[Release] Remove Flood

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Така понеже постоянно ми бъгваха сайта с flood и забелязах, че като спра и пусна apache сайта се оправя затова реших да си направя една елементарна програма сама да ми оправя сайта тоест спира и пуска apache през дадено време :)
Тази програма може да натовари вашият процесор.
Задължително:
1. Трябва да ползвате xampp
2.Xampp трябва да е записан в C:/xampp
3.Tрябва да сложите тези 2 файла в c:/xampp


Download: линк

Oграничения:
MAX Delay=65
MIN Delay=10
 
Last edited:

tarikatchi

New Member
Joined
Jan 26, 2010
Messages
145
Reaction score
13
Ей пак го измисли и то много добре ! Браво !
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Доколкото съм запознат,това е малък проблем. "Мастър хакерите" ако те погнат през UDP безплатните програмки няма да помогнат. Иначе браво :)
 
  • Like
Reactions: NEMES1S

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Обикновен firewall който е за flood (най-елементарния) върши много по добра работа и дори им бие шута на гадовете от тази глупост която спира и пуска постоянно apache.
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Обикновен firewall който е за flood (най-елементарния) върши много по добра работа и дори им бие шута на гадовете от тази глупост която спира и пуска постоянно apache.

Чувал съм че COMODO е много добър,но не съм го пробвал.
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Доколкото съм запознат,това е малък проблем. "Мастър хакерите" ако те погнат през UDP безплатните програмки няма да помогнат. Иначе браво :)

програмата не е за срещу някакви дето знаят за какво става дума мен ме мъчеха някакви идиоти дето са научили 1 2 неща които не можах да спра по друг начин и се кефят ... :)

Обикновен firewall който е за flood (най-елементарния) върши много по добра работа и дори им бие шута на гадовете от тази глупост която спира и пуска постоянно apache.
ми Backo прав си че е глупост, но мен друго не ме спаси. сложих sygate firewall и там по firewall обикновеното ми казаха някакви настройки но нито едно от това не ми help след това слагах някакви script-ове ама те изобщо не помогнаха после записвах някакви безполезни програми ама гледам да не карам на много програми понеже процесора не ми е много силен. и накрая с това вече пак го flood но аз не ги отчитам :)
 
Last edited:

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
За подобен проблем със сайта ти си сложи Kiwi Guard. Ужастно елементарна програма, но за подобни "леки ебавки" върши чудесна работа. Виж ако flood-а който ти правят е от тези които ти спира и интернета това е безполезно.
 
  • Like
Reactions: enduwe

kopeletapo

Member
Joined
Apr 10, 2009
Messages
234
Reaction score
19
Искам да те попитам тази защита много ли товари процесора.
Пример:Intel coreI5 4GB Ram 1 GB видео карта много ли ще натоварва pc-то ?
 
Last edited:

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Искам да те попитам тази защита много ли товари процесора.
Пример:Intel coreI5 4GB Ram 1 GB видео карта много ли ще натоварва pc-то ?

ми не много :) аз съм с 2 Cores 2.66GHz и като я пусна ми го товари с около 10%
и при това не товари на постоянно ами само на 10 мин за по някъде около минута и после пак всичко си е наред до след 10 мин :)
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Как да Ви обясня, че това е безполезно. Първо товари подщи постоянно компютъра и ти рестартира webserver-а хиляди пъти. Втори аз ще пусна програмката за flood ще я заеба цял ден и това колкото и да рестартира webserver-а аз пак ще правя мизерията.
 
  • Like
Reactions: enduwe

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Как да Ви обясня, че това е безполезно. Първо товари подщи постоянно компютъра и ти рестартира webserver-а хиляди пъти. Втори аз ще пусна програмката за flood ще я заеба цял ден и това колкото и да рестартира webserver-а аз пак ще правя мизерията.
и ти рестартира webserver-а хиляди пъти.
е какво като го рестартира хиляди пъти ? ако искат да знаят колко пъти го е рестартирал накрая вади едно число в зелено след всяко рестартиране :)
Първо товари подщи постоянно компютъра
аз съм с 2 Cores 2.66GHz и държа сървъра с пуснати: skype,firewall,xampp,sql,една програма която засича IP-тата на хората в сайта,NCSoft launcher,играя Lineage II на max без lag,отворил съм между 3 и 10 станици в google Chrome и си държа програмата :D:
Втори аз ще пусна програмката за flood ще я заеба цял ден и това колкото и да рестартира webserver-а аз пак ще правя мизерията.
Ми това вече ще е глупаво от твоя страна да пуснеш програма която да flood-ва даден сайт постоянно :D: но при това положение нека ми пишат ще направя програма която да бачка по бързо с пускане и спиране и да не е на 10 мин ами на 10 сек :D:
 
Last edited:

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Update + въвеждане на Delay-а в секунди от вас (минимум секунди 10 )
+ new file който включва apache за да не ползва xampp_restat така работи по-бързо и натоварва процесора за по кратко време :)
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Абе пич не си играй с глупости!

Как така ще ми кажеш, че са пълни глупости да оставя пусната програмата да ти flood-и сайта и да пада постоянно предположение, че на мен или на този който иска да прави тези мизерии това е целта да ти събори/я постоянно apache?

Другото което е ще направиш на 10 секунди да ти пуска и спира webserver-а и това ще рече, че потребителите ще имат проблеми с отварянето. Някой ще пише отваря ми го много бавно друг ще пише, че понякога не му отваря страницата.

