[Release] MuServer Season II Full with PK , NOPK, VIP Servers + Sets S4

Server files are very good . I tested and everything is good , one thing who knows how to change Item Drop in Blood Castle, here it drops Chaos Only : ) who knows ?
 
I have problem with create character .

When I create character it says " Connected ! ! ! " and game server crashes . how to fix it ?
 
някой може ли да ми каже как да едитна боксовете+5 да падата новите итеми
anyone can tell me how to edit the box +5 to drop the new items ???

Оправих ги ..
 
Last edited:
Някой може ли да ми каже как да опрая като умра в стадиум да не ме move на друго място а да се възраждам на това място където съм умрял ;д ?
 
Yeah...It work`s!!! I`m not pro in server fies...Setup something like that is making for me BIG problems,but...after all treads,wich I already read,NOW all is working...Okey,need edit some files,from serv and client side,but ITSSSS WOOOORKKKKKK!!!! Txn for relise!!!
 
It`s right topic...I actualy change same filesin these serv.files and now it`s worksnice.
Only 1 question.Why muse elfs dont have new sets? With MuMaker I put in inventory,login in game,but when I want to use this set,I cant put thesepieces in wrong places(I meen:example Queen armor in armor place)
 
Imam problem izvinete za bukvite ma mi se bagna latinicata zna4i servera varvi no kato tragna se kanektvam pisha acc i pass i mi dava disk sled tova pak mi dava 4e mi trqbva nqkakaf file ot /data/local/ :x
 
Last edited:
някой ще каже ли как да оправя бъг-а в арена да не ме move на някво черно място като умра........;(
 
Оле много се моля на някои да ми направи маин-а защото вече неиздържат немога да сменя версията като я сменя на 1.04.10 и сеифам после влизам в му-то и ми пише че иска нова версия отварям пак маин-а и поглеждам че версията седи на 1.04.1 а не 1.04.10 и колкото и да я сменям тя се сменя на 1.04.1 с хекс пробвах с маин кракер нищо непомага моля помогнете skype : th3agle или пишете тук и ми качете маин със сменена версия на 1.04.10
 
Оле много се моля на някои да ми направи маин-а защото вече неиздържат немога да сменя версията като я сменя на 1.04.10 и сеифам после влизам в му-то и ми пише че иска нова версия отварям пак маин-а и поглеждам че версията седи на 1.04.1 а не 1.04.10 и колкото и да я сменям тя се сменя на 1.04.1 с хекс пробвах с маин кракер нищо непомага моля помогнете skype : th3agle или пишете тук и ми качете маин със сменена версия на 1.04.10
Някои ще хелп ли ?!?!?!?!
 
The Client is Exelent 10/10 Great Work OverMu Team.!
 
Last edited:
What about EventTimeBugs?
 
Last edited:
redfighterxp Can i put add commands in server? e.g. /addstr /addagi.......?
 
Server files is full of errors somebody help? to blood castle 1 of 7 not have monsters :S. errors on the fly ball event disconnect chaos castle out