[Help] MuWeb Кредити

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
искам да попитам как да си давам кредити в Muweba за 97d става вапрос никаде не мее питало за админ и пас да иам ? аре помогнете вече 4-та тема пускам никой нищо не казва
 

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
в muweb пишеш сайта/administrator.php и там ще ти иска админ акаунт и парола
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
в muweb пишеш сайта/administrator.php и там ще ти иска админ акаунт и парола

аз немога да го разбера, за кво пита :D:
 

Aragorn

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1,257
Reaction score
312
мисля че пита за админ панел :)
 

s0m3DaY

Active Member
Joined
Aug 12, 2008
Messages
315
Reaction score
50
иска да си аддне така леко негови кредити на сайта ;д
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
е тей де от старта на сървъра 3 дена вече не бях спал 2 дена ако щете вярвайте не ми обръщайте внимание :D e ако може само за вапросите :D та, да точно за Wepshopa Искам да разбера как мога да го тествам да си дам кредити :) или да дам на някой потребител дефакто :)
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
е тей де от старта на сървъра 3 дена вече не бях спал 2 дена ако щете вярвайте не ми обръщайте внимание :D e ако може само за вапросите :D та, да точно за Wepshopa Искам да разбера как мога да го тествам да си дам кредити :) или да дам на някой потребител дефакто :)

след тези въпроси ще има друга поредицъъъъъъ ама итемите в уеб шопа ни ми са виждъъъъъъъъъът ама как да сложа смс системъъъъъъ и т.н а как да станеш админ в уеб магазина си отвори файла wsconfig.php и намери

PHP:
$webshop['misc']['admins']		= '';

като искаш да станеш админ пишеш така

PHP:
$webshop['misc']['admins']		= 'твоят акаунт тука!';
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
и когато река да си дам кредити си ми дава това asdf's current credit balance is 0

WebShop Admin: account credit manager
Account
Credits
 

lubo55

DTeam™
Joined
Oct 27, 2008
Messages
276
Reaction score
36
искам да попитам как да си давам кредити в Muweba за 97d става вапрос никаде не мее питало за админ и пас да иам ? аре помогнете вече 4-та тема пускам никой нищо не казва
абе ти не си ли прекалено тъп за да започваш да правиш сървър доста темички гледам и то със безмислени въпроси но ще ти помогна при инсталацията иска при последната стъпка Administrator Account,Administrator Password,Secret Code
 

lubo55

DTeam™
Joined
Oct 27, 2008
Messages
276
Reaction score
36
и когато река да си дам кредити си ми дава това asdf's current credit balance is 0

WebShop Admin: account credit manager
Account
Credits
ВКАРАЙ ТАБЛИЦИТЕ РЪЧНО ДАТАБАЗА MuOnline
 

ludaka

New Member
Joined
Dec 10, 2008
Messages
387
Reaction score
112
Момче, ти си голям злетак.. (tmi)
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
незнаех че има чак такива хора да обиждат нещо друго да има да казвате никой не се е родил научен, умен, всичко да знае, Ок Злетак сам тъп сам питам безмислени въпроси ама бива ли така ако сам направил нещо извинявам се няма да питам повече дори и да не знам можеби си има форум кадето да помагат на тези който незнаят без да ги обиждат
 

lubo55

DTeam™
Joined
Oct 27, 2008
Messages
276
Reaction score
36
незнаех че има чак такива хора да обиждат нещо друго да има да казвате никой не се е родил научен, умен, всичко да знае, Ок Злетак сам тъп сам питам безмислени въпроси ама бива ли така ако сам направил нещо извинявам се няма да питам повече дори и да не знам можеби си има форум кадето да помагат на тези който незнаят без да ги обиждат
такива като теб много неги обичам причина: утре ще кажеш хак съм защото толкова ти е мозъка не съм казал че не "разбираш" просто не мислиш както трябва личи ти го от далеч
ето за това говоря ~> Това Го Казват Ламите: Искам МуСървър "ПЛС"
Утре казват Хакнаха Ме ;( затова първо научи някой неша и тогава се пробвай
 

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
не аз се оправих и без да ми помогнете но защо да е там работата че мога да попитам хора който знаят и ще им отнеме 2 минути да покажат как става и грешно ти е фпечетлението занимавам се с му от 1 месец главно с правенето както и да е
сега бихте ли ми помогнали който и site да сложа няма проблем да се играе в сървъра няма проблем да се регват Потребители но във сайта неможе да се логва препраща на index Причина? или пак съм злетака?
 

LilAlexMoney

New Member
Joined
May 19, 2010
Messages
79
Reaction score
80
незнаех че има чак такива хора да обиждат нещо друго да има да казвате никой не се е родил научен, умен, всичко да знае, Ок Злетак сам тъп сам питам безмислени въпроси ама бива ли така ако сам направил нещо извинявам се няма да питам повече дори и да не знам можеби си има форум кадето да помагат на тези който незнаят без да ги обиждат

По принцип, не искам да се намесвам в спора!

Ама ти вярно си много зле.

Аз и всичко останали сме тръгнали от някъде, ама поне сме се стараели да пишем грамотно! Преди да почнем да питаме толкова много и глупави въпроси сме чели всичко написано, преди да напишем нещо тъпо и да ни отговорят с вече писани нещо!

И все пак намери ме в скайп, ще ти помогна.

Както казах, всички сме тръгнали от някъде!
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
По принцип, не искам да се намесвам в спора!

Ама ти вярно си много зле.

Аз и всичко останали сме тръгнали от някъде, ама поне сме се стараели да пишем грамотно! Преди да почнем да питаме толкова много и глупави въпроси сме чели всичко написано, преди да напишем нещо тъпо и да ни отговорят с вече писани нещо!

И все пак намери ме в скайп, ще ти помогна.

Както казах, всички сме тръгнали от някъде!

И сега ако споделиш, защо пишеш в тема от преди 1 година..
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Хах... аз се чудя к'ви са тези писания... и какви са тези прости въпроси.. от wingshot :D: