[sigs]making sigs

Status
Not open for further replies.
Evo,ще съм ти много благодарен да направиш нещо с името e1l1eN ili BkP0wEr като да е на фона на някаква кафртина от Му или нещо свързано с Му благодаря ти много :)
 
Ника ми е climber4o Благодаря предварително =]
 
мом4ета малко 6те ви забавя за6тото станах много поръ4ки :/
 
Evo,ще съм ти много благодарен да направиш нещо с името e1l1eN ili BkP0wEr като да е на фона на някаква кафртина от Му или нещо свързано с Му благодаря ти много :)
bkp0wernd2.png


e1l1enun0.png


Ника ми е climber4o Благодаря предварително =]
на тебе ти направих не6то разли4но от му ако не ти харесва кажи 6те напрая др 6тот ся тая ми дойде като идея ^^^

climber4omp5.png
 
Ако може 1 аватар на който да пише sLackware и ако може по възможност да е с картинка на devil may cry ако неможе каквото си избереш само да е яко ;)

ПС : Xaphan да не си помисли ,че искам да го копирам просто ме кефи тая игра а и ще си го слагам в друг форум ... :)
 
Ако може 1 аватар на който да пише slackware и ако може по възможност да е с картинка на devil may cry ако неможе каквото си избереш само да е яко ;)

ПС : Xaphan да не си помисли ,че искам да го копирам просто ме кефи тая игра а и ще си го слагам в друг форум ... :)

аватари не прая сори тва мн ме нерви като го прая о.0
 
Поне 1 сигнатура тогава ?
Ще ти напрая и локвам за6тото ми се откри доста работа и няма да мога да ви правя :/
 
  • Like
Reactions: Slackware
Ще ти напрая и локвам за6тото ми се откри доста работа и няма да мога да ви правя :/

Извинявам се ,че пиша ,но искам да те попитам пак дали ще ми я направиш сигнатурата скоро ... минаха към 2-3 дена ако нямаш време кажи ,ще изчакам колкото е нужно :)
 
Извинявам се ,че пиша ,но искам да те попитам пак дали ще ми я направиш сигнатурата скоро ... минаха към 2-3 дена ако нямаш време кажи ,ще изчакам колкото е нужно :)

По добре питай др мн се извинявам но имам да прая кабал онлайн саит + май 6те прая дизаин на сайт за запознанства :/
 
Всичко добре ама забрави да затвориш темата ;)
Thread Closed!
 
Status
Not open for further replies.