[AD] SlineMU Season 3 Ep 1 Downgrade Season 8 Exp 999 Drop 100% BULGARIAN SERVER !!!

идеята ми преди да пусна сървара беше, правиш си точки печелиш си кредити и когато си мах вече да почваш да се биеш и да си залагаш директно героя. @conika
Оценявам коментарите ви и ще помисля над това какво ще направя с ограничаването на опцийте не бях го мислил до сега, идеята ми харесва на @Kroll и ще се опитам да я направя по мой си начин ще я измисля и ще бъде интересна :)
Може би дори ще спра WebShopa, мога да направя на падащите итеми от евентите да имат по 2 3 опций екселент и от сайта можеш да си добавиш повече опций това щи струва кредити и на всяка опция ще направя да се чака между 5 и 10 минути докато се фарми итема плаща се в кредити, ще я измисля добре
Направил съм итемите от Castle Siege да можеш да си ги продадеш за кредити и така ще можеш да исползваш опцийте които предлага сайта за подобрение на итема

Ако оставя WebShopa ще го променя тотално да бъде различен и да предлага други услуги а не Full итеми
ТАКИВА КОМЕНТАРИ ЧАКАХ И МЕ МОТИВИРАТ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ЩЕ НАПРАВЯ СЪРВЪР КОЙТО НИТО 1 НЕМОЖЕ ДА СЕ СРАВНИ С НЕГО
Ако някой има още някоя идея или каквото и да бъде ще се радвам да го сподели :) и когато пусна сървъра ще му давам само парти на него (xax)


522052215222
 
Last edited:
До , колкото ми е ясно , можете да направите webshop , да купуваш до 2 опции и всяка отделна опция да се копува и слага към дадения предмет , но всяка опция да струва различен брой кредити пример давам.

Reflect = 1000credits
Mana = 300credits
И така нататък това ми е идеята или да се сложат (JEWEL) , за всяка отделна опция , но не съм сигурен дали ги има всичките камани за съответната опция.

За по дълга игра , защо не се добавят през 1 месец по висок клас итеми , да има тръпка и интерес постоянно , примерно началото да има , както на клипа до Plate после Dragon и тнт , за всяка една класа. ?
 
Last edited:
eto po kakuv webshop rabotihme, v servera koito ne se haresa.
 
Също да питам , ще има ли бонус парти независимо, от това кой раси са вътре, при положение ,че е 500ехп , така ще се цени и партито и ще се търси за по лесно вдигане (think)
 
da bonus partito pochva ot kakto davash na nqkoi, kolkoto poveche ste v parti poveche exp
 
  • Like
Reactions: Kroll
Чакам със нетърпение :)
 
Сменихме файловете на сървъра и за момента може да се играе мах 100 онлайн, ако върви всичко добре и ни харесва как работят ще ги купим (и няма да има лимит за онлайн играчи), сървъра вмомента работи всичко на 99.9%
Сървъра го направихме да бъде много по модерен и много повече итеми да има, вижте само крилата на играчите а пък за сетовете ще ги запазя в тайна и мечовете ;) качеството на клиента
е супер високо много чисто се вижда и e много готино за играене с тази гледка :):) ЕЗИКА НА КЛИЕНТА ОЩЕ НЕ Е ПРОМЕНЕН НО ЩЕ ГО НАПРАВИМ !
Сайта правим промени, работим по нови системи и е офлайн за сега, СТАРТА НА СЪРВЪРА ВСЕ ОЩЕ НЕ Е РЕШЕН КОГА ЩЕ БЪДЕ, ПРАВИМ НЕВИЖДАНО МУ СЪРВЪР ДО СЕГА И ТОВА НИ ОТНЕМА ВРЕМЕ
някаква грешка надявам се всичко да върви по план, споделям ви малко снимки как изглежда вмомента сървъра отвътре
МОГА ДА СЕ ЗАБАВЯ НО ПРАВЯ СЪРВЪР 1 ПЪТ И САМО ОТ ВЛИЗАНЕТО ДА МИ КАЖАТ ЕВАЛА;)

522852295230523152325233
 
Last edited:
Успяхме да добавим в сървъра още 2 класи Characters със еволюцийте им и в всичко това в Season 3 EP1 и нови карти. Tези класи са по силни от другите и сме направили да не може да се създадът от "Create Character" имаме друга идея за тях
Summoner -> Bloody summoner
Rage Fighter -> First Master

5243
5242
 
А тая идея със итемите , която подхвърлих , що не я направите да се вдигат постепенно, за всяка раса , не всичко да е пуснато от начало да има етапи на играта :)
 
А тая идея със итемите , която подхвърлих , що не я направите да се вдигат постепенно, за всяка раса , не всичко да е пуснато от начало да има етапи на играта :)
Направи ли сме голяма промяна на сървъра сменихме всичко, имаме малко проблеми и ги оправяме, идеята ти не сме забравили за нея, намислили сме нещо
примерно ако искаш да имаш Dark Phoenix сет и да можеш да го облечеш ще трябва да бъдеш "X" реса, за повече информация следи сайта, всяко нещо което правим ще го пишем в сайта да не спамим тук напразно, ще пуснем наш форум и ще може да се коментира там всяко предложение :) http://slinemu.com/
 
