[Release] MuServer S3 Ep1 + New Jewels

sujalqvam za LATINICATA precakan mi e BG.
Zna4i smenih ip v \MuServer\ConnectServer\Data\BoR_ServerList.dat
\MuServer\Data\MapServerInfo.dat
StartUp.ini
i sql pass kakto e napisano v How to Install
\MuServer\eDataServer\eDataServer.ini
Opravqm clienta zamenqm main i IceMu.dll
pravq si akaynt i vlizam v clienta i me Disconnect...:x;(
Kak da go opravq ?
10x predvaritelno
 
hm client no good=(((( its server 10/10 =)
 
wath ites??
f0cb4097b0d6.gif
 
No.It's just badly modificated
 
еми пич аз съм навит да напрайм теам имам 3 сървера на му ама немога нещо webshop да напраа и няма само при мене парите да ходят ами и при тебе ше има нещо а бе ако прайм нещо ше го измислиме :П ако искаш ме намери в skype: insomnia.95
 
А незнам какво става обаче правя сичко както е написано и ми дава грешка на гамесерверцс немойе да го стартира иначе сичко друго си е ок.Моля някои да каже как да го оправя
 
оф някои да зема да напише ИП-тата в маин-а и в аисму че ми писна 295829038509235 ип-та вътре кое да сменя !!!!?!?!?!?!?!!?!
 
Имам проблем като си направя герои каквото и име да му напиша се ми пише 4е е заето :х кажете плсс как да го оправя
 
dude
"Change the ip in main and in IceMu.dll.In the dll search for the word IceMu.Write your IP Below!"

what you mean by that ? change the IceMU.dll to IceMu.66.21.333.55 << something like that ?
 
dude
"Change the ip in main and in IceMu.dll.In the dll search for the word IceMu.Write your IP Below!"

what you mean by that ? change the IceMU.dll to IceMu.66.21.333.55 << something like that ?

He mean to open the "IceMu.dll" and replace "IceMu." with your IP adress.
 
който може да ми едит Icemu.dll да пише спешно ...
 
който може да ми едит Icemu.dll да пише спешно ...

Хипер са бъгави фаиловете откажи се... намери си други инача можеш със Hex Editor да го смениш само гледаи хек-са данее някой бъгаф
 
Как не ексълънт предмет ще стане ексълънт ? Нали трябва да има 1 екс опция която да му се добави...
 
Някой ще ми даде ли нов линк..
Благодаря
 
Значи или тези които качват темите са малоумни или ве сте малоумни ?! Единия казва че работят другия казва че не работят и обратното , е на кого да вярвам бе ?!?!?! И така със всички,файлове - сайтове и т.н... и като вземеш да ги пробваш намериш 2390439493 бъга... въпреки че 20 човека са казали че работят на 100% ... въобще не знам защо пишете че работят,за всичко в тоя живот трябва да се дава пари,всичко без кинти е ПЪЛЕН БОКЛУК !!!!! (Все едно да бъркаш във кофата и някой мангал отсреща да ти каже "Batee batee tvaa qkee e mn qko we batee 100% shti sedi qko we batee " , същата работа сте и вие ...)
 
Last edited: