[Req] Season 4 Server Files + Client Full ~100% Fixed

мене мисълта ми е да се добави някой предмет ако може и някоя карта и др. неща !!! не да се прави друга версия ами да се подобри като качество. целият проблем е от кодовете на файловете !

пич нещо не мога те разбера искаш хем да фикснеш хем да направиш нова карта аз ти предлагам да земеш да направиш един нов героий направо ^^
 
не че искам да направя нещо ново ами което липсва да се добави !!!!!!
 
Edit button ? (think)
P.S>> trepa4a_3 има нещо сбъркано в тебе ама незнам какво ... :D
 
Edit button ? (think)
P.S>> trepa4a_3 има нещо сбъркано в тебе ама незнам какво ... :D

Какво искаш да кажеш с това ч нещо е сбъркано в мен :boff:
 
Edit button ? (think)
P.S>> trepa4a_3 има нещо сбъркано в тебе ама незнам какво ... :D

Какво искаш да кажеш че е сбъркано нещо в мен :boff::boff::boff::boff:
 
ами айде некой да качи по нови файлове за сезон 4 кат ми виката че не съм добре !!!!!! никой не се захваща да го свърши пък ми викате че не съм добре. чакам некой да качи хубави файлове и ето ги на 1 страница !!!
 
какво по-хубаво си направим искам да ги избройш ! говориш пълни глупости ! това че може да си променил стойноста на някоя опция.. не е за оваци ! това всеки си го е направил като е свалил файловете.. при твойте файлове бъговете са същите както при другите за това са напълно излишни

ПРОМЕНИ НЯМА.. нищо не е направено по файловете.. премахвам ти линковете.. това не е Release Секция ! за това си има друго място не тук.. тук е за въпроси ! за консултаций .., но не и за релийз, когато направиш пълен списък с това какво си сменил/подобрил направил тогава ще ти бъде и approve темата в другата секция ! тези файлове имат доста бъгове който не виждам как си отстранил?
 
Last edited:
така е да ти кажа ами самото стартитеане го пооправих а бъговете се получават при грешни конфигурации и настройки. прав в си в това отношение !!! просто се чудя до кога ще чакам нов реал на му онлайн сезон 4 , ако има ми дай плс. и напиши линк. :drinks_drunk::drinks_drunk: Пълно си прав но не съм информиран горе долу кога ще се качи релииз !!! Плс напиши към коя дата ще се качи.
 
Нищо няма да се получи само спамим в една безсмислена тема!
English:
Nothing will be obtained only in a meaningless spam topic!
 
трудна работа са това геймсървърите да ги оправиш.аз много търсих с3 еп2 ама само бъгави накрая ги пратих на една братушка навремето ми кракваше програмата за залата незнам какво е правил ама поне не краш и каслето върви добре.
 
местото на тази тема не е тук!
 
Изтриите темата, това е пълна глупост..... Тогава търсех файлове, а тази година си намерих Сезон 5 Епизод 4 Безпари оправени...... Тогава още се учех и навлизах в нещата.......
 
04-06-2009 -> Има много стари теми но не ги подновявайте с постове
 
Изтриите темата, това е пълна глупост..... Тогава търсех файлове, а тази година си намерих Сезон 5 Епизод 4 Безпари оправени...... Тогава още се учех и навлизах в нещата.......

така като те гледам по добре се откажи от всичко и най вече от живота ...
 
От тая тема само спам, какво повече ще се намери? Изпълних всички указания каквито ми дадохте и имам доста опит, та да каже, че знам почти цялата история на му онлайн и няма какво повече да се коментира тука...... Тогава не знаех нищо а навлизах в нещата, та тука няма ли кой да я изтрие тази тема да му се не види?