[sigs]making sigs

Status
Not open for further replies.
Еми ти знаеш при мене как беше... Ако реагира както мене на китаеца, ще се наложи да му направиш нов за това няма да е зле още сега да го почнеш с някой хубав рендър. А след като досега ти бях в компа и ги видях какво имаш, мога само да ти кажа, че има с какво да се работи. Просто повечето не са в мой стил ;) А ако искаш даже аз ще ти дам да му направиш с нещо от това което имам аз, пък аз ще почна да правя като си преинсталирам Windows-а за да мога да си сложа ЦС 2, че сега ми дава оная нещастна грешка и не иска да ми го инсталира :(
 
Muder ето ти

murderss7.png
 
  • Like
Reactions: Murder
EvoLuTioN ще може ли да кажеш от куде ги зимаш тези картини че аз немога да намера да си направиа самичак
 
evolution ще може ли да кажеш от куде ги зимаш тези картини че аз немога да намера да си направиа самичак

Ми то само рендерите не съм праил аз .... а рендерите преди време си ги купих за 20 лева...
 
Можели и един за мене :) EvoLuTioN един Потпис изкам аз :)
 
Еми довърши я да видим какво точно ще излезе, ако е по-хубаво от мойто ще си го сложа ;)
Xaphan.gif


OR

za-Xaphan.gif


МОГА И ПО ДОБРИ АМА НЕМОГА ДА НАМЕРЯ ЗА ФОН НИШТО ДОБРО АКО НЕ ТИ ХАРЕСВА НИТО ЕДНО ОТ ДВЕТЕ ДАИ КАРТИНКА ЗА ФОН И ТИ ПРАВЯ МН ЯК
 
искам аватара + сигнатурата да ми направиш с гаара ,молятееее евоо
 
искам аватара + сигнатурата да ми направиш с гаара ,молятееее евоо

devil-aura.gif


ХАРЕСВА ЛИ ТИ ИЛИ ДА ТАРСЯ ДРУГО ?
САМО ТРЯБВА ДА ГИ НАПРАВИШ С ПОДХОДЯЩ РАЗМЕР КАКАТО ИСКАШ
КАЖИ ДАЛИ ТИ ХАРЕСВА(МОЖЕ И ДРУГИТЕ ДА ДАВАТЕ МНЕНИЕ :) )
 
Last edited:
Бомба... Първото ми харесва повече. Направи го ама без правописни грешки ;)
БЪЛГАРИЯ/НАШИЯТ НАРОД/НАД ВСИЧКО
 
оо не сам го видял еи сега го правя
 
готово
Xaphan-1.gif

СЕГА Е ТОЯ РЕД НА МИ НАПРАВИШ HEADER ЗА САИТ ::):
SERVER NAME :IceStorm
 
Status
Not open for further replies.