[Project] EliteMU

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
261
Здравейте, реших да пусна сървър на MU Online и искам да попитам за съвети, критики и прочие. Ще бъда благодарен да изявите мнение :)




Website : DTWeb by r00tme

Server Name: Elite-MU
Version: 97d
Max Stats:32767
Experience Rate: 2x
Drop Rate: 40%
Servers: PVP
Bless Bug: OFF
Guild creation available from: 180 Level
Character Delete: 40 level max
Max Level: 350
Resets: NO RESETS

[Point per level / Point per reset]
Dark Knight: 40 ppl.
Dark Wizard: 40 ppl.
Fairy Elf: 40 ppl.
Magic Gladiator: 55 ppl.


Jewels Rates
Jewel Of Bless Succes Rate: 100%
Jewel Of Soul Succes Rate: 60%
Jewel Of Soul +Item Luck: 70%
Jewel Of Life Succes Rate: 60%


★Events in Game
Blood Castle
Devil Square
Chaos Castle
Golden Invasion

★Online Events
Rena Auction - Random item Luck +0/ 2 options
Lotto Event
Change Stone Event - 1 Stone = 10MLN zen
AFK Event - 1h afk = 4 credits
etc..​
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Единственото което не ми допадна е точките на левел, че дава еднакво на бк/см/елф. Попитай Дарк дали ще се навие да направи различни точки на левел за всеки герой и да ги балансираш малко. Иначе с 14000 точки няма да е много равностойно.

Иначе точно такъв сървър ми се играеше... Там съм! ;):
 
  • Like
Reactions: Wikko0

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
261
Единственото което не ми допадна е точките на левел, че дава еднакво на бк/см/елф. Попитай Дарк дали ще се навие да направи различни точки на левел за всеки герой и да ги балансираш малко. Иначе с 14000 точки няма да е много равностойно.

Иначе точно такъв сървър ми се играеше... Там съм! ;):

Благодаря за съвета, ще се допитам до DarkMaster дали ще може да помогне с това.
 

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,364
Reaction score
422
Уж добре ама трябва бая да се постараеш, че да направиш сървъра интересен на тази версия. Успех ;)
 
  • Like
Reactions: Wikko0

MAMMOTH

Member
Joined
Mar 17, 2017
Messages
511
Reaction score
16
Аз мисля че ще станат нещата :) Успех Викторе
 
  • Like
Reactions: Wikko0

HyperX

Banned
Joined
Mar 6, 2016
Messages
151
Reaction score
25
Изглежда доста интересно !

Ако успее да направи инвазиите достатъчно трудни за фармене и PvP balance
би трябвало да има доста играчи :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
261
Уж добре ама трябва бая да се постараеш, че да направиш сървъра интересен на тази версия. Успех ;)
Доста съм се постарал и мисля, че ще е интересен. Лично аз бих го играл с доста по-голям интерес от останалите 97d сървъри, а и не само 97d :)

Аз мисля че ще станат нещата :) Успех Викторе
Благодаря :)

Изглежда доста интересно !

Ако успее да направи инвазиите достатъчно трудни за фармене и PvP balance
би трябвало да има доста играчи :)
Инвазиите са направени доста специфично. За убиването на определен монстър се изисква даден левел. Примерно за Golden Тantal се изисква 300+ левел и добро разпределение на точките.
На една инвазия се пускат следния брой монстъри:

Goblins - 3
Titan - 3
Golden Dragon - 3
Lizard King - 3
Golden Tantal - 1
 

code

New Member
Joined
May 11, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Решен ли е проблема с евентуален DDoS?
(pafa7a - просто съм баннат от chat-a на homepage и си направих друг акаунт :D)
 

Diyan

Well-Known Member
Joined
Nov 21, 2012
Messages
332
Reaction score
252
Здравейте, реших да пусна сървър на MU Online и искам да попитам за съвети, критики и прочие. Ще бъда благодарен да изявите мнение :)




Website : DTWeb by r00tme

Server Name: Elite-MU
Version: 97d
Max Stats:32767
Experience Rate: 2x
Drop Rate: 40%
Servers: PVP
Bless Bug: OFF
Guild creation available from: 180 Level
Character Delete: 40 level max
Max Level: 350
Resets: NO RESETS

[Point per level / Point per reset]
Dark Knight: 40 ppl.
Dark Wizard: 40 ppl.
Fairy Elf: 40 ppl.
Magic Gladiator: 55 ppl.


