[AD] ProteCT-BG Mu S3Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

And its not online 24/7 i have check it.
 
Sorry, Mu Online Server is down
Za tezi koito ne znaqt, servera ne e hacked ... Prosto nqma na koi da mu se zanimava i da go podurja !!!
Posted By ProteCTBG™
:D: :D: :D:
 
Sorry, Mu Online Server is down
Za tezi koito ne znaqt, servera ne e hacked ... Prosto nqma na koi da mu se zanimava i da go podurja !!!
Posted By ProteCTBG™
:D: :D: :D:
е такива ламерштини съсипаха играта затова хората се пръснаха насам натам и повечето отказаха играта говоря за "MU" не са скапания сървър на този
всички такива ламерски сървъри трябва да изчезнат да останат само легендите
 
Yeeeee (party) поредната еднодневка Sorry, Mu Online Server is down
Za tezi koito ne znaqt, servera ne e hacked ... Prosto nqma na koi da mu se zanimava i da go podurja !!!
Posted By ProteCTBG™
yahoooooo (rofl)
 
тъй-тъй нети се занимава дай поне домайна данете дразни :D
 
Yeeeee (party) поредната еднодневка Sorry, Mu Online Server is down
Za tezi koito ne znaqt, servera ne e hacked ... Prosto nqma na koi da mu se zanimava i da go podurja !!!
Posted By ProteCTBG™
yahoooooo (rofl)

ей PLMN кфо се факаш с тия ве не ги наричай еднодневки щот няя се разберем ясно ли ти е (wonder) три дена се пак беше онлайн ся да не се разправяме тука(fubar) :D:
 
Dungeon мн. лошо копеле си ти :D: [no bad feels]
 
оправете си регистерат немога да се регна :)
 
Всичко хубаво ама web Сървъра и Mu сървъра на един компюрът ли са?
 
ей бързак.. мн ми е любопитно.. понеже ти продаваше "файловете на емералдму" тоя сървър с тях ли е :D
 
ей бързак.. мн ми е любопитно.. понеже ти продаваше "файловете на емералдму" тоя сървър с тях ли е :D

Не..на вас ви липвса чуство за хумор
 
ем по скайпа ми каза, че са те... но тия файлове са на Luciano Aibar GS version .16 ... :D
 
ем по скайпа ми каза, че са те... но тия файлове са на Luciano Aibar GS version .16 ... :D

Ем да бях излъган..Много не приятно :)
 
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in C:\xampp\htdocs\MuOnline\modules\rankings\players.php on line 35