[Req] Season 4 Server Files + Client Full ~100% Fixed

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Искам да заявя нещо на всички които го прочетат !!!
Тази тема ще е една от най-коментираните , защото Му Онлайн Сезон 4 е една от най-новите версии на Mu Online.
Това е много важно за тези които искат да си направят сървър на Му Онлайн или просто да го тестват и да си дадат мнението за дадени файлове. Тази тема от отдавна е коментирана но аз правя в нова светлинa представите ви за Му Онлайн. Ще помоля вниманието на администраторите и всички програмисти да се включат в този труден но осъществим проект с общи усилия. Това ще е много полезно за всички нови и стари членове в форума. Наскоро прочетох почти всички теми на :blob1:Mu Online Season 4 и изводът е че , няма организираност да се направят сървър файлове без бъгове и т.н. Бъговете могат да се оправят от програмисти и т.н. Просто тествайте всичко кат изтеглите и слагайте малки ъпдейти. В тази тема моля ви пишете само по темата защото ще е грозно да се пише друго а не по темата. Това е много важно за нас и нашите приятели и т.н. Тази тема е за цел да се подобри обслужването и помагането на всички членове по добре. Всички се стремим да сме на крачка с времето. Та относно МУ , създателите (Корейците) се стремят да направят по-добра версия . Защо и ние не направим такава !!!? Аз лично гледах из интернета и се натъкнах че създателите са много персонал (chuckle)(chuckle)(chuckle) , нали са корейци от жълтата раса и са много по бройка , та идеята ми е кат администраторите чрез тази тема да направим нещо като основа на Му Онлайн Сезон 4. Трябва да се стегнем малко , за да получим успехи !!! Честно да ви кажа кат са много темите човек трудно може да намери каквото поиска. Идеята ми е да се махне каквото се повтаря или е подобно и да се направи нещо свястно и както споменах трябва да си помагаме и да направим и ние като корейците модифицирана версия на му , смисъл от обикновени файлове да станат стабилни и фикснати файлове!!!!!! По понятието "Фикснати" Имам предвид да се премахнат почти всички бъгове , да се преведе всичко на английски език и в бъдеще ако е възможно и на български защото в другите държави така правят , превеждат си почти всичко на майчин език , но за предпочитане е на Английски език !!!
Тази тема е много важна защото Администраторите ще създадат Download Center , в който можете да си теглите каквото ви е нужно. А относно Download Center имам предложение. Да се направи тегленето на файлове по коефициент на потребителя !!!!!!
В една тема пише много положителни неща , кат се направи Даунлоуд Центъра , да се качат възможно най-добре фикснатите файлове и да се прави оценка на труда на Ъпдейтите и да се слагат Ъпдейти и да се изтриват Старите БЪГАВИ Файлове , за да не заемат излишно пространство. Темата е направена по желанието на Много хора които искат да се запознаят със сезон 4 но нямат много информация !!! Темата е причината от големият интерес на всички мой приятели и познати , а аз не мога да и дам много информация !!!!!! Затова разчитам на вас от DarksTeam и на всички хора в България и по света да съдействат !!! Моля ви да давате информация и контакти към себе си , защото , по този начин вие ще ускорите развитието на сезон 4 и на много други версии , но темата е за Сезон 4 !!!!!! А относно файловете моля ви да слагате пълният набор от файлове а не частично защото така хем затруднявате себе си , хем затруднявате и околните ............. Всички които са прочели това да се замислят за идеята и да помогнат с каквото могат ако искат !!! Тази реализация на Сезон 4 може и да не е много бавна но ако работим в екип ще се ускори многократно. Това е от мен за сега !!! Очаквайте допълнителна информация по нататък !!! Който подкрепя форума и подкрепя мен да натисне Thanks бутона! Това е за сега . Очаквайте продължение на темата с позволението на Администраторите . За контакти с мен: Skype: genadi_94 !:blob1: :angel::bounce8::angel: Ако имам правописни грешки Администраторите или който е от екипа да ме поправи (wait) Това е от бързането ми защото писах темата късно !!! Чакам ви за отговор и за вашето одобрение !!!!!!!!!!:59:

Продължение !!!
Аз имам предвид следното:
1. от всички качени сървър файловe на му онлайн сезон 4 да направя най-добрият подбор от настройки и промени !!!
2. ще кача всички сървър файлове и всичко свързано с тях на 1 място
3. ще разчитам на вашата подкрепа да се вземе всичко най-добро от всичките сървър файлове на сезон 4.
4. ето ги и тях !!! ще си давате мнението за тях. аз ще ги взема от всички теми които са за сезон 4 и ще ги вмъкна в тази на първа страница са !!!
5. дано да намерите решението на вашите проблеми с му сървър сезон 4.
6. давам ви информация , а вие слагайте подобрените реалси!!! аз ще сложа подобрена версия на темите които са разглеждани !!!!!!
това е което искам да ви кажа !!!!!!
Tеглете и подобрявайте файловете който са качени и са подобрени и ги качете после като Реалийст и Репак !!!!!!

