[Release] MuServer Season 4 Repack FULL

Защо като искам да сложа боксове в магазина после като стартирам сървъра излизат kris-чета брадвички и др.?
 
за тебе просто добави в края ена "0" и да та предопредя gs-то крашвa :p
 
Мене не ме крашва,Мерси много
Някой има ли MonsterSetBase защото с тази като ги бия до едно време си е добре следтова нито правя дамидж нито дигам левел апък ги свалям.
 
Last edited:
i got a problem with the rate for jwl of soul..
even if i put 100% rate it seems that its 0.0001% for items with no luck..
you can waste 100 jwls and u wont be able to make them +7 at least...
any ideas how to fix this?
 
i got a problem with the rate for jwl of soul..
even if i put 100% rate it seems that its 0.0001% for items with no luck..
you can waste 100 jwls and u wont be able to make them +7 at least...
any ideas how to fix this?


without luck success rate - the lower amount, the bigger rate
vice versa with luck success rate
 
Защо като искам да сложа боксове в магазина после като стартирам сървъра излизат kris-чета брадвички и др.?

Щото си назад с материала момче ;) , Кода на тази версия не е 7 Цифрен а 8 Цифрен. Ако ползваш Royal Shop Editor за едикой си магазин , просто направи следното : Отиваш в магазина , в който си поставил боксовате/предметите , отваряш дадения магазин , например shop0.txt , натискаш Ctrl+H , Отгоре Пишеш в полето 0 // a отдолу пишеш 0 0 // и натисни "Realse All" Или замести всички. Накрая , натисни Ctrl+S а и в края на кода напиши
end
и си готов , като стартираш магазините са оправени, самото кодване на магазините е различно. Благодаря ви за вниманието ;)
 
Щото си назад с материала момче ;) , Кода на тази версия не е 7 Цифрен а 8 Цифрен. Ако ползваш Royal Shop Editor за едикой си магазин , просто направи следното : Отиваш в магазина , в който си поставил боксовате/предметите , отваряш дадения магазин , например shop0.txt , натискаш Ctrl+H , Отгоре Пишеш в полето 0 // a отдолу пишеш 0 0 // и натисни "Realse All" Или замести всички. Накрая , натисни Ctrl+S а и в края на кода напиши
end
и си готов , като стартираш магазините са оправени, самото кодване на магазините е различно. Благодаря ви за вниманието ;)

Това го оравих отдавна.Мерси все пак.
Някой знае ли как да променя mana shield да не е 100 % смисъл като бия см със mana shield да му правя demage зашото се като го само miss?
 
Hi guyz.For me the files work perfect but the golden archer doesn't open for registry and when i pick up a firecracker in my inventory it is Heart of dark lord.How can i fix one of these?
 
Last edited:
Ам значи имам следното проблемче :)
Кат си направя рег с СКФ едитора и после кат везна в играта и ми дава че ацц-то е невалидно що така ???
Некои да Хелпе плс!!
 
Ам значи имам следното проблемче :)
Кат си направя рег с СКФ едитора и после кат везна в играта и ми дава че ацц-то е невалидно що така ???
Некои да Хелпе плс!!
При мене е същото но аз не го използвам за регистрация използвам MuEditor 2.1 за регисрация.Защо не си сложиш web и така да си направиш регистрация.
Ето изтегли MuEditor 2.1 от тук.
 

Attachments

  • MuEditor 2.1.rar
    625 KB · Views: 13
in castle siege, one of the switches aint working

when u try to seal, u can hold switch1(your name appears to the screen below) but its impossible to hold the other switch.

any ideas?
 
Good repack 10/10 браво диабло!!! ++
 
При мене е същото но аз не го използвам за регистрация използвам MuEditor 2.1 за регисрация.Защо не си сложиш web и така да си направиш регистрация.
Ето изтегли MuEditor 2.1 от тук.

Да и аз използвах съштия но пак не става
Пробвах и с МуМаркер този дет е в Фаиловете но пак нищо :S :S
 
не сте наместили някое ип и на мен ми ми е ставало тей или порта не сте уцелили
 
Вече сичко е перф. :)
1 ми направи наи голямо впечатление че сервера вече 2 ри ден не е крашнал
Диабло 10/10 за фаиловете
 
Guyz i have a bug and i need some help.When i pick up a firecracker from the floor in my inventory it appears as Heart Of Dark Lord the blue one(No heart of love).I try to change client files but nothink.Any idea?
 
Last edited:
Некои да има горе долу добри шопове за този сезон (think)
Като за лесен сървар :)