Може да вкарате и опция Upgrade Item , събираш определени неща и добавяш по 1 опция , но за всеки 1 и същ итем при добавяне на над 1 опция смисъл , ако му е било слагано вече 1 път , да струва с 10/20% повече от първия път ? :)
 
Може да вкарате и опция Upgrade Item , събираш определени неща и добавяш по 1 опция , но за всеки 1 и същ итем при добавяне на над 1 опция смисъл , ако му е било слагано вече 1 път , да струва с 10/20% повече от първия път ? :)
ima takava opciq i se pravi ot saita, napravil sum kogato si dobavqsh nqkva opciq i zavisi kakva e itema trqbva da ostane nqkolko chasa dori moje i 24 chasa zavisi ot opciqta i itema ostava v saita primerno ako iskash da go napravish +13 a itema ti e +0 i trqbva da chakash 24 chasa zada stane max a ti ako go vzimash predi tova shte bude na na +X

ideqta koqto predlagash ne ti garantiram che shte bude taka no shte ima takava opciq
 
  • Like
Reactions: Kroll
http://slinemu.com/
СТАРТА НА СЪРВЪРА Е 02/05/2020 18:00 българско време РЕГИСТРАЦИЙТЕ вече са включени и можете да изтеглите КЛИЕНТА, търся и GameMasters който има интерес да ми пише на лично

Забавил съм се малко но вече е всичко готово, пробвал съм почти всичко и няма проблем режих вече да пусна сървъра и така ще се види дали има някой друг буг тук там и така ще се опитам да го оправя

Cървъра накрая съм го направил 999XP FUN PVP, ще направя и 2ри сървър със подобни системи и ще бъде хард. !
изключил съм почти опцията "Trade" единствено може да се дава зен, има си причина що е спряна и това е именно заради буг с крадене на итеми (има си предпазни мерки мога да ги включа но предпочитам да бъде така) и в замяна на тази опция ще се ползва Market магазина (искате да си смените итема или каквото е било, оценете си го и го продайте и така ще можете да си купите каквото искате)

магийте не се бугват при 32767 agility на нито 1 герой (sm,dl,elf)

При купуването на герой вече не само може да виждаш с какво е облечен а и какво има в inventory, при продаването се оценява с какво е облечен колко статс има и какво има в inventоry и там вие си преценявате какви (credists или goldcredits) и колко кредита ще му искате

Сървъра има вече и Socket options, направил съм и промяна на продаването на точките (може да се продават само бонус точките не от статса) има места където монстерите може да ви изглеждат еднакво но не е те са по силни и побързо се дига левел.
Пробвал съм всички опций на итемите и няма никакъв буг колкото повече опций имаш на итема толкова по силен си

За сега всички евенти са спрени, единствено ще се пускат когато главният администратор (аз) "noLove" бъдa в игра + ще има и други евенти със много добри награди, ако върви всичко по план можем да почнем да възнаграждаване нашите играчи с реални награди


искам да кажа нещо на тези където ми се подиграват на правописа. От малък съм извън България и кирилицата съм я научил сам и така че не ми се правете на профероси като първо не ми стигате на малкият пръст какво съм направил по сървъра ;) стига ! като знаете толкова много докажете се с нещо а ако нямате по добре си млъкнете изглеждате по умни ;)
 

Attachments

  • Screen(04_26-15-19)-0000.jpg
    Screen(04_26-15-19)-0000.jpg
    744.4 KB · Views: 15
  • Screen(04_26-15-19)-0001.jpg
    Screen(04_26-15-19)-0001.jpg
    698.2 KB · Views: 13
  • Screen(04_26-15-30)-0005.jpg
    Screen(04_26-15-30)-0005.jpg
    565.1 KB · Views: 12
  • Screen(04_26-15-32)-0008.jpg
    Screen(04_26-15-32)-0008.jpg
    673.5 KB · Views: 13
  • Screen(04_26-15-33)-0012.jpg
    Screen(04_26-15-33)-0012.jpg
    719.2 KB · Views: 13
  • Screen(04_26-15-33)-0011.jpg
    Screen(04_26-15-33)-0011.jpg
    718 KB · Views: 12
  • Screen(04_26-15-32)-0009.jpg
    Screen(04_26-15-32)-0009.jpg
    674.6 KB · Views: 9
  • 1.png
    1.png
    135.7 KB · Views: 10
  • 4.png
    4.png
    146.7 KB · Views: 11
  • 7.png
    7.png
    762.3 KB · Views: 10
  • 8.png
    8.png
    222.8 KB · Views: 12
  • 9.png
    9.png
    549.5 KB · Views: 13
  • 58.png
    58.png
    359.2 KB · Views: 13
Last edited:
От всичко което прочетох ми се струва доста добре.
Харесвам ентусиазма ти, продължавай така и ще успееш но, звучиш малко пренадъхан и високомерен, внимавай да не те свалят бързо на земята ;)
Не подкрепям идеята за 9999хп , ако имаш бъгове си ги разреши и тогава пускай не бързай , повече ми хареса идеята за 500хп и постепенното отваряне на итеми и тн , за да се задържи интригата и да не омръзне играта.
Тази 9999хп БОЗА колкото и FEATURES ДА ИМАШ, няма да бъдат оценени и ще си поредния по нищо неразличим pay2win S3EP1 нищо лично , помисли над това :)
Предложение:
За да бъде оценен труда ти , това го остави на играчите и в тази връзка за да успееш днешно време ( наблегни доста сериозно на рекламата преди старта )
Идея:
Прочетох опция за комбинация на итеми и прочие но, нещо не я разбрах много много ( без значение )
Направи Item Stack ( Combine ) както в MU Origin 2 мобилната версия на играта идеята е : имаш 3 еднакви итема без значение опциите от клас 1 ( пример Plate Армор ) Слагаш на 1-ва позиция най-силния итем +11+16+full opt , на 2-ра и 3-та позиция слагаш Exe Plate Armor обаче с мана и хп. Цъкаш 1 бутон Combine и получаваш Dragon Armor +11+16+full така героя ще се развива бавно и по-етапно като ползва тези класове за итемите ( тях вече можеш да си ги ограничиш с ресове за да ги носят , в origin 2 е на points , но там няма ресове ) Надявам се да си ме разбрал , найстина такава идея която ти написах в момента я няма реализирана все още в някой сървър.
Препоръка:
Оправи си сървър инфото на news в сайта защото ти стой config-a с 500хп.

