[AD] RoyalFlush SP Exp: 5x Drop: 60%

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,365
Reaction score
423
RoyalFlush MU
Server Name: RoyalFlushMU SuperHard
Server Version: 97d
Server UpTime: 24/7

Server Information:
Experience: 5x
Drop rate: 60%
Bless Bug: OFF
Max level: 300
Max reset: 60
Max stats: 32767
Stat Points Per level: 5/7
Reset level: 300
Reset points: Reset Stats
Reset points: 500
Reset inventory: No
Reset & PK Reset: 0 Zen Free :)
Guild create level: 100

Site: ЦЪК
Register: ЦЪК
Download Client: ЦЪК or/или ТУК
 
Last edited:
направи при рес да са голи ква файда иначе за хард сървър
 
направи при рес да са голи ква файда иначе за хард сървър
Ами не искам хората да се мъчат и после да си губят итемите ако забравят да си ги сложат при Keeper-а :(
 
ми напави го като тръгнат да рескат да им казва че има предмети в тях и трябва да са напълно голи за да могат да реснат (devil)
 
Много добър сървър харесват ми настройките как си ги направил но,тая версия не ми харесва то нищо няма на нея.... само 1 БЦ,ДС и Инвазия.
Неможеш ли да сложиш поне сезон 1 пълен или с2?
 
Много добър сървър харесват ми настройките как си ги направил но,тая версия не ми харесва то нищо няма на нея.... само 1 БЦ,ДС и Инвазия.
Неможеш ли да сложиш поне сезон 1 пълен или с2?
Ами искам малко класика.Ако си играл АйдаМУ 97д ще разбереш защо съм избрал точно тази версия :)
 
fullhousemu или fourofakindmu няма ли ? :D
 
Ами искам малко класика.Ако си играл АйдаМУ 97д ще разбереш защо съм избрал точно тази версия :)

Очертава се добро, но едва ли ще се задържи.. или? Не ми се вярва да е на 388 дни както пише!? (inlove) Това се казва сървър, а не 90-те % български бози над 100хр с уебмагазин (handshake) !!
 
Очертава се добро, но едва ли ще се задържи.. или? Не ми се вярва да е на 388 дни както пише!? (inlove) Това се казва сървър, а не 90-те % български бози над 100хр с уебмагазин (handshake) !!

мда реших да го отворя ама ... "Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с royalsp.zapto.org"
 
RoyalSP © Всички права са запазени ! WebSite by eXpL0s1v3. WTF ?
 
мда реших да го отворя ама ... "Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с royalsp.zapto.org"

Просто нета ми беше спрял ;(
 
RoyalSP © Всички права са запазени ! WebSite by eXpL0s1v3. WTF ?

И аз мисля че е смешно но не искам да седи GalaxyMU (shake)
 
Покер МU ха ха забавно !
 
Покер МU ха ха забавно !
Просто като чух Royal Flush и ми хареса и така си кръстих сървъра ;)
 
погледни си сървъра има хакер... влез докъто все още е там ^^
 
10x че ми каза ;)
 
1.Забранено и псуването на майка!
Е тва ме изкефи мене... просто ... трипач :D:
 
извинявай, ама правилата ти са върхът ! (rofl)


Правила за играчите:
1.Забранено e псуването на майка! - чувстайте се свободни да ги уважавате на баща, сестра и други с родствена връзка.
4.Забранено е рекламирането на друг сървър! - ако правите реклама може и само форума да споменете. сървъра ще го намерим после..

Правила за администраторите:
1.Забранено е да се расват! - после що имало расисти..
2.Забранено е да дават итеми на фулл на други играчи освен ако е нямало евент! - максимум с по 5 опции + luck. А ако е имало евент въобще и не си помисляйте да просите.. евентите са дроп, дроп.... +фул
4.Забранено е да дават Акаунт и Пас на админ панела! - ами да .. те ако знаят акаунта и паролата на админ панела.. не ги интересуват вече.. все пак 4 цифрения код е в хедъра на сайта..
5.Забранено е да псуват нито един от играчите! - ако псувате или псувайте всички или не се занимавайте.
6.Забранено е да местят играчите последователно без тяхно позволение! - то и полицаите нямат право да те прибират в ареста ако ти не си съгласен..
7.Забранено е да пречат на играчите да вдигат левели! - аз не му преча.. просто и аз си вдигам..
8.Да бъдат любезни със останалите! - останалите ( всички други освен играчите ) например.. Yeti, Golden Dragon, Golden Tantal и други от рода на канибалите..
 
  • Like
Reactions: ReflekT