[AD] Play4Mu 97d99i Exp: 5x Drop: 30%

Брат първо изкарай 3-4 по български и английски и тогава пробвай пак да отвориш сървър , по-полезно ще е за тебе. :)

Blood Castle Event
Devil Square Event
Sky Event - drop: Dark Side,Flaming Phoenix,Hurricane,Nature,Magus/Kudun,King,Phantom/Chaos Shield,Grand Soul and Giant Bow all items +9 luck +2 random option
Quest System - 15 questa Event - не го разбрах
Blood Castle Ranking
Devil Square Ranking

Вземи учебниците и почвай да четеш
 
ае хора просто има доста спотове и нормално да вдига барзо (think) играе от 2 дена ?
 
Не е нормарлно !!! Във Dangerlink на 90exp дигахме тия левели за 2 дни !
 
  • Like
Reactions: Bumb
мерси :) един който да не критикува :)
 
да така е :) но поне градивна да е а не направо да ти смазват мотивацията :)
 
Или експа не е 5 или е от версията или може би сървър файловете... наистина необяснимо бързо се вдига левел, а и ше препоръчам на разбирачите да влезнат първо в сървъра да видят как се вдига левел и тогава да говорят празни приказки...
 
не просто си има спотове и затова :)
 
Баце,не виждаш ли колко хора ти казват ... които се занимават със Му , не от вчера че не е възможно,а ти пак твърдиш че има много спотове ! Колкооото и спотове да има,за пореден път ти казвам,че не е възможно на 5 EXP да се дига така !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
братле влез в сървъра играй малко и виш :)
 
  • Like
Reactions: Life
Баце,не виждаш ли колко хора ти казват ... които се занимават със Му , не от вчера че не е възможно,а ти пак твърдиш че има много спотове ! Колкооото и спотове да има,за пореден път ти казвам,че не е възможно на 5 EXP да се дига така !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Какво се обеснявате само ? Спотовете са стабилни , на 200 левел ми дава по 3к хп и според вас това е много така ли ? Просто седиш цял ден сам на мелето и няма кой да ти пречи :) Затова дигат така
 
влезте и вижте за какво става въпрос !!!
 
хах успех сървъра е супер ,който не вярва да си направи труда да влезе и да поиграе ;)
 
  • Like
Reactions: Bumb
мерси за добрата оценка гледаме да се държим !!!
 
мерси :) един който да не критикува :)

Ти като пускаш реклама трябва да си готов както за оценки и посетители така и за критики : ) а иначе не съм играл в сървъра ще си спестя оценка но като цяло ми допада (angel)
 
Сървъра е ОНЛИНЕ !!!
 
Имам само 1 въпрос колко пъти още ще е Offline / Online ?