[Guide] Ban IP with Sygate

за това е в кавички ^^
dual - solo ...
 
I have one qwestion , i need know how i can make it auto ban IP wen atack hacker on my db sygate to auto ban it .... can do that this FireWall
 
If it's a MSSQL Slammer Worm, Sygate blocks the IP for 10 mins (and prevent the attack) + When somebody scans your ports it does the same thing (if the scan is with Ping, note that!) :}
 
От Sygate Firewall по-добра защита не съм виждал. Доволен съм и не мисля, че ще има по-добра скоро време :]:):.
 
Great Work ReaL !!!
Sygate Firewall Is The BesT But Is Too Heavy For Some PC :)
 
немога да я инсталлл :;:) ПСИРА МИ НЕТА И НЕМОГА ДА ГО НАГЛАСЯЯЯ
 
А някой знае ли как се ун-банва :) ? ?
 
"Remove" на Rule (правилото) за бан ;]
 
  • Like
Reactions: DonJuan
не не не това не е така защо сайта ми бива хакнат от някакъв си пич и ми прави грешки в уеб файловете ето за пример Fatal error: Call to a member function numrows() on a non-object in C:\xampp\htdocs\includes\character_manager.php on line 1 а там има само 3 символа а и в същия фаел когато още не съм го инсталл на 1ви ред пише каквото пише и след хакването
 
Last edited:
Интересно ми е какъв въобще "object" ще имаш на ред 1 в този файл, че да ти извеждам грешка, че не съществува... Едва ли е ред 1 :}
В случая ти липсва някоя таблица в MuOnline дб-то, а и сбърка раздела...
 
То някой хакер реши ли да разбие нещо и великата китайска стена няма да го спре :d
 
То някой хакер реши ли да разбие нещо и великата китайска стена няма да го спре :d

Зависи какво разбираш под "Хакер"
 
Направете си справка в Wikipedia поне преди да дрънкате глупости !!!
 
немога да я инсталлл :;:) ПСИРА МИ НЕТА И НЕМОГА ДА ГО НАГЛАСЯЯЯ

Ти тъп ли си бе всечко е Обяснено даваш Yes (Да) и това е?! (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
проблема при мен е, че като блокна човек по дадено ip, той отново си прави регистрация и играе. когато погледна в логовете, ip-то е същото като това, което съм блокирал. някакви идеи от какво може да бъде проблема???
 
Last edited:
има ли начин това да се направи да е от сайта смисал место от фиревалла да се направи като модул от сайта :)
 
има ли начин това да се направи да е от сайта смисал место от фиревалла да се направи като модул от сайта :)

Нека интерпретирам въпроса ти по друг начин:

Ако скоча от 16-я етаж долу на плочките ще оживея ли?

Естествено, че не...