[AD] SlineMU Season 3 Ep 1 Downgrade Season 8 Exp 999 Drop 100% BULGARIAN SERVER !!!

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
80
Reaction score
16
http://slinemu.com

Утре е старта на сървъра ! 1 ден остава и броени часове, ще споделя и малко информация за сървъра, прочетете ще ви помогне в играенето

Можеш да станеш макс бързо и така да си продаваш бонус точките за кредити и така ще можете да си купувате итеми от WebShopa но не мислете че когато сте full облечени със итеми от WebShopa ще бъдете силни, не няма да бъдете, другите итеми където не се продават (Gold Sets, Enis Items, +15level items, wings+5level, Ancient има и още ) те са много по силни от тези на WebShopa ! за сега единствения начин зада се здобиете с тях е печелене на евенти и дуели направени от мен, имам и още идей но ще ги споделя мало по късно.

Трябват ми 2 GameMasters тези където имат желание да ми пишат на лично, директно пишете мога да правя това... бил съм там.... бил съм админ, бил съм гм

На евентите няма да пусна никои да играе със итеми където не предлага WebShopa то се личи лесно ще разбера тези където се опитват да ме излъжат (няма да ги банна а ще им истрия всички направени точки) ! зада участваш трябва да си облечен със нормални итеми и така никой няма да има предимства, единствено ще позволя (pendants и rings) да бъдат различни

DarkLord-а може да ползва 3 вида крила ! ето ви снимка, ше ви покажа и някой от Gold сетовете, това са най силните сетове, има за 7те класи !



5305

53035304

53065307530853095310531153125313531453155316
 
Last edited:

conika

Member
Joined
Oct 31, 2013
Messages
95
Reaction score
11
obojavam s6ep3 s customizacii ot po novi versii. Moje da mu hvurlq edno oko ;)
 
  • Like
Reactions: noLove

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
80
Reaction score
16
СЪРВЪРА Е ОНЛАЙН ВЕЧЕ !!! OЧАКВАМ ВИ http://slinemu.com/

След 4 месеца тестове, проблеми какво ли не съм имал но най накрая успях и днес е важен ден за мен и за сървъра SlineMu за първи път ще отваря врати надявам се да ви впечатля какво съм направил, найстина съм вложил много време и безсънни нощи по сървъра и за подарак гаджето ми, ми счупи лаптопа щот съм нямал време за нея ... баси :(

Може да съм пропуснал нещо и да липсва нещо или някой буг тук там, ако видите нещо където не трябва да бъде там или не е така а по друк начин, каквото и да бъде, пишете в форума на сървъра ми, и така ще направим по добра среда за играене :)
 

Kroll

Active Member
Joined
Apr 23, 2015
Messages
321
Reaction score
51
Какво стана цял ден ни кост ни фест ....
 

conika

Member
Joined
Oct 31, 2013
Messages
95
Reaction score
11
Otpishi go toq server, admincheto kato ne chuva petlite, taka stava.
 

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
80
Reaction score
16
ne sum se otkazal ot survara mi a zaradi lichni problemi nqmam vreme ... i sum spodelil vsichko koeto napravih i sega moje nqkoi druk da produlji, imah jelanie bqh motiviran pipnah kakvo li ne na survara i go napravih naistina edinstven, tolkova golqmo jelanie imah che sum poharchil blizko 300 evro i edvali bi napravil nqkoi tova koeto napravih az, da spodeli vsichko ... napravil sum go shtot bih se zaradval mnogo ako go vidq pri nqkoi druk :) shtot az nemoga
 

Kroll

Active Member
Joined
Apr 23, 2015
Messages
321
Reaction score
51
Както се казва в поговорката "Всяко чудо за 2 дни" Поне да беше написал, какво става, защо няма сървър, не да седим, като гламурници да чакаме.... Няма колегиалност после ако чакаш разбиране трудно.
 

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
80
Reaction score
16
imam dobri novini ! bqh sprql survara zaradi lichni problemi, veche vsichko si e tok i jica (xax) minaha nqkolko meseca i kogato imah svobodno vreme si igraeh po survara i iskam da vi pokaja kak izglejda do sega, popravil sum mnogo greshki i sum go podobril mnogo poveche i sum vkaral mnogo poveche itemi, starta na survara shte bude nachaloto na drugata godina ! Sline MU Forever !!! W0Apehx.jpgAOLaj6S.jpgvKSrhSD.jpg
descarga.jpgdescarga (3).jpgdescarga (2).jpgdescarga (4).jpg
 
Last edited: