[Release] MuServer Season 3 Ep 2 + Season 4

дай повече информация за файловете де... ко да разбирам че има в тези файлове ?
Какво бачка ?
Сумонер оправен ?
Преместване на герой ?
Точките в Гуйд ?
Колко макс. точки подържа играта?
Клиент маин ип сериал ?
ае малко по сериозно слагай тези релиизчета занапред ... да има пълно инфо...то се едно да кажа продавам кола без да кажа ква е и коя година е..

P.P тествах файловете махнах 1я сървър смених даже сериала на клиента и файловете и като цъкна на 1я сървър ми дава дисконект от какво може да е имам FrameWork 2 Final
 
Last edited:
Инсталирайте : dotNetFx35setup.exe което е в muserver !!!

Инсталл-вам всичко коет трябва не ми е за 1ви път да правя sv но GS crash... надявам се проблема да не е в PC-то ми :S
 
BC & Ds for LvL 3 Heroes !
Illusion Temple *Tested you can Move there but you Can't play, maybe because just one person Entered try it with 2 )
No GS_CS (no Castle Siedge )
Summoner Health Bug , sometimes work ..
Skill Tree is bugged in summoner
Summoner 3rd wings visual bug (sometimes)
and when i put all items from s4 in the shops my gs crash :x

this is all I have tested and its bugged
 
BC & Ds for LvL 3 Heroes !
Illusion Temple *Tested you can Move there but you Can't play, maybe because just one person Entered try it with 2 )
No GS_CS (no Castle Siedge )
Summoner Health Bug , sometimes work ..
Skill Tree is bugged in summoner
Summoner 3rd wings visual bug (sometimes)
and when i put all items from s4 in the shops my gs crash :x

this is all I have tested and its bugged

In mine Season 4 Files all Those are FIXED + Masters Skill System + NEW SKILLS
 
yeah I understand u, but I have bug in the las 4 :x
 
хора много ви моля някой да ме намери в skype и да ми го направи с teamviewer защото dataserver1 не ми става незнам защо skype ми е malkiat888 много ви моля!!!
 
хора много ви моля някой да ме намери в skype и да ми го направи с teamviewer защото dataserver1 не ми става незнам защо skype ми е malkiat888 много ви моля!!!

Промени ли всички ип-та и тн ?
 
Нещо не схванах , Какво не му става на Датасървъра ???
Какъв ти е проблема ???

Вижте аз Лично съм тествал Файловете и си тръгват Безупречно, ако нещо не ви тръгва прегледайте писанията ми на 1-ва стр. и ако пак неможете да го подкарате значи просто не ставате за МУ Сървър Админ ....!!!!
 
Нещо не схванах , Какво не му става на Датасървъра ???
Какъв ти е проблема ???

Според мене иска да каже, че като пусне MuServerStartUp.exe и не иска да му зареди Датасървър1. Това ще рече, че не е следвал твоя Guide (speechless)-:)
 
хм некой да пусне едно тест сървърче да ги видим тея файлове че не ми се занимава :-d
 
ами зашто като напраия сичко както трябва и когато пусна сервера и като зарежда като стигне до Dataserver 1 и ми излиза error Skill File not founds ???
 
yep.. Server Files Worked 100 % аз го тествах и всичко си бачка , това , че някой хора незнаят как да си го оправят си е техен проблем , а не на " Parsy " той е сложил " Guide " и следвайте .... бавно но славно ! 10x Parsy
 
това за Summonera не е никъв бъг , няма никъв проблем при него .... ще качват с 50 енерджи повече...
 
Мерси много,но имам 1 проблем и тои е че не мога да немеря Ranking да го ресторна може ли да ме опътите каде се намира :)
 
Който може да го напрай да ми пише на скайп: malkoto_sladur4e
 
Кажете как се прави тва Quary Analyzer? Показва ми като дам на Execute.. Кое не правя както трябва?

Server: Msg 2627, Level 14, State 1, Line 1
Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_DefaultClassType'. Cannot insert duplicate key in object 'DefaultClassType'.
The statement has been terminated.

Също така имам проблем като се кънектвам незнам може даже да е заради горното, излизат ми 2сървъра и на който от 2-та цъкна - Disconnected.
 
Last edited:
Тея сървър файлове добре изглеждат ма нещо като пусна стартъра и CS не ми зарежда някой да знае от какво може да е да сподели тук или да ми помогне на скайп des7royer1 айте шаранчета скачайте :)