[Help] Shop и Monsters

ShadowDeat

New Member
Joined
Dec 24, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Моляви помогнете ми немога да си направя от 3 дена шоповете и монстерс моляви помогнете ми ако има готови ми ги даиде моляви ...
 
Моляви помогнете ми немога да си направя от 3 дена шоповете и монстерс моляви помогнете ми ако има готови ми ги даиде моляви ...

версия?
 
Дай малко повече информация.Коя версия е сървъра, fun или hard е.Защото за hard и за fun магазините са доста различни :)
 
На мен ми трябват за 99b[1.0m]Bugless
Edit: 1000exp
 
Зареждате TE3u (shop0.txt DO shop9.txt) :) фалове от някакъв шоп едитор теглите версиа на едитора в зависимост от вашата и ги редактирате после сейф и рестартвате сервера и сте готови ;) в проче тези файлове ги намирате в D:\MuServer\Data\
 
Зареждате TE3u (shop0.txt DO shop9.txt) :) фалове от някакъв шоп едитор теглите версиа на едитора в зависимост от вашата и ги редактирате после сейф и рестартвате сервера и сте готови ;) в проче тези файлове ги намирате в D:\MuServer\Data\
Много добре обяснено :D:
 
Зареждате TE3u (shop0.txt DO shop9.txt) :) фалове от някакъв шоп едитор теглите версиа на едитора в зависимост от вашата и ги редактирате после сейф и рестартвате сервера и сте готови ;) в проче тези файлове ги намирате в D:\MuServer\Data\

Няма смисъл да рестартира сървъра тъй като повечето GameServer имат опцията:
Reload Monsters
Reload Shops
Reload Options
 
  • Like
Reactions: Affective