[AD] Play4Mu 97d99i Exp: 5x Drop: 30%

мерси за корекцията от бързане :) стават грешки :)
 
мерси за корекцията от бързане :) стават грешки :)

За това ти казвам "Бързата работа , срам за майстора ;) " ... айде братчето ми , няма повече да ти спамя на темата :). Успех !
 
за 1 ден има герой който е 255 левел не е ли малко странно ??
 
за 1 ден има герой който е 255 левел не е ли малко странно ??

На малък левел имаш голям статс влизаш в блууд кесъл, девил скуер и дигаш яко, а и да не забравяме, че има и спаунове почти във всеки град...
 
като няма хора е по лесно но с времето схте се напални ако имате жжжжжжжжелание распространяваи те го
 
имам едно предложение защо примерно като си достигнал максималния левел нямаш опция ресет статс смисъл да си разпределиш точките отново както си решиш защото примерно ако играя няма да дигам много много на витали и т.н. докато бия монстери но после защо да не си го напрая за дуели героя обмисли я ;) иначе супер сървър 10/10
 
братле регнисе в форума на сайта и :) там може да разискваме предложението ти !!!
 
Опцията може да се прави след известно време . Самата цел на играта е, докато се развиваш с левелите, да си развиваш и с точките :)
 
Английски в форума Ви е под всякаква критика (chuckle)
 
6. Забранено е оставянето на AFK на герои, които са 10 или повече резета !!!

Нали няма рестарти в сървъра?
 
брато пиши в форума :) на сървъра
 
Какво ще пиша във форума на сървъра бе, казвам ти че си копирал правилата без да гледаш! Тръгнах да се регвам и да пиша във форума на сървъра ти... (tmi) (tmi) (tmi)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
На 5 exp , няма шанс да има герои за 1 ден 308 левел !! Във Dangerlink на 90 ехп и със добри спотове , дигахме 300 левел за 1 ден със 90 а със 5 .... просто не е възможно , ако ще да е фулл със спотове !!!!!!! Гаранция че е хакер или адднат !
 
На 5 exp , няма шанс да има герои за 1 ден 308 левел !! Във Dangerlink на 90 ехп и със добри спотове , дигахме 300 левел за 1 ден със 90 а със 5 .... просто не е възможно , ако ще да е фулл със спотове !!!!!!! Гаранция че е хакер или адднат !

Ми в днешно време не можеш да се учудиш ;)
Администраторите си правят по един герой, слагат му всичко нужно и започват да си играят. От време, на време си вдигат и някой левелче за да не изостават (chuckle)
 
  • Like
Reactions: Life
На 5 exp , няма шанс да има герои за 1 ден 308 левел !! Във Dangerlink на 90 ехп и със добри спотове , дигахме 300 левел за 1 ден със 90 а със 5 .... просто не е възможно , ако ще да е фулл със спотове !!!!!!! Гаранция че е хакер или адднат !
що бе възможно е то няма антихак може да се играе с хакове, но и без хак може да се дигне 300 левел а колкото до дангерлинк не си прав, играл съм го и си спомням, че 1вия рес си го направих за около 15 часа
 
Life е прав преди когато играех манията която беше 60ехп бях 300+ ресове и праих по 1 максимум 2 на ден ,а тук колкото и голям статс да имаш не можеш 300 левела да дигнеш за 1 ден :)
 
  • Like
Reactions: Life