[Help] Server

elpich

New Member
Joined
Nov 1, 2008
Messages
172
Reaction score
13
знам че ставам банален всеки ден да слагам теми за помощ , но няма кой друг да питам...
От какво ми дава тоя game server error ?! преди сам бил със същите файлове.. и неми го е давало (think) някой ако може да ми каже.. ще сам му благодарен !
 
Първо аз не виждам никаква снимка с грешката, второ збозил означава, че си оплескал нещо :)
 
ахам , ще сложа картинка само да го даде пак :d ам и искам да попитам дали ще мога да сложа друг но сървъра да не се рестартира (think)
 
забравих да направя снимка на ерора с Dont Send ... ни след това веднага пуснах сървъра и излезе това...
 
Имах подобен проблем, свалих и инсталирах ''Microsoft .NET Frameworks'' и се оправи :)
 
пф хора моля ви кажете ми кка да оправя тоя Бъг така да го нареча в GameServer.exe
постоянно Crashva ;( дали някой дупи (think) как мога да го оправя.. дава буквално DOnt Send
 
izvinqvam se 4e pisha na latinica ,no ne sam si v nas molq da buda izvinen...
a otnosno problema tova go izteglih i pak crashva i razbrah ot kakvo e...
Znachi nqkoi ako hvurli na zemqta 1/2 boxa i Game Server crashva ... kak moga da go opravq tova ? dali shte trqbva restart na server (neiskam ;( da go resvam... ) koito mi pomogne shte mu vurna uslugata!!!
 
da no trqbva li da se dade restart na servera ili prosto samo da copy paste game server ?
 
не няма да бараш нищо по датабасе.. само изклучваш сървъра, триеш папката Gameserver и слагаш другия Gameserver и Enjoy :) GL !
 
дам сега ще пробвам и ще видя какво ще направя ^^
 
омг смених GameServer папката и пак дава този еррор :mad:
 
направи си "BackUp" на ДБ то запиши си го някаде на СД,Флашка или МП3-ка преинсталл си ПЦ инсталлни си .netFrameWork и си ок ;)
 
Ето го и ерора
my.php
 
http://search.data.bg
Antiparite-en
Дърпаш, сканираш и казваш дали имаш или нямаш вирусчета :]
 
еми сега махнах папките с Eventbag така де не папките еми файловете и не крашва но няма боксове ?! защо крашва от боксовете.. а впрочем нямам вируси !