[Sell] Fujitsu Siemens Desktop

Status
Not open for further replies.

ez_dark

Member
Joined
Jan 8, 2010
Messages
228
Reaction score
22
Здравейте продавам компютър 2-ра употреба е. Компютъра е в отлично състояние безшумен е и запазен, ето и неговите характеристики.

Марка: Fujitsu Simens
Процесор: Intel Celeron D 3.06Ghz A Class
RAM: 3GB DDR2 (1x 1gb, 1x 2gb)
Video карта: vgradena
LAN карта: 10/100
Дъно: Gigabyte
Hard: 80GB SATA
Оптично утстройство: ATA
Socket: 775

За Връзка с нас :
Скайп : welcome_classic_2009
Скайп : joker..bg
В темата или на лс.

Цена: 260 лева. Цената може да се свали.

(без коментари за цената)
 

Attachments

  • pc.jpeg
    pc.jpeg
    15.6 KB · Views: 87
Last edited:
Да, станала е грешка за което се извинявам. Относно рам-а, на скоро му добавих още 2 гб. Колко мислиш, че струва 1 платка 2ГБ DDR2?
 
40лв. максимум 60лв. 4ГБ втора употреба ;)
 
1. Не се знае дали си я зел нова!
2. Може да има някакви повреди по компютъра тей като е от на баба ми времето. Ако нещо се счупи части трудно ще намериш..
3. Най-добре да дам още 100 лева и да спа спокойно със такова компче Компютър Multirama PC Value - Multirama
 
1. никой не го ебе, какво е най-добре за теб
2. човека си продава компютъра... който го купи си знае рисковете
3. какво е значението дали рам паметта я е взел за 50 или 200 лева? очевидно му трябват пари на човека, така че не се меси..
4. спи си спокойно с вградената на дъното Intel видео карта...
5. ако има повреди, за които не е споменал, купувача може да върне компютъра ( по еди кой си закон... )
 
1. никой не го ебе, какво е най-добре за теб
2. човека си продава компютъра... който го купи си знае рисковете
3. какво е значението дали рам паметта я е взел за 50 или 200 лева? очевидно му трябват пари на човека, така че не се меси..
4. спи си спокойно с вградената на дъното Intel видео карта...
5. ако има повреди, за които не е споменал, купувача може да върне компютъра ( по еди кой си закон... )

Тая също е вградена :)
 
2. Може да има някакви повреди по компютъра тей като е от на баба ми времето. Ако нещо се счупи части трудно ще намериш..
Не се намират трудно частите :) . Ако има някаква повреда, няма никакви повреди (макар, че няма), ще върнете компютъра и ще ви върна парите. Няма защо да ви лъжа, ако на компютъра му има нещо да ви казвам, че му няма. Защото когато го вземете ще видите. Пък и си има закони.

EDIT: Пропуснах да отговоря на Backo. Платката 2 ГБ е чисто нова. Има гаранция 2 години.
 
Това няма никакво значение ;) аз имам същият ESPRIMO E5615 с процесор AMD Athlon 64 X2 5000+ с 3GB рам, два лана от който единият е 1GBit, хард 80GB 7200, DVD и съм му сложил един голям вентилатор за да може да поддържа температура на процесoра ~20C и ми дават за него 300лв. ;)

на този твоят нормално може максимум 200лв да му вземеш. Процесура ти е едноядрен http://ark.intel.com/Product.aspx?id=27974 и 775 търпи много малък update ;)
 
Last edited:
Цена: 260 лева. Цената може да се свали.
Вие май гледате само да се заяждате....
 
Аз не се заяждам, просто ти казвам какви парички можеш да му вземеш на този компютър.
 
всъщност Васко... реално погледнато и 1 милион може да му вземе, стига да има такъв глупак...
 
всъщност Васко... реално погледнато и 1 милион може да му вземе, стига да има такъв глупак...
Всъщност си прав :D:
По темата айде успех с продаването и ако го продадеш да почерпиш :D
 
ez_dark драскай бързо в скайп elvenmu_support
 
10 лева, 1 шише ракия отлежала 10-11 години и една шопска салата
 
50 литра отлежало уиски. Една маса :D

Айде стига със спама
 
Status
Not open for further replies.