[Release] Muweb 0.8 Inject Fixed

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Реших да споделя с вас един web които е 98% фикснат сял инджект-а но за разлика от този на даркстиим неможе да се хакне дори и по наи простия начин чрез емаил от регистър (rofl)(rofl)
DOWNLOAD
Enjoy with it!
 
Реших да споделя с вас един web които е 98% фикснат сял инджект-а но за разлика от този на даркстиим неможе да се хакне дори и по наи простия начин чрез емаил от регистър (rofl)(rofl)
DOWNLOAD
Enjoy with it!

Хакер тогава беше без промени реал беше объркал и сложил обикновиния до този сайт до колкот зн не един път са те хаквали как ше имаш защитен сайт па нема го използваш :fubar:
 
lol
Not Found
The requested URL /muweb.rar was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at danger-mu.com Port 80
 
1st: Web is easy to inject... (minimum 3 holes + the administrator panel hole)
2nd: Our web is not finished yet ...
3rd: If u got any problems, feel free to PM DarkMaster ^^^
 
99% secure = encode every $_POST,$_GET,$_REQUEST for M$SQL
 
ок sorry аз си мислех че е релииснат вчера тоя уеб vista style пак гледам 98% фикс... сложих го и ме хакнаха... за тва го написах още веднъж сори.
 
ок sorry аз си мислех че е релииснат вчера тоя уеб vista style пак гледам 98% фикс... сложих го и ме хакнаха... за тва го написах още веднъж сори.

То тук трябва ние да се извинименаправихме смешна грешка но се пак се извиняваме на сички които са пострадали ...
 
Тва ко треа значи ^^

::d:::d:води се че е защитен ама не сам много сигорен имам и приятел хакер ще му го пратя по касно и тои ще каже дали е 98%
 
  • Like
Reactions: 123456
::d:::d:води се че е защитен ама не сам много сигорен имам и приятел хакер ще му го пратя по касно и тои ще каже дали е 98%

Хххаха ^^^..
Whatever..
около 55% secure е
XSS (3 ways)
SQL Inject (2 ways)
Cookie Crack (1 way)
 
Lol
реал ти ще пуснеш ли 100%
ако го направиш
(you are a god)
 
  • Like
Reactions: 123456
lol
реал ти ще пуснеш ли 100%
ако го направиш
(you are a god)

няма 100% казвал съм го и пак ще го кажа и стига си спамил в различни теми седно и също другия път щи изтрия мненията
 
  • Like
Reactions: icestorm
ми добре
ми даи линк за под 100 кат няма
ПЛС
 
  • Like
Reactions: 123456
За сега ползвай на Damian.. Като release-нем нашия готов вече, ако искаш го слагай, както си решиш, но ще е за предпочитане :}