Ако искаш още Exclusive ( Извратени идеий които, ги няма никъде ми пиши 1 ЛС и ще те надъхам още повече )

Поздрави,
 
  • Like
Reactions: noLove
тези комбинаций на итеми мога да го направя на вторият сървър. оправил съм траде буга ! сървъра може да има някой друг буг където незнам, надявам се играчите да споделят в форума всяко нещо където им се струва че не трябва да бъде така а по незнам какъв начин трябва да бъде и ще обърна внимание

това за ехпто няма да го оставя за постоянно искам играчите да си развият аккаунтите за 1 2 седмици и искам също да се почнат да си продават героя и да го залагат в битка също ще направя HOF евента за тази цел няма как да не пусна 999хп като искам да си развият бързо акаунта, временно е.
Ако имаш интерес и желание да ми помогнеш пиши в моят форум

не съм високомерен а така изглежда, получавал съм подигравки за правописа ми дори на лс и това ме дразни и затова говоря така, тук всеки се опитва да говори на професорски език където и те самите си нямат и на идея какво говорят а със сигурност знам много повече от тях, проблема е че незнам да го кажа на български и говоря на basic и което найстина изглежда тъпо какво говоря именно щото незнам да го обесня на български ... (xax)
и това да ме свалят на земята ще им бъде трудно не съм от вчера ^^ , вече предполагам кой може да се опита да ми хакне сървъра и единствено ще им кажа 5289
5288
 

Attachments

  • Screen(04_28-01-56)-0001.jpg
    Screen(04_28-01-56)-0001.jpg
    718.3 KB · Views: 3
Last edited:
Opravi versiata na servera, ot screena si lichi che e s6ep3 versiq. Moje da q orejesh, no ne mojesh da q skriesh.
 
Opravi versiata na servera, ot screena si lichi che e s6ep3 versiq. Moje da q orejesh, no ne mojesh da q skriesh.
ne kriq nishto i ne luja tova e downgrade ot season 8 i e napraveno da bude na season 3 ep 1 s mnogo poveche itemi i questove, skills i oshte drugi raboti ;) nikade nqma da vidish takuv pipnat surver
 
Last edited:
shtom ima itemi na +15 socketi rage fighter, ne e sezon 3ep1. Opravi imeto na versiqta ;)
 
СЪРВЪРА ПОЧВА НА 02/05/2020 18:00

режих да споделя една тайна има и още но ще си ги запазя за сега повярвайте ми не сте играли подобен сървър ! има сетове където са много по силни от другите и именно тези сетове единствено ще cе печелят във HOF евента от всички класи ще има по 5 победителя и после ще има дуели между тях и една от наградите ще бъде един от тези сетове, направил съм за всички класи ! тези сетове ги наричам "GOLD"

направил съм всеки да може да става бързо макс и да си облече героя от webshopa и така всички са еднакво нямат предимства, предизвикателството е да печелиш евенти и така да си правиш героя със итеми по силни където ги няма в webshopa, ще измисля и други начини за печелене на тези итеми и не са само "GOLD" сетовете има rings,pendants,wings .... има всичко но те не се продават а се печелят и са много по силни !


52915292529352945295
5296
screen-04_29-09-17-0000-jpg.5297
 

Attachments

  • Screen(04_29-09-17)-0000.jpg
    Screen(04_29-09-17)-0000.jpg
    687.2 KB · Views: 66
Last edited:
Много добре изглежда сървъра чакам го с нетърпение
 
  • Like
Reactions: noLove