[Release] Remove Flood

10/10 много полезна програмка... ако можеш да направиш една програмка за релоад на Connect Server.. Има тема с Лоад ЦС но при мен ми спира ЦС а несе релоадва сиг немога да го наглася...
 
Мисля че кивито е само за win server 2003
 
Когато хоствах на XP програмата не засичаше нищо,а когато хоствах MuOnlineX под Win7 всичко си беше точно. За флуда много от вас сигурно знаят,че и рутерите с Firewall също помагат ако са настроени правилно.
 
В крайна сметка какво установихме, че киви гуард ще свърши ли работа и товари ли цпу-то ?
 
В крайна сметка какво установихме, че киви гуард ще свърши ли работа и товари ли цпу-то ?

Върши и не товари :)
 
Аз пък ви препоръчвам тази програма Anti DDoS. Аз съм с нея от 1 година и досега никога не са ми спирали сайта. Инсталирането става изключително лесно, а веднага след това си я настройвате автоматично :).
 
  • Like
Reactions: banned
Аз пък ви препоръчвам тази програма Anti DDoS. Аз съм с нея от 1 година и досега никога не са ми спирали сайта. Инсталирането става изключително лесно, а веднага след това си я настройвате автоматично :).

Програмата е много добре благодаря ти че я сподели. Имам няколко въпроса относно нея каде мога да видя ИП тата които ме флодят щот не видях някаде да има лог и настройките как да ги направя ако има нещо друго да се прави освен оригиналните които сами си ги прави.
 
Last edited:
пиши ми на скайп:kakaqi642 за да ти обесня ;).
 
Програмата е много добре благодаря ти че я сподели. Имам няколко въпроса относно нея каде мога да видя ИП тата които ме флодят щот не видях някаде да има лог и настройките как да ги направя ако има нещо друго да се прави освен оригиналните които сами си ги прави.

Понеже hanuka не ми писа в скайп.. Ще помоля някой друг да ми отговори на въпросите. И ако може да кажете как да я регистрирам без да плащам нещо крак или сериал ако знаете да ми дадете :)
 

Similar threads