[Help] Router

Skyfi

New Member
Joined
Apr 27, 2008
Messages
64
Reaction score
4
Здравейте,

Изполвам рутер и съм лишен от реално Ip.Единстевният вариянт да
пусна сървър е да пренасоча портове.
Та искам да ви питам кои портове трябва да се пренасочат за може
всеки да влиза в сървърът ми.

Благодаря предварително. ;)
 
Не е много лесна тая работа... Пробвал съм да го правя, но резултат - никакъв и взех, че си прокарах направо още 1 кабел с друго Ip. Другото, което е, че като си на рутер интернета ти ще стане много по-бавен и възможността да лаги в сървъра е голяма.
 
по добре звънни на интернет доставчика си и му кажи да пренасочи сички портове !!!
 
Не е много лесна тая работа... Пробвал съм да го правя, но резултат - никакъв и взех, че си прокарах направо още 1 кабел с друго Ip. Другото, което е, че като си на рутер интернета ти ще стане много по-бавен и възможността да лаги в сървъра е голяма.

:59:

Един приятел има 2 рутъра, единия WiFi и държи CS сървър като е направил пакетите на ъплоуд от CS-а да са с приоритет, да минават първи и шерва нет на 2ма негови съседи и няма никакъв лаг в сървъра му, така че, моля те.. ;)
 
anhi write me pls
По темата амире не е така както мислиш ! :) аз имам 1 приятел който държи сървър и няма грам лаг е така ма аз мн не разбирам от ви-фи а съм с ви-фи ::^:
 
Просто не съм имал възможност да конфигурирам рутър на живо, за да мога да помогна тук, иначе не вярвам да е трудна работа.
 
е ела в нас и без тва ми трябваш да го подкараш сървъра ::d: