[AD] SlineMU Season 3 Ep 1 Downgrade Season 8 Exp 999 Drop 100% BULGARIAN SERVER !!!

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
81
Reaction score
17
СТАРТА НА СЪРВЪРА Е 02/05/2020 18:00 българско време РЕГИСТРАЦИЙТЕ вече са включени и можете да изтеглите КЛИЕНТА

ЛЕГЕНДА SlineMU Season 3 Ep 1 WebSite http://slinemu.com/

При продаването на 1 герой по принцип продавача си цени героя колко му иска, така че колкото по скъпи итеми има героят може да го продадете също за златни кредити !

Примерно героят е със мах статс и фулл итемс със драгон сет суордс бладе книгщ и си правите сметка, 40000 кредита примерно ... и така вие си знаете какво ще му искате
и най хубавото е че можеш да си заложиш героя на ДУЕЛ и ако спечелиш ето ти ги вече сигурни над 40000 кредита във герой ако го продадеш това си е СУПЕР

Когато стартирам във магазина ще има 1 герой със GM права и който го купи си остава за него и там вече ако реши може да го продаде, героят ще го облеча със (Enis Full) итеми целият и мах статс и сигурно ще го продам за 100.000 златни кредита, там някаде ще го оценя

Имаме много добри новини за нашите играчи, купилисме "Antihack System GameShield" която спира над 60хиляди хакове, макрони, паяци и какво ли още не, ние държим много на сигурноста на нашият сървър и всеки наш геймър да играe със удоволствие ! очаквайте скоро опцията за изтегляне на нашият клиент и регистрацийте ще бъдат пуснати !
5200


Сменихме файловете на сървъра и за момента може да се играе мах 100 онлайн, ако върви всичко добре и ни харесва как работят ще ги купим (и няма да има лимит за онлайн играчи), сървъра вмомента работи всичко на 99.9%
Сървъра го направихме да бъде много по модерен и много повече итеми да има, вижте само крилата на играчите а пък за сетовете ще ги запазя в тайна и мечовете ;) качеството на клиента
е супер високо много чисто се вижда и e много готино за играене с тази гледка :):)
СТАРТА НА СЪРВЪРА ВСЕ ОЩЕ НЕ Е РЕШЕН КОГА ЩЕ БЪДЕ, ПРАВИМ НЕВИЖДАНО МУ СЪРВЪР ДО СЕГА И ТОВА НИ ОТНЕМА ВРЕМЕ
МОГА ДА СЕ ЗАБАВЯ НО ПРАВЯ СЪРВЪР 1 ПЪТ И САМО ОТ ВЛИЗАНЕТО ДА МИ КАЖАТ ЕВАЛА;)


SlineMu имаме 2 вида валута (Credits и Credits Gold) каква е разликата 100 Credits е 50 CreditsGold

Направили сме всеки аккаунт да може да има над 5 героя, какво искам да кажа, примерно вече си имаш свой 5 създадени героя вече и искаш да си купиш друк герой но нямаш място и трябва да си правиш друк аккаунт ... НЕ вече НЕ, сега може да имаш дори 20 героя дори 50 и 100 и така до 1000 героя в 1 аккаунт, как се прави много е лесно.
Стъпките са следните !

  1. Купуваш си героя по желание от маркета и когато го купиш героя се мести във "Waiting Room"
  2. Героите са във твоята "чакаща зала" и можеш да си избереш по желание с кой герои ти се играе днес, имаш 5 slots и в 5те можеш да си избереш герои по желание
  3. Не се губят никакви точки нито итеми перфектно си е !
Идеята ни за Hall Of Fame е следната, трябва да си заложиш героя и трябва да бъде този с който ще участваш и да бъде MAX STATS и FULL ITEMS и си представете че има 25 участника по 5 на всяка раса, тези който загубят трябва да си продадът героя в маркета за 1 кредит, от 5 раси ще има по 1 печеливш и по между тях ще си решат какви героя ще си вземат за тях и този герои
ще бъде преместен в аккаунт-а от който бъде закупен героя

Всеки герой може да се продаде в маркет магазина примерно за 100хиляди кредита с max stats и full items както си го купуваш така ще си го намериш във аккаунта си
друк пример залагаш героя си във дуел и директно се мести героя в аккаунта ти чрес маркета !, тези тип дуели само пред АДМИН !
51675168516951715173


  • Имаме лотария за кредити, как работи ? -> всички играчи залагат и всеки губещ залог печелбата се дига и на който му падне печелившото число той печели всички кредити
  • Можеш да си регистрираш гилда от сайта за castle siege и колко героя ще бъдете
  • Можеш да си скриеш информацията на героя за определено време (колкото повече по скъпо) демек можеш да го продадеш без никакви итеми или статс дори и класа на героя не показва, и който го купи ще остане с **я в раката (xax)
  • Item Upgrade System можеш да си добавиш повече опций на итемите
  • Scramble Event можеш да се регистрираш чрес сайта
  • Exchange System АФК системата работи еднакво във всички градове
  • Всяка неделя WebShopa е със 30% намаление !
Всеки нов герой стартира със 1 левел и 100 точки бонус и 50 (str,agi,ene,vit,com)
На всеки 1 reset получаваш 20 (CreditsGold)
Гранд Ресет е на 100 resets и печелбата е 35000 (Credits)
Можеш да направиш GoldCredits да се превърнат в Credits и стават двойно примерно 100 ще бъде 200
Можеш да си купиш точки (str,agi,vit,ene,com) само за определен герой
Можеш да си купиш точки за всички героя примерно купуваш 30000 точки и на герой 1 искаш х и на 2 исках х и така ...
Можеш да си смениш класата на героя
Можеш да си смениш името на героя
Можеш да си реснеш статса нa героя и да стане 0
Можеш да продадеш точки от статса си за кредити

Мастер Гранд ресет е на 200 реса и печелбата е 50000 (GoldCredits)
Warp герой (lorencia,devias,noria,losttower,atlans)
Можеш да си истриеш inventory

Server: SlineMu
Server is From: Bulgaria
Version: Season 3 Episode 1
Experience: 500
Drops: 70%

Bless Bug: Off
Reset Lvl: 400
Max Level: 400 or 999 все още не е решено
Reset Zen: 100million
Reset Points: Yes or No все още не е решено
Points Per Level: все още не е решено
Box Shop : NO
Wings 1 Level in Shop !
All Jewels in Shop : NO

Maximum Stats: 32767
Max Resets: все още не е решено
Clear Inventory: все още не е решено
Clear Skills: все още не е решено
Clear Stats : все още не е решено
- Vote System - Vote for Us and Get Rewarded!
- 24/7 Online Virtual Private Server host in France 600 mbps internet
!

Направил съм сметка колко точки ти трябват за да си купиш фулл итеми, трябва да се направи близко 60000 точки и това са 30 реса и когагато си продадеш точките ще получиш 30000 кредита и щи стигне да си купиш фулл итеми, когато си продадеш точките почваш отново отначало, точките на статса щи бъдат като на нов играч но си фулл и вече имаш 30 реса, зада станеш мах ти трябват влизко 65 реса и ако направиш още 5 реса ще направиш 100 ресет и от грандресет ще спечелиш 35000 кредита и ако продължиш до 200 реса ще получиш 50000 златни кредита и всичко ти е на 50% намалено 1 златен кредит е 2 нормален кредит, направил съм играта да бъде интересна и зарибяваща, направил съм и още други модификаций и най добре трябва да се играе зада се видят :)

Добавил съм още няколко опций в WebShopa, можеш да си купиш Harmony опция, (Harmony опцията варира, примерно ако избереш Damage е по скъпо от другите опций и ако искаш да бъде повече левел жълтата опция повече кредити, всяка опция си има стойност) също има вече 2 вида ансиент итеми в (WebShopa) (Ancient Anubbis и Ancient Enis) естествено колкото повече искаш по скъпо щи бъде и по силен ще бъдеш :) показвам ви също как изглежда една покупа от WebShopa и обърнете внимание на отбелязаното ! малко по малко ви издавам тайните на сървара има и още ;) но ще ги запазя в тайна майна (xax) това е последната информация която давам.
(Тези който спечелят Castle Siege Евента от монстерите падат Ancient Anubbis (Full) и Ancient Enis(Full) за вас е безплатно щото сте Рицарите на Sline Mu) Sline Mu Forever

Класа 1 = Нормален фулл Итем Excellent

View attachment 5204
Класа 2 = Ancient Anubis
View attachment 5205
Класа 3 = Ancient Enis
View attachment 5208View attachment 5209


Тази покупка е толкова скъпа заради опцийте където съм сложил, нормалните фулл итеми са по ефтини
View attachment 5207
 

