[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
провери колко от колко е .. какво е съотношението .. най-вероятно е 0/ 10000

като тук не работи рейт .. сложете ги в итемдропрейт тогава.. и там им задайте висок дроп

Точно от там иде бъга... когато му зададеш от itemdroprate започват да падат много честно , но падат бъгави.


П.С. Сменяш го с работещи и е готово..
 
Дотук добре, оправих дроп-а на Symbol Of Kundun остана само перцето, но какво да се прави ще се слага в магазина ;[ Сега открих друг проблем, 3 лвл крила изискват 400 лвл... как да намаля левела, на който да се слагат?
 
перото .. сложи го в файла itemdroprate.txt или droprate.txt или нещо подобно.. би трябва да имаш във файловете.. сложи го там задаи му от кой левел животни да пада .. и му задай дроп рейт
 
Каде го има този файл? Няма нищо подобно...
 
дам сега свалих файловете и видях че не са много "лачени"
иначе относно твоя проблем видях го.. отвори Gameserver / LordCoders.ini и виж реда
BlueFeatherDropRate = 100 ; Blue Feather Drop Rate

напиши по-голямо число например... 900 и виж..
абе разглеждайте ги тия файлове бе..
 
А как да едитна крилата? Смених Level Required в Items(kor) и предполагам, че и в клиента трябва да се смени? Кои файлове да преправя?
 
линк'а за клиента не баца ...
 
Когато се опитам да едитна файла в Local ми излизат само определени имена на итеми главно оръжия... каде са другите? Пробвах с 2 едитора с 2 клиента.
 
Еми прегледай целия файл, те другите итеми са много надолу.
На пример таблицата стига до 500 - 600 реда и почва пак от 1. Те оръжията са първи, за това само тях виждаш.
Демек прегледаи бавно, ред по ред и ще ги намериш.
 
В тези файлове има 2 вируса "Back door" AVIRA-та ми ги засече :shake:
 
В тези файлове има 2 вируса "Back door" AVIRA-та ми ги засече :shake:

Emi prodyljavai da polzvash avira i shte ti zavre glavata :D Az sym nod32 4.0.3 licenzirana i nemam problemi :D
 
АКО МОЖЕ ДА МИ ДАДЕТЕ ДРУГ КЛИЕНТ ЗА СЕЗОН 3, В ТОЗИ ИМА ВИРУС И ПОТРЕБИТЕЛИТО НЕИСКАТ ДА ГО ТЕГЛЯТ (speechless)-:)
 
Guys Please Help me Upload on other ZigZag Mu Client i need it :(
 
Като за начало , готин форум Dark и сървъра е добър.
 
здравеите . иам един проблем с гаме сервер можели някои да ми помогне ?? Показвами Ерор на края плс хелп
 
I have a problem.. when I click on logging screen and enter my account and password, it can't recognise it and rise up massage "Your account is incorrect" can you help me. I do everything on server is running, everything works and I don't know what to do.... Databases are OK, Site is (shows they are existing accounts that I have made) PLS HELP ME :):):)
 
Линка към дата.бг за clienta не работи ,ако е възможно да го качите другаде.

П.С Задължително ли е да тегля за пачовете? За какво служат?
 
Линка към дата.бг за clienta не работи ,ако е възможно да го качите другаде.

П.С Задължително ли е да тегля за пачовете? За какво служат?

- Не, не са задължителни пачовете.

За тези файлове трябва да използваш 1.04H клиент
For this files u must use 1.04h client !!!
 
Status
Not open for further replies.