[AD] Play4Mu 97d99i Exp: 5x Drop: 30%

ем имахме проблеми :) заради хора който се дразнят, че правим нещо което се харесва надявам се, че повече няма да се спира :) !!! Извинявам се за спиранията но просто те бяха от не зависищи от мен обстоятелства !!!!
 
Браво браво, харесва ми много :)
Колкото до спора... Дангерлинк та дангерлинк, ама сте били 100-200-300+ нали ? И в батълзон са сме 200 и е ад, ама ако сам сам на такива спотове и 1хп да е ще ги дигна.

Което обаче, не е хубаwо да има толкоwа бързо макс левъл.. Може би не е трбвало да има толкова много сотове, за да се мъчат, като дойдат още хора да се сложат.
Мен лично такива сървърчета ме зарибяват, стига да има хора поне 50-100 онлайн, ще стане супер.
Нямаше да е зле максРР да е 1-2 някъде, и да дава по 1000.
Не за 1-2к статс, не за друго, а защото е още по-интересно и е хубава тръпката след рес, колкото и хардлеъри да сме :)

Ще го пробам евентуално най-скоро време, ако имам време.
 
Ужасно пишеш на латиница и то с български думи... направо нямам думи =] поне пиши на английски ако не знаеш и една думичка поне от английския земи гогъл транслейт
 
Извинявай тук да няма курс по Български език , че да даваш мнение за писането ми ???
 
Play4Mu търси човек който да се занимава реклама на сървъра срещу админски права !!! Ако има кандидати да пишат на лично !!!
 
Ей как си знаех ,че ще хейтваш :) !!!
 
Ей как си знаех ,че ще хейтваш :) !!!
Т'ва не е хейтване бе пич, той просто ти казва за граматическата грешка хахахах :D
 
  • Like
Reactions: darkmagic
И престани с това UP UP UP Update досадно е , освен това като го пишеш си качваш темата по нагоре :D така че ми се струва доста как да кажа "бавна реакция" :D за да го правиш, но както ти си прецениш

P.S. Съжелявам за оф топика , сървъра не съм го пробвал и не смятам да го пробвам..
 
  • Like
Reactions: darkmagic
:) старая се да си държа сървъра на по-горни позиции в в страницата :) пък и наистина се правят всеки ден нови неща :)
 
10/10 От скоро почнах сървърчето и много ми хареса . Не е толкова труден колкото мислех , почвайте го няма да съжалявате а и винаги ще има кой да ви помогне в началото GL . :)
 
  • Like
Reactions: wave