[Release] MuWeb 0.9 Global Style Template

Еее все трябва да има някои начин виждал съм 0.9 със променени страници
 
Някой няма да ли го фиксне от вас кодери ?
 
Дупката се разчу...
Вече няма никакъв смисъл от MuWeb0.9
Нестига че самия web e мн по-зле като модули и красота от 0.8, a и сега -> също толкова защитен ^^^
Use BZ Style ;]
 
Ми предложи някои различен от BZ style и web 0.9 :) освен черния :D
 
Дупката се разчу...
Вече няма никакъв смисъл от MuWeb0.9
Нестига че самия web e мн по-зле като модули и красота от 0.8, a и сега -> също толкова защитен ^^^
Use BZ Style ;]

Е как така сте защитили 0.8 уеба вие си знаете дупката и можете да си го хакнете когато искате :wasntme: нали ?
 
Дам използвайте бз !! А дупката почти всеки я знае на 0.9 но не и аз ::d:
 
Ми кой ще ми отговори на втория въпрос ?
 
Не мога да ти разбера въпроса.

Питам щом Вие сте си правили уеба можете и да хакнете всички сървъри на него защото знаете дупките които сте оставили нали ?
 
глупости !! 1во уеба не го прави само 1 човек 2ро те се опитват да го направат максимално без дупки ти ...
 
да но тези продукти който ги хакват е защото не са дадени да ги ползват др сървъри освен тези на DarksTeam а са крадени ! А този сайт(Battle Zone Style) щом е качен в форума е резрешен да се ползва от всеки(той дори не е на DarksTeam а те просто го ъпдейтват(фиксват) за да ви угодят на вас) !! И е най-добре защитен за сега докато не излезне новия mutoolz (да се надяваме да не е разочарование като на =Master= дълго-очаквания продукт, който е пълна гавра)
 
Виж тази тема http://darksteam.net/showthread.php?t=1438 и ще разбереш защо мисля така !

Този черния web не е на DarksTeam ^^^
А относно 2рия ти въпрос... Мислиш ли че си садираме задниците да ви правим максимално защитени webs и накрая да хакваме наред ?!
Ако беше така да си бяхме метнали всички linux-чета и компилирали sqlninja (speechless)-:)
 
А и ако идеята е в това да се гаврим с другите сървъри , за какво да правим Форум в който да им помагаме ???
 
Този черния web не е на darksteam ^^^
А относно 2рия ти въпрос... Мислиш ли че си садираме задниците да ви правим максимално защитени webs и накрая да хакваме наред ?!
Ако беше така да си бяхме метнали всички linux-чета и компилирали sqlninja (speechless)-:)

Черния е на Найкър и мефо.
 
тва не е ли на ''globalmuonline'' уеб сайт-а ?
 
не ти трябва багав е на Интернет експлорер !

Бъгав е само тоя темплейт. Иначе всичко е ОК. А и самия web го има вече и разкриптиран.
Аз лично го ползвам и съм доволен.