[Guide] Setting Up Sygate Firewall

То хубаво за датасерверите ама аз искам да попитам как да спра illegal packets към GameServer-a ?
 
Не съм сигурен, но Sygate май имаше опция да блокваш определен пакет към порт, стига да имаш пакета някъде записан (Hex примерно) :) Може и да бъркам (сигурно е била друга програмка), аз нямам време да се поровя из опциите :/

http://www.nirsoft.net/utils/smsniff.html -> Страхотна програмка за улавяне на пакети към порт [Windows]
http://wiki.freeswitch.org/wiki/Packet_Capture -> Страхотна програмка за улавяне на пакети към порт [Linux ядра]
 
Добре но на Windows Vista Ultimate не тръгва какво да направя за да се защитя ? Помогнете ми ...
 
Добре но на windows vista ultimate не тръгва какво да направя за да се защитя ? Помогнете ми ...

МАхни Тая Шиб*на Виста Бе брат то това е Боклук но ти си знайш най добре
 
МАхни Тая Шиб*на Виста Бе брат то това е Боклук но ти си знайш най добре

Ми ся не ми се преинсталлка windowsa и в момента нямам по-добър някакви идеи как да пуска SYGATE ?
 
Пробвай с дясно копче на иконката Run as administrator..
Ако не търси си за Kista.
 
Защо задаваш тъпи въпроси?В 1 тема беше написал, че не си ламер,но явно си!
Никой от тук не ти е търсачка
Търси си сам
лол.
 
Няма за Vista можете ли да ми предложите някаква друга защита :S
 
Няма за Vista можете ли да ми предложите някаква друга защита :S

Офф Батка Преинсталирай го нали Отнема от 30 до 90 мин ::x:::x:::x:
И стига с тея Глупости
 
Офф Батка Преинсталирай го нали Отнема от 30 до 90 мин ::x:::x:::x:
И стига с тея Глупости

Нямам свестен Windows XP ...
 
Нямам свестен Windows XP ...
Еми Купи си !!!
или се поразрови !!!
В Замунда Има... Що годе Добри
Ела До Троян ще ти дам Моя (rofl)
(rofl)
(rofl)
 
Едно Thanks и от мене ReaL много полезен урок "Евала баце" ;)
 
плс помогнете... нагласям всичко както трябва да е... но когато някой се пробва да влезе в сървара да играе го disconnect хелпп плс
 
плс помогнете... нагласям всичко както трябва да е... но когато някой се пробва да влезе в сървара да играе го disconnect хелпп плс

+1 :d
 
плс помогнете... нагласям всичко както трябва да е... но когато някой се пробва да влезе в сървара да играе го disconnect хелпп плс

Пак мини урока, не блокваш това, което трябва...
Беше ли на концерта на BReal xD
 
Един въпрос... Защо да слагам тази след като имам windows firewall?
 
Един въпрос... Защо да слагам тази след като имам windows firewall?

предимството на Sygate Firewall е че може да блоква по IP (y) за това мисля че няма смисал от него. :) Ползвай Windows-кия