[Release] QueBec Template v2.1 by ZMLab

LilPubzy

New Member
Joined
Jul 16, 2009
Messages
281
Reaction score
38
QueBec Template v2.1 by ZMLab

Images
quebecf.jpg

quebecf.jpg


Mega Upload
Password: ZMLab


Credits :

HyPnOTiZe
ZeroO
Andraxus
 
  • Like
Reactions: acriman
абе тикво куха за кво са ни сайтове на испански ?
 
абе тикво куха за кво са ни сайтове на испански ?
ти всичко на готово ли искаш бе?що не си направиш сам тогава?като ти дават ще мълчиш по лесно е да го преведеш от колкото да го направиш изцяло.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
ти всичко на готово ли искаш бе?що не си направиш сам тогава?като ти дават ще мълчиш по лесно е да го преведеш от колкото да го направиш изцяло.

ако ми трябва ще намеря начин да си направя - духай
 
Man1aK ти много говориш,ама я земи напрай нещо ти ве (finger) Жиа Ку* си
 
web 10/10 kolkoto do maniak , ako go sreshna bih mu schupil 2 3 zaba s udovolstvie :)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Абе .. уважавайте труда на хората :x защо ги критикувате постоянно еми какво като е на испански човека е решил да го сподели с DarkSteam .. бахти Хейтарите xD
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LilPubzy
neogame ne si toq koito da me kritikuva
mirko ako si na zor skype
 
neogame ne si toq koito da me kritikuva
mirko ako si na zor skype

Хаха и кой е тоя дето требва да те критекува..Намери ме в скайп neogame72
И ако може прочети правилата RULES Виж най-вече 1-ва точка ;)
 
ti ne mi trqbvash na mirko mu e zora da me bie shte me kritikuvat hora koito uvajavam
 
на мен пък ми харесва сайта. :) не е кой знае каква философия да се преведе. а защо пишете като не ви харесва сайта? на мен нещо като не ми харесва не пиша, не го плюя! .... |-(
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Template-та е добар а Man1aK като неможеш да си го преведеш не значи че сайта не е хубав мн е добар даже
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
аз поста исках в другата тема да го постна обаче .. да добър е а и кой е казал че не мога да го преведа ? и по тази логика що не качите всичките уебове от ign или hg ?
 
маняк какво се репчиш само е? почти сички та смятат за (велик) защото се репчиш а земи го преведи и тогава ще те смятат наистина за (велик)