[Sell] Season 5 SCF License

Status
Not open for further replies.

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Един от лицензите които имам не ми трябва и съм съгласен да го продам при следните условия:

Цена за пакета 400лв. + 30$ на месец за всички Ъпдейти

Пакета: това са файловете с всички екстри, помощ при пускането на файловете, помощ с Клиента, друга помощ при необходимост.

30$ на месец са защото Ъпдейтите всеки месец се заплащат.

Ако някой има желание, може да ми пише на скайп или на E-Mail.
 
Да ти плащаш 50 $ на месец за 3-те лиценз-а ония ден като те питах ти викаше не.Вече си намерих. 30$ са си много за 1 лиценз за update на месец :) но ти си знаеш!
 
Аз плащам 60$ на месец !!!

Не мисля че 30 са много, но това е принципно.

Ти искаше да ти ги дам, не си искал да ги купуваш !!!
 
Аз плащам 60$ на месец !!!

Не мисля че 30 са много, но това е принципно.

Ти искаше да ти ги дам, не си искал да ги купуваш !!!

Казах че плащам и не плащаш по 60$ а по 50$ аз питах онзи ден но явно не си ме разбрал имах 500 кинта приготвени за тази цел а ти каза че ще даваш лиценза на ma3x и така.Съжалявам все пак :)
Кой е този лудия които ще ми даде free да ползвам лиценза му. :D
 
Да цената е 50$ но ако пращаш през PayPal e 60$ през MoneyGram e 50 Euro ае сметни си ги както искаш !!!

Ами може и да си имал, но не си споменавал нищо за 500лв. !!!
 
400 лева за лиценз и още по 50 лева за ъпдейти са нищо в сравнение с печалбите които можеш да направиш ако си развиеш сървъра както трябва.
 
Много съм съгласен с теб, аз затова и си ги купих и парите които съм налял и продължавам да наливам си ги избих преди няколко месеца вече ...

Така че ако някой желае да ми пише !!!
 
Оферта си е както казва Дамян ама изтървах твоята оферта.Вече си взех иначе ми харесва твоето предложение :)
Наистина е добра офертата :)
 
Status
Not open for further replies.