[Release] MuServer Season 2

Status
Not open for further replies.
Знам мн по-добре от теб какво е пипал шефа по файловете (покажи ми къде съм казал, че са изцяло направени от него ^^)! Това което е "пипал" не са 2 - 3 неща а мн повече, намери по-добри файлс за сезон2, или поне разбери какво значи фикс на нещо или как се прави .cpp файл, че после header за compile... Опитай се даже да дадеш дори Hex за фикс по GS за най-малкото нещо (без да си го взел от другаде), а и после да обясниш кое защо сменяш и какъв е смисъла! ^^
 
аиде стига с това той ги е правил тия server files ги има още от преди 1 год ти имаш ли на представа какво значи някой да направи нещо от самото начало до самият край земете се стегнете това че е сменил 2 - 3 неша не значи че ги е пварил той усазнайте се накрая

Ти моля те не се обаждай, че и 2-3 неща не можеш да промениш, камоли да направиш сам...
Файловете са 95% негови. Само е зел основата от оригиналните...
 
Кога ще са готови тези Файлове бре ? толкоз чакам 1 месец :d
 
това Season 2 ли е и ако е от къде да тегля клиента :)
 
Чакъм с нетърпение завършените файлове :)
 
DarkReaL... DarkMaster said that he will add the GS_CS later. Don't hurry. It takes time for him to make things perfect ^^
 
Абе нещо явно не правя както трябва с клиента... Като си оправям Мейн-а и на Сериала всеки път ми изписва Try to open config.ini и като си вляза с клиента Не ми вади сървъра да цъкна на него само екрана ми излиза ... Къде греша ?

Само да спомена, че моите файлове са на DMTfullS2 просто от тук ползвам клиента ...
 
Last edited:
Гледам че в стартъпа на тези файлове има и геъмсървър cs а като файлове не съществува .. Това проблем ли е ? И ако наистина ги няма възможно ли е да ги добавя по някакъв начин ?
 
Можели да ми каже някои защо става така?:
811b5b5f326be535.JPG
 
Я кажете кои са по добри файлове - тези или SrTeam Official Files (Build II). Щото и 2те много ги хвалят :wasntme:
 
Пише ми, че версията е 1.00.14 и ми трябва клиент. Този, към който сте дали линк, не мога да го изтегля. Моля дайте друг линк. Ето ви линк към нещата, които искам да оправя.
 
Я кажете кои са по добри файлове - тези или SrTeam Official Files (Build II). Щото и 2те много ги хвалят :wasntme:

Sr-то
 
Моляви напишете урока за правенето на сезон 2 сървър
 
Status
Not open for further replies.