Теглете следните файлове:


ЕДИТ: Clamp
за това си има друго място.. за теглене на файлове..
 
Last edited:
не знам.. аз найстина не мога да разбера какво всъшност искаш да кажеш.. и .. целта и .. не те разбирам..
 
wtf младеж да не си ползвал google translate ?
 
то още няма 100% фиксед с3 еп 1 файлове ти искаш с4 :)
 
аз имам предвид следното:
1. от всички качени сървър файлояв на му онлайн сезон 4 да направя най-добрият подбор от настройки и промени !!!
2. ще кача всички сървър файлове и всичко свързано с тях на 1 място
3. ще разчитам на вашата подкрепа да се вземе всичко най-добро от всичките сървър файлове на сезон 4.
4. ето ги и тях !!! ще си давате мението за тях. аз ще ги взема от всички теми които са за сезон 4 и ще ги вмъкна в тази на първа страница са !!!
5. дано да намерите решението на вашите проблеми с му сървър сезон 4.
6. давам ви информация , а вие слагайте подобрените реалси!!! аз ще сложа подобрена версия на темите които са разглеждани !!!!!!
 
Продължение !!!

аз имам предвид следното:
1. от всички качени сървър файлояв на му онлайн сезон 4 да направя най-добрият подбор от настройки и промени !!!
2. ще кача всички сървър файлове и всичко свързано с тях на 1 място
3. ще разчитам на вашата подкрепа да се вземе всичко най-добро от всичките сървър файлове на сезон 4.
4. ето ги и тях !!! ще си давате мението за тях. аз ще ги взема от всички теми които са за сезон 4 и ще ги вмъкна в тази на първа страница са !!!
5. дано да намерите решението на вашите проблеми с му сървър сезон 4.
6. давам ви информация , а вие слагайте подобрените реалси!!! аз ще сложа подобрена версия на темите които са разглеждани !!!!!!

това е което искам да ви кажа !!!!!!
теглете и подобрявайте мойто създадено нещо !!!!!!
 
аз имам предвид следното:
1. от всички качени сървър файлояв на му онлайн сезон 4 да направя най-добрият подбор от настройки и промени !!!
2. ще кача всички сървър файлове и всичко свързано с тях на 1 място
3. ще разчитам на вашата подкрепа да се вземе всичко най-добро от всичките сървър файлове на сезон 4.
4. ето ги и тях !!! ще си давате мението за тях. аз ще ги взема от всички теми които са за сезон 4 и ще ги вмъкна в тази на първа страница са !!!
5. дано да намерите решението на вашите проблеми с му сървър сезон 4.
6. давам ви информация , а вие слагайте подобрените реалси!!! аз ще сложа подобрена версия на темите които са разглеждани !!!!!!

кое по точно да теглим?

Ще го сложа след малко и ако има човек за тестване ще е добре да го тества и да го подобри !!! Аз ще сложа най важната информация в тази тема на 1 страница !!! И моля ви ако направите Realse или Repack да го сложите и аз ще го сложа на 1 Страница !!! Ще бъде доокрасен !!! Тези сървър файлове , които се стремя да направим да не са разпокъсани !!! Примерно кат има Repack на GameServer , да не е само GameServer ами да се сложат всички файлове на 1 място ! Това е за сега , скоро ще има още работя по въпроса за сървър файловете , но ви моля да ме осведомявате , ако разберете за по-нова версия !!! В гугала ще я намеря и ще ви я кача на ч страница !!! Благодаря ви за вниманието !!!
 
трепач ти не разбираш .. дори да копираш файлове от други файлове неможе да напраиш нищо ако не коднеш геймсървъра.
 
Last edited:
гейсървъра.

Сеа ще ми платиш една глътка кола... изплюх я като прочетах т'ва ^^^^


По темата: аз какво разбрах:

Иска да каже - да се обеденим и направим невъзможното възможно..т.е. да хванем няква основа на s4 и да направим файлове -по-добри от бетата на WZ ..
 
