[AD] MuWar-BG

Attention

New Member
Joined
May 13, 2009
Messages
184
Reaction score
26
2u90gnb.gif

Server: WarMu
Server is From: Bulgaria
Version: 97D+99
Experience: 500x
Drops: 80%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: OFF
Reset Lvl: 350
Reset Zen: 100 mil
Reset Points : 500
Points Per Level: 5/7
When Players 30+ Online : Box+2 in shop for 15 minutes!?!
Maximum Level: 400
Max Resets 84

Clear Inventory: Yes
Clear Skills: No
Web : http://warmubg.no-ip.org/

Client: http://4storing.com/u9s4yn/0314a359bf390929aa5f7cc84dc8d0f4.html
 
Last edited:
бива го сървърчето но само макс рес дето е 600 неодобрявам...кво ще кажеш за 80-100? или по-малко (think) и ресет левела също ако беше 340-350 щеше да е супер :) тогава щях да почна :)
 
Всичко е написано толкова неграмотно ,че ...
По сървъра: exp e 500х ,защо не сложиш максимум ресети ? Така с макс статс BK-то отново доминира ,няма никакъв баланс.
Сайта не ми харесва въпреки ,че и аз го използвам :x
Еми това е..
Успех!
 
  • Like
Reactions: Attention
всичко е слабо няма макс рес направо не ми се тегли даже ...
 
  • Like
Reactions: Attention
ако свалиш и ресет левела да е 340 или 350 или по-малко го почвам :)
 
  • Like
Reactions: Attention
Само такива отценки искам момчета (rofl) може и малко по добри ]:) TNX DJAMBALAZOV (sun)

Само такива отЦенки ли искаш? (chuckle) Научи се да пишеш и тогава се "мъчи" да прайш сървър. Последно време забелязвам само едни и същи неща:

Много правописни грешки в сайтовете, масово супер безинтересни, еднакви и тъпи сървъри. Имате мерак да правите сървър ами мамка му помислете малко, поне гледайте да го направите малко по-различен от останалите пумии. Но не - аз съм сигурен, че вие ще продължавате да се ебете с играта и да я омазвате повече и повече. Скоро даже всички ще спрат да се занимават и никои няма да я играе.

Колкото до сървъра не съм го играл, но съм сигурен, че не става за нищо. Сайта по хубаво някой да го хакне - само като видя правописните му грешки ми се драйфа! (puke)

P.S. Съжалявам ако съм обидил нежните ви душички, но това си е самата истина.
 
първия които вкара 10 плаъра в нашия сервер автоматично става гамемастер хаха даи ми тоя модул не го знам :d имам една забележка тия чуждици много навлизат в българия вече (плаъра) има си дума на български създадена за тая работа :) казва се играчи ако не я знаете ^^
 
свирки малки ми приятелю моляте стига спами! като не ти харесва някои да те кара да пишеш а ? малък .........10 годишен пиклио
 
повечето сървъри които са тук са оффлине !
 
първия които вкара 10 плаъра в нашия сервер автоматично става гамемастер хаха даи ми тоя модул не го знам :d имам една забележка тия чуждици много навлизат в българия вече (плаъра) има си дума на български създадена за тая работа :) казва се играчи ако не я знаете ^^

намерил се кой да прави забележки ...
 
Не си оставай index-а бе ^^^^^^
 
браво бе ти смени на най-тъпата версия..
 
най-накрая да намеря хубав сървър и те да го преебат за 2 дена...