[Help] Season 3 Episode 2

MupoH4o

New Member
Joined
Aug 1, 2008
Messages
27
Reaction score
2
Здрасти ::): някои може ли да ми даде линк да си сваля Season 3 Episode 2 files с бугове (понеже искам да се опитам да си ги оправя)? Мерси предварително .
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Ако не разбираш много нямаш почти никакъв шанс да си огравиш сам, без помощ на някой разбирач. Не знам къде има линк, но ако искаш готови файлове, може би екипът на EscapeMu ще съгласи да ти продаде тяхните срещу много голяма сума ! Естесвено не съм сигурен и не мога да говоря от тяхно име за това можеш да питаш DarkMaster или AfterShock. Не съм ти дал никове на други хора от екипа на EscapeMu защото не знам кои са от екипа освен тях двамата !
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Файловете на ескейп му не са правени от тях ;)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Файловете на ескейп му не са правени от тях ;)

Не съм казал, че са правени от тях ! Казах, че ако иска готови файлове може да говори с тях за това дали ги продават и колко пари ще искат в случай, че ги продават. (wasntme)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
ей хора га ша стане session 4

Следи внимателно темата за Сезон Четвърти и ще хванеш пускането му (chuckle) !
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Хубав сървар със се4 файлове ще има според мен най-скоро след година ако не и пивече!
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Хубав сървар със се4 файлове ще има според мен най-скоро след година ако не и пивече!

Времето не може да се определи. Всичко зависи от това колко бързо и внимателно се работи, може да отнеме 3 години ако се работи бавно. Колкото по-бавно и по-внимателно се работи толкова по-добре ще е, защото накрая като трябва да се Release-не ще е с минимални бъгове ::p:!