[Release] MuServer S3 Ep1 + New Jewels

I have Problem with eDataServer ? ? Someone Help ? :p

Yes is seen as a virus and is offset by the Antivirus (punch)

This is one of my problems faced by me.
Now it's the kind of problems have you.
 
Last edited:
иам 1 - проблем с сарвара като се килне герои и предметаму пада независи дали е ехл или фулл сет можели някои ми кажи как да го отстраня ..
 
иам 1 - проблем с сарвара като се килне герои и предметаму пада независи дали е ехл или фулл сет можели някои ми кажи как да го отстраня ..

data/commonserver.cfg
PKItemDrop = -1
 
PKItemDrop = -1 точно такали да го пиша ?
 
опитаи така ако не опитай с 0
 
боже евала за новите 2 камъка и за cashshopa ще ги крадна :p ако успея
 
някои имали монстери за еасу сарвар ? плс
 
The only bug found so far is visual bug on items
Everytime you do a quest and you got equipped some items , they dissapear(just visually)
 
Last edited:
Добро време на деня извените отклоняване на проблема ми, но не излиза на клиента zapuskaetsa сървър да се развесели, но в D: / Muserver / данни / Lang / CommonLoc.php
XXXXXXXXXXXXX клиентски код, както го променя? или Main.exe или commnonloc.php pomagite OWL просто представя Изключете сървъра, когато се опитате Zaitov в МУ

ENGLISH
Good time of day that distracts sorry but I have a problem comes to client server gets cheers but in D: / Muserver / data / lang / CommonLoc.php
XXXXXXXXXXXXX client code as it changed? or Main.exe or commnonloc.php help please just presents Disconnect Server when you try to go to MU
 
немога да си направя акаунт, с който и да е едитор? някои знае ли защо прави така? Ето я грешката!
 
немога да си направя акаунт, с който и да е едитор? някои знае ли защо прави така? Ето я грешката!

Нещо от пц-то ти е.На мен не ми прай тей.
 
Нещо от пц-то ти е.На мен не ми прай тей.

OMFG (rofl) Объркал съм темата, тва ми го прай на другия s3ep1 (P4F). Извинявам се, може някой модератор да ми изтрие постовете.. :p
 
Тези Фаилове при мен не работят имам някакъв гаден Проблем с eDaTaServera ? Някои да има напредстава защо така ?
 
Last edited:
Има ли някакви вируси във файловете или клиента?