[AD] RoyalFlush SP Exp: 5x Drop: 60%

за сървара не знам , но сайта като го погледнах не си го едитнал добре, имаш модули от muweb 5/10 за труда и успех разбира се :)
 
  • Like
Reactions: GTI
извинявай, ама правилата ти са върхът ! (rofl)


Правила за играчите:
1.Забранено e псуването на майка! - чувстайте се свободни да ги уважавате на баща, сестра и други с родствена връзка.
4.Забранено е рекламирането на друг сървър! - ако правите реклама може и само форума да споменете. сървъра ще го намерим после..

Правила за администраторите:
1.Забранено е да се расват! - после що имало расисти..
2.Забранено е да дават итеми на фулл на други играчи освен ако е нямало евент! - максимум с по 5 опции + luck. А ако е имало евент въобще и не си помисляйте да просите.. евентите са дроп, дроп.... +фул
4.Забранено е да дават Акаунт и Пас на админ панела! - ами да .. те ако знаят акаунта и паролата на админ панела.. не ги интересуват вече.. все пак 4 цифрения код е в хедъра на сайта..
5.Забранено е да псуват нито един от играчите! - ако псувате или псувайте всички или не се занимавайте.
6.Забранено е да местят играчите последователно без тяхно позволение! - то и полицаите нямат право да те прибират в ареста ако ти не си съгласен..
7.Забранено е да пречат на играчите да вдигат левели! - аз не му преча.. просто и аз си вдигам..
8.Да бъдат любезни със останалите! - останалите ( всички други освен играчите ) например.. Yeti, Golden Dragon, Golden Tantal и други от рода на канибалите..
Пич на теб какъв ти е проблема?!?!Това не е твоя сървър и ше си пиша каквито си искам правила!Да не съм го рекламирал тука че да ми обсъждате правилата?Поне си кажи мнението за сървъра!!!
 
за сървара не знам , но сайта като го погледнах не си го едитнал добре, имаш модули от muweb 5/10 за труда и успех разбира се :)
това си е muweb -.-

добре де.. извинявам се но не издържах :D ами мнението мии е .. 9/10 бая труден сървър, направен да има смисъл в играта иначе 9/10 заради сайта..иначе си го рекламирал тук и можем да обсъждаме всичко по него :)
 
  • Like
Reactions: GTI
това си е muweb -.-

добре де.. извинявам се но не издържах :D ами мнението мии е .. 9/10 бая труден сървър, направен да има смисъл в играта иначе 9/10 заради сайта..иначе си го рекламирал тук и можем да обсъждаме всичко по него :)

това не е му веб ами е на дамиан сайта :)
 
това не е му веб ами е на дамиан сайта :)

На Дамиан е но е базиран (така да се изразя) на MuWeb 0.8 (nod)
 
Dobri harakteristiki, samo deto kato gledam administratora ne e mnogo na qsno s igrata i server failovete..
 
това не е му веб ами е на дамиан сайта :)
Глупак ! Не стига, че не знаеш ами и спориш.. от където и да го погледнеш е muweb 0.8 това, че Дамиан си е направил template далеч незначи, че е измислил нов сайт.. и ти гарантирам, че не е на Дамиан сайта, който го няма качен никъде. (говоря за оригиналния, с модулите, ядрото и тн.) има качени някакви пародийки ..
 
Глупак ! Не стига, че не знаеш ами и спориш.. от където и да го погледнеш е muweb 0.8 това, че Дамиан си е направил template далеч незначи, че е измислил нов сайт.. и ти гарантирам, че не е на Дамиан сайта, който го няма качен никъде. (говоря за оригиналния, с модулите, ядрото и тн.) има качени някакви пародийки ..

и какво като го няма качен? то го има вече почти всеки.
 
Dobri harakteristiki, samo deto kato gledam administratora ne e mnogo na qsno s igrata i server failovete..

Никой не се е родил научен.... И все пак има хора които му помагат и също и теми по такива поводи в този сайт. :)
 
  • Like
Reactions: GTI
и какво като го няма качен? то го има вече почти всеки.
или почти всеки си мисли, че го има, или по точно .. папката images ^^
 
  • Like
Reactions: Dea7h
24/7 ли е (think)

Ами да но за сега и във нещо като пробен периот :) (смяна на MonsterSetBase.txt,Shops,Security и други (*) )
 
веднага махай http://royalsp.zapto.org/adminpanel че моа ти напваря сървъра тъжен, но несъм такъв човек :) Давам ти съвет, иначе успех с развитието на сървъра. Купи си и domain
офф : толкоз ли много си зарибен по покера че чак сървъра си кръстил на (немога да намеря думата с която да го опиша :D) от играта :D
 
Last edited:
веднага махай http://royalsp.zapto.org/adminpanel че моа ти напваря сървъра тъжен, но несъм такъв човек :) Давам ти съвет, иначе успех с развитието на сървъра. Купи си и domain
офф : толкоз ли много си зарибен по покера че чак сървъра си кръстил на (немога да намеря думата с която да го опиша :D) от играта :D
Благодаря и не аз дори не играя покер просто ми харесва името :)
 
Не мога да разбера защо постаянно говорите да името!?! Какво като е от Покер???Ако ви си струва смешно поне си задръжте мнението (wait)
 
Не мога да разбера защо постаянно говорите да името!?! Какво като е от Покер???Ако ви си струва смешно поне си задръжте мнението (wait)

Тука е така мой човек, трябва да свикваш, защото чакат само да сгафиш с нещо и ти се нахвърлят.

Или както са казали хората :

" Ти му даваш пръст, то ти налапва ръката"
 
  • Like
Reactions: GTI
Сървъра беше спрян поради проблеми с интернет доставчика днес отново може да е онлайн.
 
Last edited: