[Release] MuWeb 0.8 Fixed + Secure + Template

Wich config file is for modifying the Vote list. from the right of the Website
 
не ми отваря от горе header-a

edit: запо4на да ми го отваря
 
Last edited:
горе картинката но се опраи
 
xweb.php това за какво ти е? ако ти кажа, че невърши никва работа ще почнеш да спориш. Не вземай неща от 0.3 няма да вършат тази работа която вършат там.

Препоръки от мен за да преработиш един сайт и да го направиш доста добър ;)

за да не пускам лог от моят сайт тук в темата да видят всички как може да се хакне му уеб ще ти препоръчам всички скриптове който се използват от админ панела да ги махнеш от includes и да ги отделиш както съм направил в 0.2 в отделна папка да е админ панела.

Аммм другото което е махни този новини който ползва уеб сайта сега и сложи cutenews ;)

За най-добра сигорност за един сайт дори и да се мъчи който и да е дали с символи да те хакнат и к'во ли още не ползвай системата на Savoy. Толкова е проста за използване и да се направи... и даже сайта поддържа и символи не да ограничаваш потребителите как да си кръстчт герой и т.н за друго не се сещам сега ;)

Не забравяй (wait)

i watching you ]:)]:) big Backo seen everything ]:)]:)
 
xweb.php това за какво ти е? ако ти кажа, че невърши никва работа ще почнеш да спориш. Не вземай неща от 0.3 няма да вършат тази работа която вършат там.

Препоръки от мен за да преработиш един сайт и да го направиш доста добър ;)

за да не пускам лог от моят сайт тук в темата да видят всички как може да се хакне му уеб ще ти препоръчам всички скриптове който се използват от админ панела да ги махнеш от includes и да ги отделиш както съм направил в 0.2 в отделна папка да е админ панела.

Аммм другото което е махни този новини който ползва уеб сайта сега и сложи cutenews ;)

За най-добра сигорност за един сайт дори и да се мъчи който и да е дали с символи да те хакнат и к'во ли още не ползвай системата на Savoy. Толкова е проста за използване и да се направи... и даже сайта поддържа и символи не да ограничаваш потребителите как да си кръстчт герой и т.н за друго не се сещам сега ;)

Не забравяй (wait)

i watching you ]:)]:) big Backo seen everything ]:)]:)

Това xweb.php си тествах едни работи и сам го оставил там... за админ няма начин да влезат в include! и Админ панела работи само по IP, ако ИП не е сащото като в конфига просто няма влизане! NEWS са си добри вече няма filemanager :) .... Savoy къф скрипт кфи пет лева.... o_O... и по - добре да се ограничават потребителите не трябват да шарат много :) .... койт не го кефи просто да си махни secure ^^..... ДРУГО ДА КАЗВАШ?? А и др...

I WATCH YOUR ASS ]:) FOR YOUR WORK!]:)]:)
 
Това xweb.php си тествах едни работи и сам го оставил там... за админ няма начин да влезат в include! и Админ панела работи само по IP, ако ИП не е сащото като в конфига просто няма влизане! NEWS са си добри вече няма filemanager :) .... Savoy къф скрипт кфи пет лева.... o_O... и по - добре да се ограничават потребителите не трябват да шарат много :) .... койт не го кефи просто да си махни secure ^^..... ДРУГО ДА КАЗВАШ?? А и др...

I WATCH YOUR ASS ]:) FOR YOUR WORK!]:)]:)

Абе приятелю... много си уверен значи (sun) ти са мойта работа не ми казвай че я гледаш защото сума и хора я гледаха и к'во ли не се приказва ма не се показва ;) аз ти казвам, че те търся скриптовете от админ панела а ти нищо не си променял по тях. Та за колегата Savoy как къв...? нали прегледа 0.3 трябва да си го видял...? И защо който не го кефи да го махне? Ми той ако махне тези скриптове който са за инжект ще го боцнат още по лесно ;)
Ще ти кажа, че досега най-добре защитен му уеб 0.8 или да кажем общо за версий е даркс 0.2 ако искаш разгледай го за пример (wasntme)

Едит: И да освен да ми гледаш задника незнам какво друго може да правиш


Edit: Повече няма да се обаждам вече, че като тръгна да споделям нещо с теб или да дам малко препоръки се обиждаш ;) нека потребителите които го ползват да споделят вече ;)
 
Last edited:
Ето сложих на Admin CP допълнително запитване за ИП-то.... тоест ако успеят да влязат в administrator папката и ако успеят да използват някой от админ скриптовете ще им дава винаги, че ИП-то не е вярно :)...... с това се изчерпвам от страна на Админ КП.... сега ще видя и др неща :) ... измислил съм нещо друго ама по - късно :)
 

Attachments

  • administrator.rar
    13.9 KB · Views: 21
could u please help me? im trying to make any website with MuWeb scripts and i fail , look what do i do and what does it do...
1.i put everything in www folder
2.change ip in ip.php
3.change info in config.php
4.start my browser
5.put in http://127.0.0.1/
6.page is either blank either says Please delete install folder( i didnt even install the web)
7.i try to enter this http://127.0.0.1/install it writes me Access Denied
8. i try to enter this http://127.0.0.1/install/install.php i can enter info untill Step 3
9.When i press on Step 3 button the page becomes blank and i cant do anything :( i tried this on my computer and on dedicated server nonce of the worked :S
so could u please help me?
 
could u please help me? im trying to make any website with MuWeb scripts and i fail , look what do i do and what does it do...
1.i put everything in www folder
2.change ip in ip.php
3.change info in config.php
4.start my browser
5.put in http://127.0.0.1/
6.page is either blank either says Please delete install folder( i didnt even install the web)
7.i try to enter this http://127.0.0.1/install it writes me Access Denied
8. i try to enter this http://127.0.0.1/install/install.php i can enter info untill Step 3
9.When i press on Step 3 button the page becomes blank and i cant do anything :( i tried this on my computer and on dedicated server nonce of the worked :S
so could u please help me?

Check sql.php file in install folder and change the
$muweb['dbpassword'] to your password :) ... If this dosen't work then you need to check your SQL connect :D
 
and what about news sytem i get that error with fck editor or something, i downloaded new.rar in your post at 2nd page and tried cutenews, but when i write something the news section just looks the same as it was before :/
 
браво киларче :1:

Мерси, мерси :) за сега сайта не се е дънил като обикновенните MuWeb :) .... Дано така и остане....., но съм приготвил един нов скрипт и сега го тествам :)... Дано работи без грешка ако е така го пускам FREE ^^
 
Last edited:
killar4eto Ето ти един рескин които навремето ми прави ThunderGod(от 4vendeta.com )! Вътре има psd файлове. АКо искаж разгледаи го и вземи само десигна че сам нахаквал бая работи и е 40 мб . Хубав е играхме си бая преди година и половина.
Ето снимка:
086943ac117d461f.jpeg
- вали сняг ..
Ето ви и линк за самия уеб които сам набласкал с мп3 и за това е 40мб можеж да си сложиж твоите секуре и да поснеж в главния пост . Само ако някои го ползва моля да се спомене в кредите ThunderGod това е :)
/D O W N L O A D
 
Last edited:
Found a bug in guild rankings, it says this:

Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in *:\****\*****\modules\rankings\doguild.php on line 28