[Release] OpenMu Web Clone

nqh

Клю клю клюки ^_^
Shop-a e правен от mepho още миналата година по мой request. Сложих го на emerald-а за няколко дена но имаше бъгове а на него не му се занимаваше да ги оправи. Тази година му дойде мерака.

Nz за кодове дали има на savoy но core-a и модулите нямат нищо общо. Само картинките и начина по който взима картинките в същият.


Колкото до bupyc... като почнем от сайта до shop-a ако не ме беше mepho нямаше да го има. А сега просто казва че той си ги е правил дори ги продава -.-
 
Hi, This web is cool but I have a problem creating accounts only Changing the size of a letter It web allows the same id and the accounts bug(think)

Example:
dibyjlj8b.jpg


PD: sorry for my english I am from south america xD
 
Пк изчистването не ми работи нещо Character YouNoob have not got any kills to clear!
 
WEB SHOP-a е правен от SaVoY и малка част от него е преправена от Mephisto а Bupyc нз кво толко е бъркал но WEB SHOP-а си е на SaVoY

а ти като не знаеш а само предполагаш на кои е не говори глупости ами си змалчи :bangin:

абе олигофрен такъв това няма нищо общо с WEBSHOP на SaVoY ти Малумен ли си или просто си тъп по рождение?? :chair::chair::chair:
 
  • Like
Reactions: PLMN
абе олигофрен такъв това няма нищо общо с WEBSHOP на SaVoY ти Малумен ли си или просто си тъп по рождение?? :chair::chair::chair:

Повечето се правят на малумни но тоя НЕ
 
абе олигофрен такъв това няма нищо общо с WEBSHOP на SaVoY ти Малумен ли си или просто си тъп по рождение?? :chair::chair::chair:
Объркал си рейса.

Повечето се правят на малумни но тоя НЕ
И той беше същия, ма тъй като гледам сега се е пооправил. ;P
 
Аре някои да помогне е не ми работи пк клеар... версия 97д+99и онея във модулес класс сам ги заместил ?
 
Добър ден,ползвам този веб и някой постояно ми спира сайта ..
Незнам какъф flood използва но ми омръзна и ми кажете как да го оправя :x
 
Не виждам какво общо има web-a с flood-a?
 
Добре как да спра flooda

Чувал съм ,че Kaspersky Antivirus го спира ,иначе друг начин незнам освен ако не разбереш айпито ,което те флуудва и да го баннеш.
 
Инсталирай си firewall и блокирай IP-то от което те flood (ако е обикновен flood)
Ако не знаеш от кое IP идва flood-a може да си изтеглиш TCP view: Download TCPView 3.02 Free - A software application that provides detailed listings of all TCP and UDP endpoints - Softpedia
С това програмче виждаш по колко connections имаш от всяко IP.

IP-то от което има най-много връзки очевидно те flood (стига да флууди вмомента)
 
Да и аз много ти благодаря , и Sygate добра Firewall ли е защото на нея се спрях в замунда ..
 
Аре някои да помогне е не ми работи пк клеар... версия 97д+99и онея във модулес класс сам ги заместил ?

HELP :bash:
 
Ми от какво е от луната ли ? На другя ми сайт защо могат да се чистат на този не ?