Attachments

  • Screen(04_19-14-07)-0003.jpg
    Screen(04_19-14-07)-0003.jpg
    694.8 KB · Views: 38
  • Screen(04_19-14-35)-0000.jpg
    Screen(04_19-14-35)-0000.jpg
    759 KB · Views: 39
  • Screen(04_19-14-39)-0003.jpg
    Screen(04_19-14-39)-0003.jpg
    746.8 KB · Views: 38
  • Screen(04_19-14-47)-0000.jpg
    Screen(04_19-14-47)-0000.jpg
    608.5 KB · Views: 36
  • Screen(04_19-14-47)-0001.jpg
    Screen(04_19-14-47)-0001.jpg
    711.9 KB · Views: 33
  • 94016337_319772488998290_4291602910678089728_n.png
    94016337_319772488998290_4291602910678089728_n.png
    2.1 MB · Views: 35
Last edited:
това да можеш да си продаваш героя е суперрр леле чакам го с нетърпение
 
  • Like
Reactions: noLove
Направили сме всеки аккаунт да може да има над 5 героя, какво искам да кажа, примерно вече си имаш свой 5 създадени героя вече и искаш да си купиш друк герой но нямаш място и трябва да си правиш друк аккаунт ... НЕ вече НЕ, сега може да имаш дори 20 героя дори 50 и 100 и така до 1000 героя в 1 аккаунт, как се прави много е лесно.
Стъпките са следните !
  1. Купуваш си героя по желание от маркета и когато го купиш героя се мести във "Waiting Room"
  2. Героите са във твоята "чакаща зала" и можеш да си избереш по желание с кой герои ти се играе днес, имаш 5 slots и в 5те можеш да си избереш герои по желание
5174
 
Last edited:
Идеята ми е слабите играчи да не си пречат със по силните, колкото по силен ставаш по лесно щи бъде в началото да дигаш левел стига да знаеш в коя точка на всеки град къде да ходиш да биеш, всичко това ще го напиша в сайта с детайли !
Във арена слотовете съм се опитал да ги наредя по раса на героя, за магиосници елфове и гладиатори слотовете са със разпостранени монстери а за БК и дарклорда съм ги
направил да стоят мирно и кротко
(xax) също съм направил слабите монстери да бъдат по малко, така е по трудно да стигнеш желаният левел за ресет а по трудните за убиване
монстери съм ги направил да бъдат повече и тук вече ехпериенса скача по трудно е но левела ще го дигнеш по бързо

Ако някой иска да ми предложи някаква промяна или каквото и да бъде нека да ми пише или да коментара, пишете питайте имам голямо желание да развия сървара в правилната посока !!!
Стоял съм по цели нощи и много съм се трудил зада успея да направя да работят добавените системи глупости и какво ли още не, така че да не вие срам ПИШЕТЕ !!!

НАПРАВИЛ СЪМ И СНИМКИ ЗАДА ВИ ПОКАЖА

51815183518451855186518851895190
5191519251935194
51955196
 
Имаме много добри новини за нашите играчи, купилисме "Antihack System GameShield"която спира над 60хиляди хакове, макрони, паяци и какво ли още не, ние държим много на сигурноста на нашият сървър и всеки наш геймър да играe със удоволствие ! очаквайте скоро опцията за изтегляне на нашият клиент и регистрацийте ще бъдат пуснати !
5198
 
Last edited:
Helper , ще слагате ли , тоя който е след 80лв ?
 
За сега не но когато стартирам ще обърна внимание на играчите и ако имат нужда ще го сложа, сървара ще го направя 500XP и няма да е много трудно да се качват левели и по начина който съм наредил монстерите трябва да става бързо.

Сървара работи по следният начин (NEW INTERFACE)
На първият ресет печелиш 20 и на вторият ресет печелиш 40 и така до Х златни кредитa (с златните кредитa всичко е на 50% намалено) и на всеки левел печелиш по 5 точки когато направиш 400 левела това са 2000 точки и тези точки зада ги продадеш за кредитa първо трябва да ги добавиш на героя и после може да ги продадеш за кредити примерно ако продадеш 2000 точки системата щи махне по 2000 точки от (stra,agi,vit,ene,com), идеята ми за итемите е зада имаш итеми фулл трябва да си продаваш точките и така ставаш по слаб но печелиш кредити, работя по още много добри системи но за сега ще ги запазя в тайна :)


52015203
 
Last edited:
Всичко хубаво, но поработи над правописа си братле.
Иначе успеех!
 