Сеа ще ми платиш една глътка кола... изплюх я като прочетах т'ва ^^^^


По темата: аз какво разбрах:

Иска да каже - да се обеденим и направим невъзможното възможно..т.е. да хванем няква основа на s4 и да направим файлове -по-добри от бетата на WZ ..

Точно това искам да направим ще кача обединени файлове а не разпокъсани (Смисъл да си има сичко геймсървър , дби т.н.) , отвсякъде може да се намерят нови файлове и да се оправят но да се направи много по добре !!! Искам да кажа от многото версии да вземен най-доброто и най-новата да я осъръшенстваме , демек да си има сички и по-новите , да работят сички NPCs , Quests , Events ........... и много други !!! Сега качвам каквото съм сътворил !!!!!! Това е подобрено , демек от форума нали има разпокъсани файлове и ъпдейти , аз съм ги обединил в едно !!!! Теглете и си кажете мнението после ще ми отнема малко време но ще ги оправя !!!!!! Ще напише един какво работи и какво не работи !!!!!! (Смисъл допълнителна информация) ! Качвам ги !!!! ................... Най късно ще са качени на 25 Май !!!!!!
 
сеа ще ми платиш една глътка кола... изплюх я като прочетах т'ва ^^^^


по темата: аз какво разбрах:

иска да каже - да се обеденим и направим невъзможното възможно..т.е. да хванем няква основа на s4 и да направим файлове -по-добри от бетата на wz ..

да ве чудо голямо от бързане 1 "м" ..
 
точно това искам да направим ще кача обединени файлове а не разпокъсани (смисъл да си има сичко геймсървър , дби т.н.) , отвсякъде може да се намерят нови файлове и да се оправят но да се направи много по добре !!! искам да кажа от многото версии да вземен най-доброто и най-новата да я осъръшенстваме , демек да си има сички и по-новите , да работят сички npcs , quests , events ........... и много други !!! сега качвам каквото съм сътворил !!!!!! това е подобрено , демек от форума нали има разпокъсани файлове и ъпдейти , аз съм ги обединил в едно !!!! теглете и си кажете мнението после ще ми отнема малко време но ще ги оправя !!!!!! ще напише един какво работи и какво не работи !!!!!! (смисъл допълнителна информация) ! качвам ги !!!! ................... най късно ще са качени на 25 май !!!!!!

мога ти кажа че имам 2 вида файлове с4 дето са почти 100% оправени сега са горе доло до 80-91 % но никой не кодва тук
 
пич не може да смесиш 1000 файла и да стане нещо.. проблемите са в самия ГС... и няма какво да направиш.. най-добрата версия ест е последния кракнат 7.04... но там няка Siege сървъра.. и нищо не можеш да направиш повече.. няма и друг който да го замести..,затова не се занимавай с глупости нищо няма да направиш. Искаш файлове.. Купи ги.. друг начин няма !
 
ама пълни ли са с сички евенти и нови предмети а ? че ако не са пълни какъв е смисъла да липсва нещо??? едни ги гледах с 2 датабейса ама нема евенти . какъв е смисъла да има 100 % оправени без евенти !!! аз за секи случай ще кача дето ги имам аз , и дето малко сам олеснил работата на вас , да ги тествате и да оценявате !!!
 
може и с 1 дб да е това общо няма с евентите... итемите си ги има но без gscs един сезон 4 е нищо.. ! чат ли си ? няма какво ново да измислиш.. всичките бози на света могат да се намерят и тук.. пак ще ти кажа не си губи времето с глупости... седни прочети, научи нещо и ще се убедиш сам..(става въпрос за историята на му сървърите ^^^)
 
Last edited:
Genadi абе човечец ти да не си некав пумак бе ти неможеш ли да разбереш че до сега щом дарка и Клампи не са релийзнали такива файлове ти ли ще го направиш?

Клампи браво за убяснението :):):)
 
Без пари нищо не става..ако мислиш,че ще си направиш свестен сървър на МУ без да дадеш нито 1 стотинка.. е лъжеш се..
Защо даваш акъл кой да се хвашта и кой не?
Защо ти не се хванеш и да ги направиш?
От къде знаеш колко хора от тук могат да направят такова нещо?
Имаш ли си представа как става?
Дай мангизи и ще имаш всичко.
diablo21,това което каза къкви файлове си имал..много смях просто.
 
мене мисълта ми е да се добави някой предмет ако може и някоя карта и др. неща !!! не да се прави друга версия ами да се подобри като качество. целият проблем е от кодовете на файловете !