[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
Само че след като зареди GameServer ми изписва Map atribute load eror и crash.....
 
ами линка към клиента не работи, така че искам да попитам коя е версията, за да мога да си я изтегля :)
 
Black*Wolf по нагоре ако разчетеш коментарите си пише коя версия е .. тамън на 3 езика го пише :D 1.04h в дата-та я има на Alcatraz Mu ли е кфо ли е.. иначе 10/10 за файловете аз сега сам с тях и нямам никакви проблеми за сега.. освен ако дадете spownove но да са по малко ..... :p
 
да попитам , сервер клиент защо не варви ! ПЛС даите линк , Мрс предварително .. !
 
И на мен така на всички s3 ep1 и s3 ep2..... а всички викат работят :D
 
Аз поне нямам никакъв проблем със сървър файловете сичко си ми върви идеално... но има само още какво да се желае, в смисъл да се настройва в играта. Дропа, не ме кефи никак, монстерите и т.н. да не се обеснявам. Въпреки това казвам на Дарк едно голям БЛАГОДАРЯ за споделените файлове !!! Страхотен си ;)
 
Last edited:
Ако имаш "alucd.dll" в клиента сложи и там твоето ip.
За друго не се сещам ако неможеш да намериш ip-то кажи ми го и ще ти го сменя аз.
 
Имам едно запитване към вас... можете ли да ми намерите или поне от къде да си взема едитор за тези сървър файлове... понеже по - назад в темата имаше качен един едитор, но не пасва дава бъгове ! Благодаря предварително !
 
Имам проблем! Пускам си сървъра всичко е ок,после пускам клиента и тъкмо за да се конектна ми излиза някф проблем: maintenance for update or launcher ... нещо такова беше,а като влязох с друг акаунт ми пише че нямам 18 години?! може ли да ми кажете как да го оправя това ?

wtf.JPG
 
Last edited:
Устави ги тес лаунчери, сложи си IP-то в main.ini и влез директно от Main.exe... ако не стане, тогава вече ще се мисли за друг начин ! ;]
 
Тези файлове ги проах да видя за к'во стааат и за к'во не стаат, щото изчетах 5 страници със:

-Тези файлове са яки..
-Тези файлове не стаат...
-Valley of Loren не баца ...

и тем подобни и моа да кажа ,че са си бомба всичко си е както треа.. още като ги сложиш оправих 2-3 неща и си тръгнаха :(speechless):
 
DarkMaster сървъра всичко работи и като си въведа акаунт и парола ме изхвърла от какво може да е
 
MuEscom ти туп ли си маумен ли си какуф си ?
 
Status
Not open for further replies.