[Release] MuServer Season 3 Ep 2 + Season 4

SeRino

New Member
Joined
Jan 26, 2009
Messages
392
Reaction score
66
защо сървъра тръгва...но когато реша да се регна от сайта..не става :(

ресни дбтата при мен стана ;)
 

aljanm

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
20
Reaction score
1
okay i got it hehehe sorry....one more thing i dont have a monster in crywolf when i try to copy the monsters in my monstersetbase_cs i got an error ive exceded the monster limit and about the 3rd quest the last one is not working.ive killed a hundered archer hero i forgot the right name of that hero then i go back the priest but it says ive killed zero archer.when it only needs one ive killed a lot. tnx.
 

BeautyDeaD

Member
Joined
Jun 11, 2009
Messages
192
Reaction score
23
GooD Release Parsy... I don't test the files but i hope that works normal
 

Th3agLe

Active Member
Joined
Aug 26, 2008
Messages
120
Reaction score
29
забелязах че много хора (несамо от този форум) се оплакват че GS servera се крашва реших малко да се поровя и открих проблема .... секи казва трябва да инсталираш dotNetFx35setup.exe за да некрашва (да ама не) задаго инсталираш и искаш да ти трагне трябва да си с сериос пак 3 ( наи простия начин е да си пуснете ъпдейт на windols-a , или да си истеглите сериос пак 3 патч )
 

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
// Map Server Infomation

// IP and pot information of server (only official recognition IP and port number use possibility)
//
// P.S.> InitSetting (initial Maeb mobile information setting price) meaning of price
// -1 : Connection being not right - connection with the initial server which is possible connection
// 0 : Connection being not right - connection random in the server which is possible it does, connection
// 1 : Connection possibility
//
// ServerCode MapServerGroup InitSetting IpAddress PortNum
//-----------------------------------------------------------------------------
0
0 0 1 S79.116.33.57 55901
19 0 0 S79.116.33.57 55919
end

// ServerCode MoveAbleOption Map DestServerCode
//-----------------------------------------------------------------------------
1

0 1 30 0
0 1 31 0
0 1 34 0


19 1 30 -1
19 1 31 -1
19 1 34 -1
end

Try This.....
 

barzacheto

Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
124
Reaction score
10
някакви дупки да имат тези фаилове (think) Кажи ги ако има ще ми е по лесно да ги FIX :)
 

^TheLast^

Active Member
Joined
Jan 13, 2010
Messages
332
Reaction score
231
Files

Abe nqkoi da ima server failove na servera Mu-Bulgaria, za6tote tyk vijdam 4ast ot tqh ne ne sa vsi4ki. Nai - mnogo se nujdaq ot MonsterSetBase i Shopovete :p
P.P : ne znam dali sega v s5 servera si ne sa smenili ve4e magazinite moje da pogledna i tam no originalnite failove 6te sa mi ot golqma polza :)
 

svet0slav

New Member
Joined
May 25, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Проблем

защо чат сървара на тези фаилес не зарежда моляви помогнете :s
 

wogss

New Member
Joined
May 29, 2009
Messages
41
Reaction score
0
понеже реших да пробвам файловете и стигнах до същия проблем

защо така ми става като искам да вляза в сървара си.излизат ми 2 сървара и като цъкна ..:dunno::dunno::dunno::eh:

Направих го:
0 "GameServer" "10.0.7.10" 55901 "SHOW"
//1 "GameServer_1.2" "127.0.0.1" 55914 "SHOW"

но пак дава дисконект ..... и понеже не стана така, пробвах като сменя на всякаде иптата и пак не става зарежда сървъра влизам в клиента пускам изкарва ми лентата със сървъра цукам на нея дисконект

сменил съм ипто в клиента сериала сичко си е ок ама тая грешка почва да ми лази по ....

не съм с рутер и съм спрял firewall направил съм сичко стъпка по стъпка и пак нищо ... :Ь

сменено е ипто в майна и сичко си е ок ама тоя дисконект ми лази вече по ....
 
Last edited:

parsy

New Member
Joined
Apr 9, 2008
Messages
351
Reaction score
152
Проблема ти е в JoinServer-a, в момента едно от МУ-тата което се възползва от предлагания от мен хостинг е с тези Файлове и всичко , ама Всичко си бачка без никакви грижи.

За проблем с Connect Server ползвайте на BOR Team
За проблем с Join Server-a ползвайте този който го има Release-nat тука с Auto DC идеален си е.
Ако имаш проблеми с броя монстери Просто Махни животните в Dungeon аз примерно не ги ползвам в нито един сервер.
Можете и да изтриете и да пренаредите клетките в арена пак ще ви се освободят доста места.
Относно мойте сегашни файлове няма как да ги Release защото са платени.
Но затова пък си отдавам един от лицензите ако има заинтересовани,
като може и комбинация Hosting + FIles = 200лв. на месец.
Ако все пак имате проблеми не се притеснявайте да ми пишете на скайп: parsyco