Jewels Rates
Jewel Of Bless Succes Rate: 100%
Jewel Of Soul Succes Rate: 60%
Jewel Of Soul +Item Luck: 70%
Jewel Of Life Succes Rate: 60%


★Events in Game
Blood Castle
Devil Square
Chaos Castle
Golden Invasion

★Online Events
Rena Auction - Random item Luck +0/ 2 options
Lotto Event
Change Stone Event - 1 Stone = 10MLN zen
AFK Event - 1h afk = 4 credits
etc..​

Добра идея, дано се получат нещата. Въртяла ми се е не веднъж в главата и се радвам да видя, че някой ще я осъществи, макар и да не съм аз.

Едно чисто приятелско мнение - не се "измързелявай", остави точките за level на героите както са си оригинално (5/7) и просто балансирай чудовищата. Така ще е много по-зрелищно.
 
  • Like
Reactions: Wikko0 and Annoyed

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Добра идея, дано се получат нещата. Въртяла ми се е не веднъж в главата и се радвам да видя, че някой ще я осъществи, макар и да не съм аз.

Едно чисто приятелско мнение - не се "измързелявай", остави точките за level на героите както са си оригинално (5/7) и просто балансирай чудовищата. Така ще е много по-зрелищно.

По интересно е да има малко повече точки според мен, но не чак толкова и на мен ми се видяха доста... Ако ги намали на половина горе доло ще е тип топ. И да са различни на всяка раса ще е бомба. Самоче иска много тестове няма много (ако изобщо) такива съвъри (говорим за 97д) и точките ще са трудни да се оцелят. Но няма грижи с времето ако се задържи сървъра всичко ще се нареди. Само и хора да има, иска яко реклама...

Успех аз вече казах, че ще го пробвам! :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0

Diyan

Well-Known Member
Joined
Nov 21, 2012
Messages
332
Reaction score
252
По интересно е да има малко повече точки според мен, но не чак толкова и на мен ми се видяха доста... Ако ги намали на половина горе доло ще е тип топ. И да са различни на всяка раса ще е бомба. Самоче иска много тестове няма много (ако изобщо) такива съвъри (говорим за 97д) и точките ще са трудни да се оцелят. Но няма грижи с времето ако се задържи сървъра всичко ще се нареди. Само и хора да има, иска яко реклама...

Успех аз вече казах, че ще го пробвам! :)

Нека поясня пак какво имах в предвид, в случай че някой е пропуснал "тънката" струна - не е до точките, а до силата на чудовищата и кръвта им. Това би се настроило много по-лесно и бързо, от колкото да се тестват какви ли не точки. Щом от WebZen по подразбиране са сложили 5 на level за DK/DW/Elf и 5 за MG, значи са имали нещо в предвид .. или поне така си мисля аз, знам ли .. може и да греша. Аз лично пожелавам успех .. ако имам време аз също ще го пробвам .. а това трябва да говори много, защото не съм пробвал сървър от години като играч.
 
  • Like
Reactions: Wikko0

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
659
Reaction score
261
Решен ли е проблема с евентуален DDoS?
(pafa7a - просто съм баннат от chat-a на homepage и си направих друг акаунт :D)
За в момента няма защита против DDoS атаки, при евентуални такива ще бъде закупена защита :)

Добра идея, дано се получат нещата. Въртяла ми се е не веднъж в главата и се радвам да видя, че някой ще я осъществи, макар и да не съм аз.

Едно чисто приятелско мнение - не се "измързелявай", остави точките за level на героите както са си оригинално (5/7) и просто балансирай чудовищата. Така ще е много по-зрелищно.
Мисля, че тези точки които съм сложил са добре, тъй като с 5/7 или малко повече играта е леко скучна на тази версия.

Аз лично пожелавам успех .. ако имам време аз също ще го пробвам .. а това трябва да говори много, защото не съм пробвал сървър от години като играч.
Благодаря, ще се радвам да посетиш сървъра :)
 

HyperX

Banned
Joined
Mar 6, 2016
Messages
151
Reaction score
25
Съветвам те да си вържеш гащите и да си вземеш DDoS защита в противен случай фейл старта ти е в кърпа вързан. Има определени индивиди които не обичат нови сървъри да бъдат пускани :)