Всичко хубаво, но поработи над правописа си братле.
Иначе успеех!

очаквах някой да ми го каже, крайно време (xax)(xax)(xax) живея в чужбина от малък и малко съм зле с българския
 
Харесва ми идеята и най вече , че няма да е хард , щото не всички имаме много време и това да си продаваш точки е хубаво евала :)
 
  • Like
Reactions: noLove
Направил съм сметка колко точки ти трябват за да си купиш фулл итеми, трябва да се направи близко 60000 точки и това са 30 реса и когагато си продадеш точките ще получиш 30000 кредита и щи стигне да си купиш фулл итеми, когато си продадеш точките почваш отново отначало, точките на статса щи бъдат като на нов играч но си фулл и вече имаш 30 реса, зада станеш мах ти трябват влизко 65 реса и ако направиш още 5 реса ще направиш 100 ресет и от грандресет ще спечелиш 35000 кредита и ако продължиш до 200 реса ще получиш 50000 златни кредита и всичко ти е на 50% намалено 1 златен кредит е 2 нормален кредит, направил съм играта да бъде интересна и зарибяваща, направил съм и още други модификаций и най добре трябва да се играе зада се видят :)
 
Last edited:
Добри идеи имаш, поздравления!
Напомням ти да махнеш socket options от сайта, тъй като s3e1 няма sockets
 
  • Like
Reactions: noLove
osven exp-to, s kakvo tozi survar shte e po razlichen ot open-mu i infinity-mu?
 
osven exp-to, s kakvo tozi survar shte e po razlichen ot open-mu i infinity-mu?
Явно не съм се изразил достатъчно добре за да се разберат тунинг системите на сървъра който правя, само ще напиша 1 нещо където нямат тези сървари където си написал, имам и още много други системи където ги няма нито 1 сървър в българия ;) прочети добре всичко какво съм написал и ще разбереш, такива тип коментари е обида за труда на човека ... никой не ми помага всичките модификаций си ги правя самичак и играем точно 4ма човека където ми помагат да тествам всяко нещо където правя и това са именно админите където съм избрал, работя по сървара вече почти 3 месеца и реших че е крайно време да го пусна на бял свят да видят всички какво съм направил

Направили сме всеки аккаунт да може да има над 5 героя, какво искам да кажа, примерно вече си имаш свой 5 създадени героя вече и искаш да си купиш друк герой но нямаш място и трябва да си правиш друк аккаунт ... НЕ вече НЕ, сега може да имаш дори 20 героя дори 50 и 100 и така до 1000 героя в 1 аккаунт, как се прави много е лесно.
Стъпките са следните !
 
Last edited:
Добавил съм още няколко опций в WebShopa, можеш да си купиш Harmony опция, (Harmony опцията варира, примерно ако избереш Damage е по скъпо от другите опций и ако искаш да бъде повече левел жълтата опция повече кредити, всяка опция си има стойност) също има вече 2 вида ансиент итеми в (WebShopa) (Ancient Anubbis и Ancient Enis) естествено колкото повече искаш по скъпо щи бъде и по силен ще бъдеш :) показвам ви също как изглежда една покупка от WebShopa и обърнете внимание на отбелязаното ! малко по малко ви издавам тайните на сървара има и още ;) но ще ги запазя в тайна майна (xax) това е последната информация която давам.
(Тези който спечелят Castle Siege Евента от монстерите падат Ancient Anubbis (Full) и Ancient Enis(Full) за вас е безплатно щото сте Рицарите на Sline Mu) Sline Mu Forever
При продаването на 1 герой по принцип продавача си цени героя колко му иска, така че колкото по скъпи итеми има героят може да го продадете също за златни кредити !

