[Help] MuServer(Online)

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
Така братлета :;): искам да ви попитам (малко е абсурдно) но един фр казваше,че е гледал клип преди,че може дори и да ти е изкл. компа пак да е он сървъра!!!Та искам да ви попитам (това което според мен не е възможно),но ако е бихте ли ми обяснили как става!?!?!?!Благодаря предварително :;):
 
Има начин да се "hibernate" компютърът но когато бъде "приспан" няма да работи сървъра ама когато пуснете компа няма да ви зарежда линдолса в стартова позиция ами така както сте го оставили при "hibernate". И няма да работят частите :)
 
Аха значи е голема боза :d ...Сещам се какво имаш на предвид ама нема смисал :d...Мс за отговора ;)
 
ман .. незнам дали се досещащ , обаче как твойто приятелче ще гледа клип на който показват че е изключен компа и показват че сървъра е онлайн ?
 
Аз пък гледах клип, на който пуснаха му сървър на правец. Може ли да ми обясните как става това ?
 
може ли да спрете да гледате клипове? иначе му сървъра може да се оптимизира и да работи на найстина слаби пс-та, но чак на правец..
 
Аз пък гледах клип, на който пуснаха му сървър на правец. Може ли да ми обясните как става това ?


Батко Сегорен ли си Че е Било На Правец ? (rofl)
Аз съм си Играл с Правец 16 и с правец 8м

Да ти Каа Няма НАчин !!!
ДА се Пусне + Това монитори Са им Зелени :D
А и Те Нямат Памет Бе Брат :D

П.с:

Познавам Един Фр На Коъто Pc-то е Правец 16 :D

С Процесор 3.2 GHZ | рам 2X2 ГБ 500ГБ Хард :D


ама Само Кутията Му е На Правец !!!
 
може на линукс... и аз сега съм навит да пусна под линукс
 
Има начин да се "hibernate" компютърът но когато бъде "приспан" няма да работи сървъра ама когато пуснете компа няма да ви зарежда линдолса в стартова позиция ами така както сте го оставили при "hibernate". И няма да работят частите :)


това става когато натиснеш когато е в Start/turn OFF натискаш Shift задържаш и натискаш Turn OFF това е да остане в позицията в която го оставаш