[AD] OptiLanMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

Интернет доставчика на TwIsTeR има проблеми. До довечера ще бъде онлайн :)
 
Напрао го спирайте .. с тея 0 онлайн ^^
 
Много е зле сървъра .. 100 рестарта
 
Все още нищо не си видял !
Очаквай неочакваното !

А бе мишка я земи си затвори устата комплексар такъв. К'во завиждаш бе лайно ? Като сме решили да сменим версията е по-добре и да рестартираме сървъра ае оди се метни пред влака бе лишпер ! Ти к'во си направил бе ? Ае покажи ми 1 нещо, което си направил по-добре от нас и ще ти прата кашон с Уиски ! (headbang)
 
А бе мишка я земи си затвори устата комплексар такъв. К'во завиждаш бе лайно ? Като сме решили да сменим версията е по-добре и да рестартираме сървъра ае оди се метни пред влака бе лишпер ! Ти к'во си направил бе ? Ае покажи ми 1 нещо, което си направил по-добре от нас и ще ти прата кашон с Уиски ! (headbang)
погледни моя сървър и ще видиш много неща който са направени по-добре от вас и кажи кога да ти дам адреса за кашона с уискито
 
погледни моя сървър и ще видиш много неща който са направени по-добре от вас и кажи кога да ти дам адреса за кашона с уискито

Говореше на Арес (chuckle)
 
Много говори но повече от месец не се е задържал папагала .. Мислиш се за мн велик затова нямаш повече от 20 онлине аз може да не съм направил нищо . Но по добре нищо отколкото боклук ! На всеки 1 месец даже и по малко рестартваш сървъра на всеки 1 месец сменяш версията успех патенце 0/10 за великото ти творение !
 
аз може да не съм направил нищо .

Сам си го казваш тъп, тъпоъгълен, тъпанар, тарзан, аватар, МАУГЛИ !
Може ли да се говори с идиот като този ?
 
Сам си го казваш тъп, тъпоъгълен, тъпанар, тарзан, аватар, МАУГЛИ !
Може ли да се говори с идиот като този ?

Няма смисъл да споря с хора като теб , които изобщо нямат нито грам представа от работата си .. Ти като си толкова сериозен какво си постигнал бе 10 - 20 да кажем 30 онлайн ! Хайде като си толкова ербап покажи , че си добър в всяко едно отношение спрямо направата и популяризацията на един сървър .. И си смени репертоара , че вече изглеждаш смешен ! Аз може да съм нямал сървър но можеш да питаш DeLasale ,че половината му сървър от 130 онлайн " преди " го напълних аз така , че си затвори малката уста защото скачаш много на високо а всъщност ти си тази мишка и този тъпак коментиран в 50% от постовете ти !
 
Много зле! Изключително не - компетентни Администратори като гледам как убиждат ми става ясно! Колкото до сървъра пълна гавра с Опти-лан излагат хората...
0/5 поне сайта бива иначе не струвате :)
 
Моля темата да бъде почистена.
Когато пуснем сървъра ще променим първия пост, за да не пускаме нова тема !
 
Апф апф апф таман се събраха хора и дум рестарт :D: НЕСЕРИОЗНА РАБОТА!!
 
Така ще помоля който има проблеми със Toshy да си пишат на лс сървъра е мой това че завиждате че сървъра е сменена версията и е реснат не е наш проблем аз съм решил за добре да сменя версията и да ресна сървъра това вас неви бърка само да ви кажа сървъра не е на тошо не казвайте на него какво е направил и какво не просто ми помагам всичко правим аз и той моля темата да се почисти скоро ще едитна първият пост когато сървъра отново е онлайн :)