[AD] OpenMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 88%

Брат вземи балансирай малко героите защото нямат никакъв баланс бутаме се със по 1,2 хита...
 
Брат вземи балансирай малко героите защото нямат никакъв баланс бутаме се със по 1,2 хита...

Преди 2 месеца го бях направил и останах с 150 онлайн. Няма смисъл повече да се пробвам :)
 
  • Like
Reactions: OmaRuCat
Брат вземи балансирай малко героите защото нямат никакъв баланс бутаме се със по 1,2 хита...
Стани аверче с GOLDBOY и ще те направи левел 32767 и недей пита за баланс..
 
Стани аверче с GOLDBOY и ще те направи левел 32767 и недей пита за баланс..

Той няма достъп до почти никъде.
 
Той няма достъп до почти никъде.
Ем тогава кой ги прави по 32767лвл...? (think)
онтопик:
Сървъра е страхотен и като за сезон 3 има мнооооооооого малко бъгове, по-голямата част от екипа (истинските хора които могат да се нарекат админи и гейм-мастъри) напуснаха или ги махнаха, но все още се намират такива които помагат.
Собственика (Вирус) прави всичко възможно за да задоволи играчите си (да, знам как звучи.. :D) и т.н абе.. Само екипа куца малко, но сървъра и играчите в него са супер!
 
  • Like
Reactions: Bupyc™
Ем тогава кой ги прави по 32767лвл...? (think)
онтопик:
Сървъра е страхотен и като за сезон 3 има мнооооооооого малко бъгове, по-голямата част от екипа (истинските хора които могат да се нарекат админи и гейм-мастъри) напуснаха или ги махнаха, но все още се намират такива които помагат.
Собственика (Вирус) прави всичко възможно за да задоволи играчите си (да, знам как звучи.. :D) и т.н абе.. Само екипа куца малко, но сървъра и играчите в него са супер!

Аз ги правя 32000 левъл.
 

1. Има ~10 човека 32000 левъл. 3-4 от тях са ГМ, други 3-4 други герой на ГМ. А останалите 3-4 са платили солидно. И мисля СНГ че си последният човек на който трябва да отговоря но в момента отговарям на Dungeon който явно пита същото.
 
1. Има ~10 човека 32000 левъл. 3-4 от тях са ГМ, други 3-4 други герой на ГМ. А останалите 3-4 са платили солидно. И мисля СНГ че си последният човек на който трябва да отговоря но в момента отговарям на Dungeon който явно пита същото.
А "другите герой на ГМ" защо го имат, те нали са нормални и не трябва да имат преимущества над другите играчи?
ГМ герой си е ГМ герой.. ама пък чак нормалните..
А и SirPedEraS и той по едно време беше 32000 лвл, а не си спомням някога да е плащал за нещо (като цяло... :D ).
 
ulqlqqqq.png

Мдаааа...
 
Имам чувството , че играеш за първи път Сезон 3 ?
 
Какво мога да кажа?
Просто сървъра е един от най-яките български сървъри. Винаги ще се играе и дано се развива все повече , и повече. Късмет за напред 10/10
 
  • Like
Reactions: Bupyc™
Супер сървър. Преди много играех в него ( беше преди 1год. сигурно ) и останах доста доволен. Писах си с Shagrath, ако така му беше ник-а, какво мога да кажа - отзивчив човек, но понякога и строг. Като цяло сървъра според мен е най-добрият в България.. И мисля, че трябва да се направи едно ГМ специално за български евенти, че тез ми плямпат там на анг и др, пък аз не ги владея много, много.
 
Айде и аз почвам да го играя :) 10/10 кефи ме ;)