[Sell] Продавам сървър Fujitsu Siemens

brav3h3art

New Member
Joined
Jan 14, 2011
Messages
3
Reaction score
0
Сървъра е напълно здрав. Продавам го защото нямам нужда от него. Характеристиката му е следната:

Fujistu Siemens Primergy RX200 S1 1U-2X, Xeon 2.66DP / 2048mb / 2x36gb Ultra320 10 000rpm

Цената му е 380лв, като за сериозни клиенти ще има договаряне! За контакти моля търсете ме на

[email protected]
 
Има ли оптично устройство? С колко лан карти е 1 или 2 100/1000?
Процесура две ядра ли е? Дву процесутно или? Колко слота има за рам още? И има ли шини към машината?
 
Има ли оптично устройство? С колко лан карти е 1 или 2 100/1000?
Процесура две ядра ли е? Дву процесутно или? Колко слота има за рам още? И има ли шини към машината?

Тоя процесор даже е redundant ;):
 
Има ли оптично устройство? С колко лан карти е 1 или 2 100/1000?
Процесура две ядра ли е? Дву процесутно или? Колко слота има за рам още? И има ли шини към машината?

Да има оптично устройство. С 2 лан карти е. Процесорите са 2 двуядрени, Слотовете за рам са 5, като 3 от тях са свободни. Няма шини.
 
Ами каква е разликата между един компютър(да речем нагласен да се ползва само за сървърни нужди) и един сървърен?С какво сървърния е по добър?
 
Сега погледни тук: Fujitsu Siemens Primergy RX200 S1 1U

и да ти кажа, че аз имам предложение 250лв. от RMania от където си вземах двата IBM eServer 326m ;)
Ако ми направиш някаква по-примамлива оферта го вземам веднага!
 
По-приемлива оферта от 300лв като аз платя доставата, или 270 като ти платиш доставката не мога да ти дам.
 
Нем хардовете ти са малки :) от RMania който са двата сървъра при тях Fujitsu Siemens-а са с по 72ГБ. Също ме интересува DDR2 или DDR?
Правя ти предложение от 250лв. като ти поемеш доставките и т.н :)
Помисли и аз ще ти пиша във вторник или сряда най-късно като се прибера.
 
Какво е решението ти? Съгласен ли си на офертата или не?
 
DDR е паметта и продавача ще направи грешка ако откаже офертата.