[Help] Quest I, II, III са на испански, от къде и как да ги променя

Jerico

New Member
Joined
Feb 23, 2012
Messages
46
Reaction score
2
Priest Sevina, Marlon и Priest Devin са на испански мисля, как, от къде и с какво да го променя текста на английски ?
 
Моля помогнете, как да го направя текста от Испански на Английски.. гледайте то ..
 

Attachments

  • ssssssssssssss.JPG
    ssssssssssssss.JPG
    38.3 KB · Views: 42
Last edited:
Ако говориш за имената на NPC-тата те се променят от PenioMu Client/Data/Local/NPC Name а за текста в тях (no idea) Sorry
 
Предполагам се променя от Data/Local/Text.bmd но не съм сигурен, иначе файла от който се променят е в папката Data/Local тъй, че ги разгледай файловете там.
 
От Client/Data/Local/Text.bmd наистина се променят много неща, но този текст на куестовете не се променя от там.. опитах да намеря може би 10 думи, които ги има в куеста на испански и не ги намира.. опитах Emperor ,което и на испански и на анлийски е едно и също и не го намира.. там просто не се намира текста за куестовете, други предложения ?
 
След 20 минутен процес на елеминация, установих, че проблема идва от файла:
Client\Data\Local Dialog.bmd, замених го с тоя на ЕмералдМу и се оправи езика, живи и здрави да са пичовете
(Ако някой има същия проблем като мен)
 
След 20 минутен процес на елеминация, установих, че проблема идва от файла:
Client\Data\Local Dialog.bmd, замених го с тоя на ЕмералдМу и се оправи езика, живи и здрави да са пичовете :)
(Ако някой има същия проблем като мен)