[Release] MuServer Season 4 Repack FULL

Abramov92

New Member
Joined
Jun 20, 2010
Messages
2
Reaction score
0
If I Download The Files And Client iNeed All Updated
Or Its All In The Files?
 

radky

New Member
Joined
May 27, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Някой може ли да даде база данни за файловете?
 

^TheLast^

Active Member
Joined
Jan 13, 2010
Messages
332
Reaction score
231
Пробвах ги много бъгове много нещо. Вече се чудя ще намеря ли изобщо фаилове Сезон 4 с поносими бъгове. Преди време когато излезе сезона си бях намерил страшни фаилове в които имаше само 1 гаден бъг - с крилата на Съмонера, жалко че ми изпуши харда където ги съхранявах ...
 

bacardi

New Member
Joined
Feb 7, 2011
Messages
181
Reaction score
106
Пробвах ги много бъгове много нещо. Вече се чудя ще намеря ли изобщо фаилове Сезон 4 с поносими бъгове. Преди време когато излезе сезона си бях намерил страшни фаилове в които имаше само 1 гаден бъг - с крилата на Съмонера, жалко че ми изпуши харда където ги съхранявах ...

Бате много си зле, файловете са от ( 09-08-2009 г, 18:19 часа. ) Потърси нови файлове с Update има пълно файлове, спрели хора колкото щеш ............(opa)(hmm)
 

cvetko99

New Member
Joined
Jan 20, 2011
Messages
10
Reaction score
0
за6то няма GamerServer GamaServer_CS in StartUpServer????
 

NightShot

New Member
Joined
Jan 26, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Monstersetbase.txt is crazy lots of npc missing spots are okay but npc in town! Awful and shops too are awful! Srryy! And im getting error blueevent bossattack and other in SCFfolder!
 

mndm

New Member
Joined
Sep 6, 2009
Messages
36
Reaction score
0
When i try to create acc with MUMAKER, he write to me that.
How to fix that ?


7dcbe3b0b9674b1857dd33e7909172b2534.JPG
 

MaGuSs

Member
Joined
Sep 4, 2011
Messages
74
Reaction score
33
Всичко съм направил както трябва, MUServerStartUP тръгва без проблем, сменил съм и IP-то в client/Launcher.txt и след като вляза в играта и ми зареди load bar-а ми изписва Disconnect.

// Windows 7 x32
// Microsoft SQL Server 2008
 

W1zArDa

New Member
Joined
Sep 4, 2009
Messages
18
Reaction score
1
Problem

Здравейте имам малък проблем някой може ли да помогне... При пускане на сървъра не ми зарежда "GS" като го пуска от папката ми излиза тази грешка ...