Зарежи го това. Послушай ме какво ти писах в преден пост за този елементарен firewall ще върши много по-добра работа от тази простотия.

П.С Ти може да си с "КУРЕ i1000", но има потребители със слаби компютри.
 
  • Like
Reactions: LasTCursE

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Абе пич не си играй с глупости!

Как така ще ми кажеш, че са пълни глупости да оставя пусната програмата да ти flood-и сайта и да пада постоянно предположение, че на мен или на този който иска да прави тези мизерии това е целта да ти събори/я постоянно apache?

Другото което е ще направиш на 10 секунди да ти пуска и спира webserver-а и това ще рече, че потребителите ще имат проблеми с отварянето. Някой ще пише отваря ми го много бавно друг ще пише, че понякога не му отваря страницата.

Зарежи го това. Послушай ме какво ти писах в преден пост за този елементарен firewall ще върши много по-добра работа от тази простотия.

П.С Ти може да си с "КУРЕ i1000", но има потребители със слаби компютри.
ми като казваш за firewall елемендарния дай кажи как да го направя като е толкова добър защото аз какво ли не правих и нищо не помогна само това ме спаси както ти казах и тази програма съм я правил за себе си а не за други потребители но реших че щом на мен помогна що годе може и на друг да му трябва и само затова я качих но щом не я искате изтрий темата аз няма да я Update повече :)

Накратко качих програма за да помогна на който може а не да спора дали е глупава или не :)
 
Last edited:

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
@hrisiz послушай Backo. Той разбира много повече от теб ;)

Имаше 1 поговорка Не учи учителя.
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
@hrisiz послушай Backo. Той разбира много повече от теб ;)

Имаше 1 поговорка Не учи учителя.
братле знам че знае повече от мен се пак сайта с flood кода са ми негови :D само че аз казвам как е при мен и че помага програмата и не виждам защо мисли че е безполезна но както казах като не я искат програмата да трият темата и това е :)
а спорим всъщност защото никъде в този форум вече няколко години не съм видял това как да се защита от flood и да бачка ... Backo ми вика настройки на firewall за antiflood но аз никъде не съм видял тема под името "Antiflood firewall" или нещо такова. Ако го има и наистина спира flood съм съгласен че програмата не струва но при положение че няма друго спасение това е по добре от нищо ...
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Темата съм я оставил понеже това може да помогне на някой за нещо друго ако примерно има проблем с друга програма или пак с xampp да го използва за рестарт и т.н.
За flood това аз лично не го препоръчвам, а онзи елементарния firewall ти казвам е много лесен за настройка и би ти помогнал 100 пъти повече от това.
Сега кой колко разбира това не е толкова важно, понеже всеки човек дори и малко да знае какво прави може да е намерил по-ефикасен начин за дадено нещо, но това тук не спира и не помага за дадения flood който си писал понеже ти казах, че ако реша да оставя flood-а постоянно към теб и 1000 пъти да правиш рестарти на apache през 5 секунди няма да помогне.

Онзи firewall може да нагласиш дадено ip на колко време може да се връзка към теб с колко connections така дори и да пусне по 5 connections за 5 секунди или 10 секунди както правят повечето за да не ги залови друг firewall това ще го спре. Повечето потребители flood-ят от един адрес и Kiwi ще ги улови. Дори и два да са или три пак ще ти помогне. Виж при голям flood с ботове е безполезна. ;-)

P.S Ако имаше linux който е пред компютрите Ви ще направя тема как да си го нагласите за да спрете BotNet, но при Windows може само да облекчите даден flood, но да го спрете не.
 
Last edited:

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
Темата съм я оставил понеже това може да помогне на някой за нещо друго ако примерно има проблем с друга програма или пак с xampp да го използва за рестарт и т.н.
За flood това аз лично не го препоръчвам, а онзи елементарния firewall ти казвам е много лесен за настройка и би ти помогнал 100 пъти повече от това.
Сега кой колко разбира това не е толкова важно, понеже всеки човек дори и малко да знае какво прави може да е намерил по-ефикасен начин за дадено нещо, но това тук не спира и не помага за дадения flood който си писал понеже ти казах, че ако реша да оставя flood-а постоянно към теб и 1000 пъти да правиш рестарти на apache през 5 секунди няма да помогне.

Онзи firewall може да нагласиш дадено ip на колко време може да се връзка към теб с колко connections така дори и да пусне по 5 connections за 5 секунди или 10 секунди както правят повечето за да не ги залови друг firewall това ще го спре. Повечето потребители flood-ят от един адрес и Kiwi ще ги улови. Дори и два да са или три пак ще ти помогне. Виж при голям flood с ботове е безполезна. ;-)

P.S Ако имаше linux който е пред компютрите Ви ще направя тема как да си го нагласите за да спрете BotNet, но при Windows може само да облекчите даден flood, но да го спрете не.
ето най накрая съм съгласен с теб затова и темата се казва flood remove премахва вече направения ти flood :D:


само да те питам този firewall за който ти говориш от къде мога да го изтегля ?
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Първо което може да направите е да ползвате CloudFlare лесно за използване и безплатно. (ако Ви се дават пари ще има и повече опции, но като за Вас и безплатният вариант върши работа)

KiwiGuard-а:

KiwiGuard_Firewall.png


Download links:
SendSpace, MediaFire, Zippyshare, Crocko
 

Similar threads