[Release] OpenMu Web 0.7

Колко сте смешни .... Кои модули са ваши???? целия modules.class.php е на eXTenTioN(мой) ^^
 
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\xampp\htdocs\includes\connect.php on line 84
 
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\xampp\htdocs\includes\connect.php on line 84

enable your mssql in php.ini or you didn't wrote your sql password
 
Last edited:
Тъй като някой от хората които бързат да слагат нови и нови постове и винаги забравят най - важното ...
в сайта има security :
Sql Injection
Flood (protect) (тай като несе води за хак)

но до колко работят не знам ... поне само тях видях ... един anti-DDoS ако имаше и SSL щеше да е перфектен

също така няма инсталатор и не сте обеснили на тея които не знаят как да го подкарат
+ как да си направят админ акаунт,и дали трябва нещо да се слага в SQL за да се подкара...

ще го кажа деректно.

Нямаш никва информация за сайта лек... това видео което си тупнал там ... не значи че не трябва да напишеш ...
 
Last edited:
Don`t work registration.... other web work but this no...
Help please... server version 97d+99i
 
Last edited:
... но до колко работят не знам ... поне само тях видях ... един anti-DDoS ако имаше и SSL щеше да е перфектен...

Хахаха, искрено ме разсмя! Единствената Anti-DdoS методика, за която съм чувал е "Proxy Shield" и струва повече пари на година, от колкото семействата на всички потребители във форума могат да изкарат за 5 години. (rofl) Колкото до SSL - няма особен смисъл от него за MU Online уебсайт. Ако имаше, то, повярвай ми, WebZen щяха да го използват отдавна.