[AD] MuWar-BG

New server Version:1.00L ! WE WONT RESTART SERVER AGAIN!
 
най-тъпата версия която сам играл някога :) яко си беше 97д :)
 
Т'ва че на теб не ти харесва незначи, че на нас не ни харесва сеш се? Мен пък си ми харесва и то много... иначе

79b678c36b.jpg


Не, няма да го ресвате... хич
 
уеба е обновен поради това че сички играчи искаха старата версия и тя е обновена ! влизаите :d ;)
 
уеба е обновен поради това че сички играчи искаха старата версия и тя е обновена ! влизаите :d ;)


Поогледай си уеба
 
  • Like
Reactions: Attention
хубав е сървъра вече браво :)
 
Хубав е щото ас му го напраих и монстери и шопове и после му опраих инвазията и неблагодарника ме блокна ... няам думи Attnention=Full Noob
 
хубав web дано и хубав не алчен администратор усех!
 
Хубав е щото ас му го напраих и монстери и шопове и после му опраих инвазията и неблагодарника ме блокна ... няам думи Attnention=Full Noob

:O
 
Хубав е щото ас му го напраих и монстери и шопове и после му опраих инвазията и неблагодарника ме блокна ... няам думи Attnention=Full Noob

Господи колко идиоти има на този свят аве пич (chuckle) сервера ми никои не го е пипал освен аз .... маи нещо си пил преди да напишеш тая глупост и поне като не ме харесваш не си измисляи разни истроиики!

________________________________
Има нови евенти за повече инфо в саита!
 
хубав web дано и хубав не алчен администратор усех!

уеб магазин няма да има :) не сме направили сервера за пари а за забавление :)
 
xaxa само да си пусна нета в нас 6е кача хронологията дет сме си писали споко :) и пак си помисли през туи време дали не ти го напраих ас !!!!!
 
8/10 Смени WeB-A ReaL Намери Дупки Не Че Ще Ги Използва Ама Да Неги Използват Други
 
xaxa само да си пусна нета в нас 6е кача хронологията дет сме си писали споко :) и пак си помисли през туи време дали не ти го напраих ас !!!!!
!признавам помогна със клиента по собствен избор, но това ако е целия сервер ;) никои не те е карал да го правиш така че качваи каквото искаш :) !
 
Last edited:
не само клиента ас ти пратих сервер фаиловете монстерите ас ги напраих туи малко ли е ?? 2ро ас ти пратих саита още да изреждам ли ?? (wonder)
 
xaxaxaaxxaaxax ок ас кат си пусна нета 6е си говорим :)