[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
DarkMaster сървъра всичко работи и като си въведа акаунт и парола ме изхвърла от какво може да е

Ако те изхвърля без да ти пише "Disconnect" може да е от клиента ;)
 
Две причини
1.Ипто в клиента
2.Неси настройл сървъра както трябва ;)
 
mojili da dade6 drug link za clienta .. 4i vliza v glavnata stranica na data.bg...
 
Му Едитор става за сеасон 3 но няма да имаш новите итеми и оръжия.

Линк за клиента тук:


4Storing

RapidShare
 
А можеш ли да ми дадеш едитор който ще има новите итеми?
 
Мерси ти много. Можеш ли да ме намериш на скайпа да те помоля ми направиш нещо по клиента?
 
еми прати ми скайпа ти на ЛС и ще те намеря
 
ip В comonserver трябвали да се сменят
 
Трябва навсякъде където е 127.0.0.1 или там как беше :)
 
Една поправка...става за всички Windows Vista лично се убедих в това просто трябва да се изключи UAC-a....
 
Файловете работят без проблемно. След 1-2 седмично изчистване на дребни бъгове и настройки по сървъра, почти всичко е готово. Има проблем при дроп-а на итеми. Доста от итемите в Items.txt не ги дропва макар да са вписани там и да са с 1 на Drop. Такива итеми са Devil Eye,Key(+added drop from commonserv), Loch's Feather, Symbol of Kundun... Някаква идея, на какво се дължи това и как може да се фиксне?
 
Файловете работят без проблемно. След 1-2 седмично изчистване на дребни бъгове и настройки по сървъра, почти всичко е готово. Има проблем при дроп-а на итеми. Доста от итемите в Items.txt не ги дропва макар да са вписани там и да са с 1 на Drop. Такива итеми са Devil Eye,Key(+added drop from commonserv), Loch's Feather, Symbol of Kundun... Някаква идея, на какво се дължи това и как може да се фиксне?


Много често в Season3 Ep.1 има този БЪГ(ако така може да се нарече) да не падат някой от нещата. Най - големият проблем е падането на Loch's Feather. Дори когато е направено да пада от дадена кутийка- било то Fire Cracker , Heart of Love и тем подобни , падат бъгави и неможе да се използват... този бъг уж НАЙ-ГОЛЕМИТЕ неможаха да го оправят (говоря за megalan, т.е. MuMan1a).Аз лично незнам как се оправя и за това не се занимавам с сезоните и простутии (не ги сфащам).
 
Файловете работят без проблемно. След 1-2 седмично изчистване на дребни бъгове и настройки по сървъра, почти всичко е готово. Има проблем при дроп-а на итеми. Доста от итемите в Items.txt не ги дропва макар да са вписани там и да са с 1 на Drop. Такива итеми са Devil Eye,Key(+added drop from commonserv), Loch's Feather, Symbol of Kundun... Някаква идея, на какво се дължи това и как може да се фиксне?

ами ако погледнеш .. частите за ДС БЦ .. дропа им се конфигурира в commonserver.cfg .. а не другаде! и като искаш нещо да има по голям дроп сложи го в itemdroprate или droprate не знам в тези файлове как се казва точно файла
 
ами ако погледнеш .. частите за ДС БЦ .. дропа им се конфигурира в commonserver.cfg .. а не другаде! и като искаш нещо да има по голям дроп сложи го в itemdroprate или droprate не знам в тези файлове как се казва точно файла

Знам,че от commonserver.cfg може да се конфигурира drop rate,но лошото е ,че не става.
 
провери колко от колко е .. какво е съотношението .. най-вероятно е 0/ 10000

като тук не работи рейт .. сложете ги в итемдропрейт тогава.. и там им задайте висок дроп
 
Status
Not open for further replies.