Примерно героят е със мах статс и фулл итемс със драгон сет суордс бладе книгщ и си правите сметка, 40000 кредита примерно ... и така вие си знаете какво ще му искате
и най хубавото е че можеш да си заложиш героя на ДУЕЛ и ако спечелиш ето ти ги вече сигурни над 40000 кредита във герой ако го продадеш това си е СУПЕР
Когато стартирам във магазина ще има 1 герой със GM права и който го купи си остава за него и там вече ако реши може да го продаде, героят ще го облеча със (Enis Full) итеми целият и мах статс и сигурно ще го продам за 100.000 златни кредита, там някаде ще го оценя
Класа 1 = Нормален фулл Итем Excellent

5204
Класа 2 = Ancient Anubis
5205
Класа 3 = Ancient Enis
52085209


Тази покупка е толкова скъпа заради опцийте където съм сложил, нормалните фулл итеми са по ефтини
5207
 
Last edited:
Харесва ми за сега , как изглежда , ще чакам отварянето му с нетърпение :)
 
Явно не съм се изразил достатъчно добре за да се разберат тунинг системите на сървъра който правя, само ще напиша 1 нещо където нямат тези сървари където си написал, имам и още много други системи където ги няма нито 1 сървър в българия ;) прочети добре всичко какво съм написал и ще разбереш, такива тип коментари е обида за труда на човека ... никой не ми помага всичките модификаций си ги правя самичак и играем точно 4ма човека където ми помагат да тествам всяко нещо където правя и това са именно админите където съм избрал, работя по сървара вече почти 3 месеца и реших че е крайно време да го пусна на бял свят да видят всички какво съм направил

Направили сме всеки аккаунт да може да има над 5 героя, какво искам да кажа, примерно вече си имаш свой 5 създадени героя вече и искаш да си купиш друк герой но нямаш място и трябва да си правиш друк аккаунт ... НЕ вече НЕ, сега може да имаш дори 20 героя дори 50 и 100 и така до 1000 героя в 1 аккаунт, как се прави много е лесно.
Стъпките са следните !

Vij sega priqtel, az ti zadavam vupros, a ti ako iskash se obijdai, men me interesuva server gameplay, a ne websaita kolko funkcii ima.
 
Vij sega priqtel, az ti zadavam vupros, a ti ako iskash se obijdai, men me interesuva server gameplay, a ne websaita kolko funkcii ima.
явно коментара ти съм го възприел погрешно а и ме хвана в изнервен момент, стоял съм цели нощи зада успея да направя всичко да работи перфектно и без грешки (говоря от сайта към сървъра) пробвай какво произведение на (MuOnline света) съм направил и повярвай ми нито 1 сървър неможе да прави това което прави SlineMU

Регистрацийте вече ca включени и можете да се регистрирвате, имаме малък проблем с WebShopa и през уикенда ще го оправим и ще качим клиента за изтегляне, за повече информация посещавайте ни всеки ден. (Разгледайте Game Panel) http://slinemu.com/
 
O
явно коментара ти съм го възприел погрешно а и ме хвана в изнервен момент, стоял съм цели нощи зада успея да направя всичко да работи перфектно и без грешки (говоря от сайта към сървъра) пробвай какво произведение на (MuOnline света) съм направил и повярвай ми нито 1 сървър неможе да прави това което прави SlineMU

Регистрацийте вече ca включени и можете да се регистрирвате, имаме малък проблем с WebShopa и през уикенда ще го оправим и ще качим клиента за изтегляне, за повече информация посещавайте ни всеки ден. (Разгледайте Game Panel) http://slinemu.com/

Ot tova koeto prochetoh, si napravih zakluchenie che survat ti nqma da e po razlichen ot ostanalite. Zashto li? reset,reset,reset - grand rest. FO itemi i max stats, za kakvo sa ti ostanalite itemi, eventi i bosove v igrata togava? Za tova te popitah i kakva e razlikata ot tvoq server i gore posochenite, poneje ne vijdam takava.Moje bi nqkoq dr funkciq v websaita, ama nali se seshtash che nie igraem igrata a ne websaita.

Shto se otnasq za hvurleniq ti trud, povqrvai mi znam kakvo e. I az s 1 fr rabotihme nqkolko meseca nad server i nakraq ne beshe otcenen.
 
Защо не ограничите опциите , не фулл а 2/3 опции ? Все пак сме 500хп , ако така ще бъде , не е коректно спрямо ехпто , да има фулл итеми , поне така мисля аз де :) Така наистина се обезценяват , така посочените горе Game Event's , от самата игра (Ivasion/BC/CC/DS) И босовете , освен ако от бох не падат фулл предмети или поне , шанса за фулл да се бутне , не знам :) Но ако има фулл предмет , а от бох пада 1 2 опции , малко така тъпо и това събитие/мероприятие става безполезно , ненужно и убива играта ...
 
  • Like
Reactions: conika