[Project] iPlay MU

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Както доста от вас знаят, прединият сървър на iPlay беше провал, малко хора знаят реалната причина за неговия провал (включително и аз).
Е iPlay отново ще има сървър с лидер Капитан Golf - аз :bye1:(xax):boff:
Всичко ще го правя аз и не искам никой да ми върши останалите задължения, ако ми потрябва помощ сам ще си поискам, пък ще се надявам някой да удари 1,2....3456789 рамена :D:

Версията ще е 1.0M и обмислям леко така да осъществя една идея на @pafa7a, пафа не се сърди - ще ти оставя credit :D:
Тук ще споделям прогреса, как се движа, какво съм свършил, какво ще върша, какво мисля и естествено ще се интересувам от вашето мнение. Държа да отбележа, че аз няма да съм хостер, а именно iPlay ще хоства сървъра на тяхна машина, да не си помислите нещо :D:

Overall: 60%

Поздрави,
Чичо Golf :*
 
Last edited:

dDosgwapo

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
201
Reaction score
288
30хп и 15 дроп играл съм такива сървъри трудни са доста но е много по интересно поне за мен ;дд
Преди доста години съм играл такъв сървър и останах с мн добри спомени сещам се 2 седмици бях в лоренция да дигна левел да отида в давиас (xax) и цял месец да дигна 70ти левел и да си активирам magiqta
 
Last edited:

dota-sdso

Well-Known Member
Joined
Apr 30, 2014
Messages
590
Reaction score
822
Каква е идеята на pafa7a, която мислиш да реализираш, че ми стана интересно?

Помисли за защитата на клиента от сега.
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Каква е идеята на pafa7a, която мислиш да реализираш, че ми стана интересно?

Помисли за защитата на клиента от сега.

Смяна на версиите като почнеш от 97d+99i да прогресира, като се запазват регистрациите, героите и техните предмети, но не съм сигурен дали наистина го искам :D:

P.S Започвам да правя магазините в Davias и другите градове.
Между другото r00t мисля и за клиента, но най-много в момента съм се концентрирал върху файловете.
 
Last edited:

mistar_ti

Active Member
Joined
Dec 5, 2010
Messages
163
Reaction score
104
Ще си един от многото на тази версия мисля, че ще бъде по-интересно да е друга версия примерно сезон 4 има достатъчно стабилни версии, за това не мисля, че ще имаш успех.
 
  • Like
Reactions: GTI

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Ще си един от многото на тази версия мисля, че ще бъде по-интересно да е друга версия примерно сезон 4 има достатъчно стабилни версии, за това не мисля, че ще имаш успех.

Между другото, мислех и вариант за 1.0М. Какво ще кажете?
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Давиас е готов.
Edit: Noria is ready.
 
Last edited:

pafa7a

Well-Known Member
Joined
Jul 9, 2009
Messages
1,398
Reaction score
814
Мисля, че няма да сбъркаш ако използваш идеята ми (как изобщо се сети за нея ? не я ли бях споделял миналата година? :D ). Ако искаш когато започнеш работа по сайта тури 1 линк тука и с удоволствие ще ти бъда QA и ще ти пиша какво работи или не работи, или не ми харесва :)
 
  • Like
Reactions: GTI

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Мисля, че няма да сбъркаш ако използваш идеята ми (как изобщо се сети за нея ? не я ли бях споделял миналата година? :D ). Ако искаш когато започнеш работа по сайта тури 1 линк тука и с удоволствие ще ти бъда QA и ще ти пиша какво работи или не работи, или не ми харесва :)

Аз сайт няма да правя защото нямам достатъчно познания, имам 2-3 сайта от които ще избера 1, но това по-нататък.
Имам една идея за Special Shop в който ще се продават Exl итеми. Тези итеми сменят на random на всеки 12 часа примерно. Понякога ще има и доста хубави итеми, които пък ще стоят 15 минути и който се е възползвал от промоцията - честито. Мнения?

P.S Започнах да работя по MSB, направил съм няколко спота по 15 моба на спот в Lorencia за сега. Абе като цяло Lor е почти готова. Започвам davias по-къно. В шоповете всичко е на +3+Luck а оръжията са и +Skill по възможност. Ще измисля и повече куести.
 
Last edited:

Dude

Active Member
Joined
Feb 9, 2015
Messages
151
Reaction score
66
Аз сайт няма да правя защото нямам достатъчно познания, имам 2-3 сайта от които ще избера 1, но това по-нататък.
Имам една идея за Special Shop в който ще се продават Exl итеми. Тези итеми сменят на random на всеки 12 часа примерно. Понякога ще има и доста хубави итеми, които пък ще стоят 15 минути и който се е възползвал от промоцията - честито. Мнения?

P.S Започнах да работя по MSB, направил съм няколко спота по 15 моба на спот в Lorencia за сега. Абе като цяло Lor е почти готова. Започвам davias по-къно. В шоповете всичко е на +3+Luck а оръжията са и +Skill по възможност. Ще измисля и повече куести.

15 моба на спот според мен ще бъгват... трябва или да направиш зена да изчезва по бързо, или да ги направиш да се раждат на средно 6/8 секунди или пък другия вариант ги прави до 10 парчета на спот :)
 
  • Like
Reactions: GTI

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Намалих ги до 10 моба спотовете, на по-открити пространства съм оставил по 15. Davias е готов с спотовете. Следва atlans.

Нека ви покажа една част от магазините, какво мислите?
8975644G.jpg

8975645R.jpg

8975646z.jpg


P.S сега видях, че Brass сета е малко объркан. :D:
 
Last edited:

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Update:
Напълних клетките на стадиум. За сега всичко е подредено там, има още малко където трябва да сложа мобове за да е завършен.
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Update:
Версията ще бъде 1.0M. Трябват ми хора за тестове.
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Update:
свърших още малко работа по мобовете
Stadium: 100%- всичко подредено.
Noria: 100%
Losttowers: 10% сега ги правя
Atlans: 100%
Dungeon1,2,3: 100%
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Update:
Мобовета са 90% готови,започвам да мисля как да направя,какво да пада от боксовете и ще направя доста куести, които да бъдат изпълнявани от играчите.